Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kurban Bayramı Özel Uçaklı Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu / Kurban Bayramı Özel

Kurban Bayramı Özel Uçaklı Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu / Kurban Bayramı Özel

 • Van - Kars - Artvin - Rize / Trabzon Otelleri
 • 4 Gece 5 Gün / 4 Gece Otel Konaklamalı
 • Anadolu jet Hava Yolları

DOĞU ANADOLU - DOĞU KARADENİZ YAYLALARI ve BATUM TURU


 1. 1. Gün
  Edremit – Edremit Sahil - Gevaş - Akdamar Adası - Tuşpa Kalesi – Urartu Müzesi – Van Kedi Evi

    Değerli Gezimod misafirlerimiz ile sabah saat 05:00 de Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar gidişte Anadolu Jet Kontuarı önünde buluşma. Saat 07:00 Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Van uçuşu. Varış sonrası Havalimanında bizleri bekleyen aracımıza binerek hep duyup yapmak istediğimiz meşhur Van kahvaltısını alacağımız Edremit’ te ki restoranımıza hareket ediyoruz. Kahvaltımız sonrasında Edremit sahilde fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Gezimiz sonrasında Gevaş’ a hareket ediyoruz.

    Gevaş’ a varışımızda Van denilince ilk akla gelen Akdamar Adasına gidebilmek için tekneye biniyoruz (ekstra) yarım saatlik yolculuğumuz sonunda taş işçiliği ile ünlü Gagik kilisesini ziyaret ediyor kavuşamayan aşıklarının hüzünlü hikayesini ve Kral Gagik'in adını taşıyan muhteşem kilisenin tarihçesini öğrendikten, Ermeni taş ustalığının dünyadaki en güzel örneklerinden olan duvar kabartmalarının kutsal metinlerde geçen kıssalarını rehberimizden dinledikten sonra teknemize binerek Gevaş’ a geri dönüyoruz. Gevaş’ varışımızda aracımıza binip Tuşpa Kalesi’ ne (Van Kalesi) hareket ediyoruz.

    Urartu krallığının başkentinin kurulduğu kalenin eteklerinde rehberimizden bu uygarlıkla ilgili bilgileri alırken dileyen misafirlerimiz kalenin üzerinde Van Gölünün muhteşem manzarasını fotoğraflayabilir, dileyen misafirlerimiz kalenin eteklerinde vereceğimiz serbest zamanımızda çaylarını yudumlayabilirler. Van Kalesi gezimiz sonrasında Urartu Müzesine hareket ediyoruz.

    Paleolitik, Neolitik, Kalkolitik, Urartu, Pers, Roma, Bizans, İslami, Selçuklu, Türk-İslam, Osmanlı dönemlerine ait eserlerin sergilendiği bizleri tarihsel bir yolculuğa çıkarak müze gezimizde rehber anlatımlarımız dinledikten sonra Van’ ın simgesi haline gelmiş minik dostlarımız Van Kedilerini görmek için Van Kedi Evine gidiyoruz. Sevimli dostlarımızı sevme ve besleme imkanımız olacak ve bu güzel dostlarımızla fotoğraflar çekebilirsiniz. Sevimli dostlarımızdan ayrılarak otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Edremit’ te Van kahvaltısı olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Öğle Yemeği: Gevaş’ ta Menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama: Rua World Hotel, Van Life Otel vb.

 2. 2. Gün
  Muradiye Şelalesi – Doğu Beyazıt - İshak Paşa Sarayı – Ani Harabeleri – Kars – Kafkas Gecesi

    Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Muradiye Şelalesi’ ne hareket ediyoruz. Şelale adını Bağdat seferine çıkan Osmanlı Padişahı IV. Murat’tan almıştır. 18 metre yüksekliğinde bu doğa harikası sadece bizleri büyüleyen şelale görüntüsü dışında çevresinde oluşan bitki örtüsüyle de bizleri etkisi altına alacak. Varışımızda fotoğraf çekimi için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Doğu Beyazıt’ a hareket ediyoruz.

    Tendürek Dağı geçidinden geçerken katılaşmış lavları ve Çaldıran Ovası’ nda I. Selim ve Şah İsmail arasında olan ve Osmanlı Devleti’nin kesin zaferiyle sonuçlanmış olan muharebenin geçtiği alanları panoramik olarak göreceğiz. Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında  Doğu Bayazıt’ a ulaşıyoruz. Bizleri görkemli binasıyla inşaatı 99 yıl süren İshak Paşa Sarayı karşılıyor. Canlı tarih müzesi olarak adlandıracağımız bu 220 yıllık eşsiz eser yapıldığı günden beri Doğu Anadolu’ nun sembolü olmuştur. 116 odalı bu eşsiz yapının büyüsüne rehber anlatımlarımız eşliğinde kapılacağız. Gezimiz sonrasında Ermenistan sınırımız da yer alan Ani Harabeleri olacak.

    Ani Harabeleri, kayalık üzerinde yükselen konumu, sokakları, çarşıları ve bitişik evleriyle en iyi zamanlarındaki, Byzantion'u andırmaktadır. Bir din şehri olan Ani; Kordoba, Bagrat, Byzantion gibi krallılara asırlarca beşiklik etmiş kozmopolit bir metropoldür aslında. Yüzyıllarca birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Ani de Surlar, Aslanlı Kapı, Büyük Katedral, Resimli Kilise, Selçuklu Sarayı, Anadolu’da yapılan ilk cami olan Menûçihr Cami gibi önemli kalıntıları görme imkânımız olacak. Rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra verilecek olan serbest zamanda çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Ani gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

    Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kars denince ilk akla gelen Yemekli Kafkas Gecesi organizasyonumuza katılabilirler. Kafkas kültürünün en güzel danslarının sergilendiği bu gecede erkeklerin havada uçarcasına, kızların ise su üzerinde süzülürcesine dans etmesini izleyebilir ve meşhur Kars kazının tadına bakma imkânı bulabilirsiniz.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Kafkas gecesinde alınacaktır. (Ekstra)
  Konaklama: Arifoğlu Airport, Sapran Deluxe Otel, Kars Park Otel vb.

 3. 3. Gün
  Kars Kalesi – Ardahan – Şavşat – Hatila Vadisi – Artvin – Borçka – Bardnala Şelalesi – Klaskur Deresi - Karagöl – Batum – Hopa

    Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Kars Kalesini panoramik olarak görüp Kars merkezde Meşhur Kars peyniri alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Ardahan üzerinden Laşet Vadisi’ ne ulaşıyoruz. Yeşilin farklı tonlarını görerek yolculuğumuza devam ediyor ve Şavşat’ ı gerimizde bırakarak Karadeniz’ in en güzel şehirlerinden olan ve yeşilin her tonunun ayrı güzelliğini görebildiğimiz Artvin’ e ulaşıyoruz.

    Artvin’ e varışımızı takiben aracımızdan inerek serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında harika bir manzaranın bizleri beklediği Hatila Vadisi’nin tüm güzelliklerini seyrederek güzel fotoğraflar çekeceğimiz Cam terasa gidiyoruz. (Ekstra) Gezimiz sonrasında Borçka’ ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Karagöl turumuza çıkıyoruz. (Ekstra)

    Bizleri bekleyen minibüslerimize biniyor ve Klaskur Vadisi’ndeki yapacağımız yolculuğumuzda Bardnala Şelalesi’nin yanından geçiyoruz. Bir heyelan sonucu Klaskur Deresinin önünün kapanmasıyla oluşmuş bir doğa harikası Karagöl’ e varıyoruz. Dağların arasında saklı bir cennet olarak tanımlanan Karagöl’ de vereceğimiz serbest zamanda göl kenarında çaylarını yudumlayabilir ve bu eşsiz doğasıyla bizleri büyüleyen atmosferde harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Ekstra olarak düzenlenen bu turumuz sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeğimiz sonrasında dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Işıklar Altında Gece Batum turumuza çıkıyoruz. (Ekstra)

    Batum’ a giriş yapmamız için öncelikle Sarp Sınır Kapısı’nda giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi' ni aracımızdan görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt' tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü' nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Şehir merkezine varışımızı takiben aracımızdan inerek Şehir merkezi gezimize başlıyoruz. Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini (dışırıdan), Ermeni Kilisesini(dışından), Avrupa Meydanını, Medea Heykeli'ni, Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını, Batum Limanı'nı görüyoruz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızda alışverişlernizi yapabilirsiniz Serbest zaman sonrasında tekrar Sarp’ a dönüp çıkış işlemlerimizi hallediyoruz. Otelimize varıyoruz. (Türkiye’ ye dönüşümüzde Duty Free den alışveriş yapma inkanınızda olacaktır).

  NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir. Gürcü memurları zaman zaman 10 yıldan eski olan kimlikleri kabul etmemektedir.

  DİKKAT: Tc Nolu Nüfus Cüzdanınızı Seyahate Çıkarken Yanınıza Almayı Unutmayınız. Resmi Olarak 01.09.2019 Tarihi İtibari İle Eski Nüfus Cüzdanları İle Gürcistan'a Geçiş Sağlanamayacaktır. 150 TL Olan Çıkış Ücreti Misafir Tarafından Ödenir.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Artvin’ de alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama: Terzioğlu Otel – Paluri Hotel - Hilaz Otel – Green Suada Otel - Arhavi Resort Otel vb.

 4. 4. Gün
  Arhavi – Kamilet Vadisi - Mençuna Şelalesi – Fırtına Vadisi ve Fırtına Deresi - Çamlıhemşin – Çinçiva (Şenyuva) Köyü ve Köprüsü – Zilkale – Palovit Şelalesi – Huser Yaylası - Ayder Yaylası – Gelintülü Şelalesi

    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Arhavi’ ye hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Mençuna Şelalesi turumuza çıkıyoruz. Kamilet Vadisi’ de yapacağımız yolcuğumuzda Çiftekemer Köprüsünden geçerek Küçük Köye varıyoruz. Aracımızdan inerek köprüden karşıya geçiyoruz. Keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Mençuna Şelalesi’ ne varıyoruz. Serbest zaman sonrasında Arhavi’ ye geri dönüyor ve Fırtına Vadisi’ ne hareket ediyoruz.

    Fırtına Deresi boyunca yapacağımız yolculuğumuzda doğaya bir kez daha hayran kalacağınızdan eminiz. Dere kenarında bulunan alabalık tesislerinden birinde alacağımız öğle yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz son dönemin gözde aktivitelerinden Zipline ya da Rafting yapabilirler (Ekstra)

  Fırtında Deresinde Rafting: Adrenalin seven misafirlerimiz için zevk dolu bir etkinlik olan rafting Fırtına Deresi ile daha keyifli bir hal almaktadır. Yaklaşık 1,5 saat süren etkinlikte eğlenceli dakikalar yaşayabilir ve çekilen fotoğraflar ile bu eğlenceyi ölümsüzleştirebilirsiniz

  Fırtında Deresinde Zipline (Ekstra): Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile Fırtına Deresi’nin bir tarafından diğer tarafına geçip geri dönerek eğlenceli bir etkinlik yapabilirsiniz.

  Buradaki keyifli dakikalar ardından sizlere alternatif iki tur seçeneği sunuyoruz

  Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu (Ekstra): Çamlıhemşin’ de bizleri bekleyen minibüslerimize binerek başlıyoruz. Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına vadisini oluşturan önemli Çat Vadisi’ ne giriyoruz SEVDALUK dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü varıyor ve Şenyuva köprüsünde fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Molamız sonrasında ülkemizin en yaşlı konaklarını görerek yolculuğumuza devam ediyor ve Zil Kale’ ye varıyoruz. Zilkale tarihi ticaret yolunu korumak için vadiye en hakim noktalardan birine inşa edilmiştir. Kale içerisinde 100m’lik uçurumdan Çat Vadisi, Tatar Dağı ve Sico Tepesi’ ne bakma imkânı yakalıyor ve Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası veriyoruz. Molamız sonrasında porsuk ağaçlarını da bünyesinde barındıran sık orman örtüsü yolculuğumuzda gürül gürül akan akarsu kenarında yapacağımız yolculuk sonunda, bölgenin en geniş ağızlı şelalesi Palovit’ e varıyoruz. Şelalenin oluşturduğu derin çukurda muhteşem fotoğraflar alıyor ve Çamlıhemşin’ e dönüyoruz. (Ekstra)

  Huser Yaylası Turu (Ekstra): (Hava durumu sebebiyle Huser Yaylası Turu gerçekleştirilemeyeceği durumlarda alternatif ekstra tur olarak Gito ve Badara Yaylası Turu yapılacaktır.) Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüsler ile bol eğlenceli ve muhteşem manzaralara doyacağımız bir tura başlıyoruz. Son dönemde oldukça popüler olan Huser Yaylası konum olarak Ayder Yaylası’nın üst tarafında bulunmaktadır. Huser Yaylası’na vardığımız zaman Kavrun Yaylası gibi Karadeniz’in en önemli 3-4 yaylasını kuşbakışı görebilirsiniz. Huser Yaylasında hava durumuna göre sis denizi ile karşılaşarak kendinizi bulutların üstünde bulabilirsiniz. Muhteşem manzaraya karşı vereceğimiz fotoğraf molasının ardından minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz.

    Gezimiz sonrasında Çamlıhemşin’ den ayrılıyor ve çam ormanlarıyla kaplı Ayder Yaylası’na gitmek üzere yola çıkıyoruz. Aşağı ve Yukarı Ambarlığı, Şenlik Düzünü panoramik olarak görerek Kalegon Düzü’nde Gelin Tülü Şelalesi’ nde fotoğraf molası veriyoruz. Galerdüzü ve Kalegon gezileri sonrası Sonrasında Ayder Yaylasında vereceğimiz serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Fırtına Vadisi’ nde alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama: Golden İnn Otel - Trabzon Konak Park Hotel - Terzioğlu Otel – Lazlakar Otel - Arhavi Resort Otel vb.

 5. 5. Gün
  Trabzon - Uzungöl – Lustra Karaster Yaylası - Altındere Milli Parkı – Sümela Manastırı - Ayasofya Müzesi - Atatürk Köşkü

    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Uzungöl’ e hareket ediyoruz. Bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl’e ulaşıyoruz.Yolun her iki yanında bulunan yemyeşil ağaçlar arasından geçerken dağların yamacına kurulan evleri görüyoruz. Uzungöl’ de vereceğimiz serbest zamanda muhteşem fotoğraflar çekip geçireceğimiz keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Lustra ve Karester Yaylası turumuza çıkıyoruz.

    Uzungöl’ den bineceğimiz minibüslerimizle deniz seviyesinde ortalama 2500 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Öncelikle 1900 metre yükseklikteki Lustra Yaylasına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Karester Yaylasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben aracımızdan inerek keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Tepen fotoğraflanmış olan Uzungöl manzarasını kendinizde fotoğraflayabilirsiniz. Burda vereceğimiz serbest zamanda çaylarınızı içebilir bolca fotoğraf çekebilirsiniz. (Ekstra) (Hava muhalefeti ya da sis yoğunluğu nedeni ile Karester Yaylası alternatifi olarak Haldızeren Deresi – Demirkapı Yaylası turu düzenlenecektir (Ekstra). Serbest zaman sonrası Sümela Manastır’ na hareket ediyoruz.

    Karadağ`ın eteklerinde yeşillikler arasında inşa edilmiş olan Sümela Manastırını görüyoruz. Manastırın mimarisini gördüğünüzde sizlerde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Rehber anlatımlarımız sonrasında serbest zaman veriyoruz. (T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Sümela Manastırı 2015 yılından beri restorasyon ve güçlendirme çalışması içerisinde olduğundan ve açılış tarihi kesinleşmediğinden manastır içerisine ziyaret yapılıp yapılmayacağını dönem koşulları belirleyecektir. Ne kadarı açık ya da kapalı olsa da Milli Park’ a gidilecektir) Gezimiz sonrasında öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza geçiyoruz. ( Ekstra) Yemeğimiz sonrasında Trabzon Ayasofyası ( Ayasofya Camii) hareket ediyoruz.

    Trabzon İmparatorluğunu kuran Komnenos Hanedanlığı  döneminde inşa edilen bu güzel eseri geziyor ve Trabzon` a özgü bir el sanatı olan Trabzon Hasırı, Telkâri alışveriş için kısa bir zaman veriyoruz. Alışverişimiz sonrasında Atatürk’ ün ilk kez 1937 yılında 2 gece kalmış olduğu sonrasında meşhur "Mal ve mülk bana ağırlık veriyor. Bunları milletime bağışlamakla ferahlık duyacağım. İnsanın serveti kendi manevi kişiliğinde olmalıdır.’’ Sözlerini sarf ederek milletine bağışladığı Atatürk Köşkü’ nü geziyoruz. (restorasyon çalışması devam ettiği taktirde dışarıdan fotoğraflayacağız) . Gezimiz sonrasında Trabzon Havalimanı’ na hareket ediyoruz. Anadolu Jet  Hava Yolları tarifeli seferi 21:25 uçağı ile Trabzon Havalimanı – Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve siz değerli misafirlerimizle havalimanında vedalaşarak ayrılıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Trabzon’ da alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Trabzon’ da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

Fotoğraflar

Kampanyalar

Ulaşım Bilgileri

Anadolu jet Hava Yolları

Fiyata Dahil Olanlar

 • Anadolu Jet Hava Yolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı  – Van Ferit Melen Havalimanı // Trabzon Havalimanı  – Sabiha Gökçen Havalimanı  Ekonomi Sınıf Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Kars’ ta 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 3 Akşam Yemeği
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Gezimod Güvencesi
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Araç İçerisinde Bardak Su      
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Tüm Öğle Yemekleri ve Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği
 • Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar 
 • Akdamar Adası Tekne Turu
 • Işıklar Altında Batum Turu
 • Lustra ve Karester Turu 
 • Borçka Karagöl Gezisi  
 • Zilkale ve Palovit Turu 
 • Huser Yaylası Turu  
 • Mencuna  Şelalesi 

Kampanyalar