İskandinavya Turları

3 tur bulundu

9028.05 TL

Stockholm (2) Oslo (2) Göteburg (1) Kopenhag (2) | 3 Haziran Çıkışlı
3* ve 4* Oteller


Tarih Ve Fiyatlar İçin Tıklayınız

9028.05 TL

KOPENHAG (1) - DFDS CRUISE (1) - OSLO - GEILO (1) - BERGEN (1) - FØRDE TOWN (1) - HAMAR (1) - STOCKHOLM (2) - SILJA LINE CRUISE (1) - HELSINKI (1) - TALLIN
4* Oteller 8 Gece Konaklama


Tarih Ve Fiyatlar İçin Tıklayınız

5553.05 TL

Stockholm(2), Oslo(2), DFDS Cruise Gemisi(1), Kopenhang(2) |Nisan 2019 - Eylül 2019 | Ev - Hava Limanı - Ev Transferi Dahil!
3* 4* Oteller ve 1 Gece Gemi Konaklaması


Tarih Ve Fiyatlar İçin Tıklayınız

İskandinavya Turlarında Neden Gezimod ?

*En tecrübeli ve işini severek yapan seyahat danışmanları... Seyahat danışmanlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirir ve beklentilerinizi cevaplar. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına eğitimden geçerler.

*İskandinavya Turlarımız ekonomik ve beklentinizi fazlasıyla karşılamak için İskandinavya operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanır.

*Rehberlerimizi özenle seçeriz sürpriz yaşamazsınız. İskandinavya Turlarımız için Türkiye’nin ve İskandinavya’nın en iyi rehberleri sizlere hizmet etmek için hazır olarak beklemektedirler.

*Gezimod ile İskandinavya Turları bilgilendirmenizi 2 gün önceden alırsınız. Son 2 günde değişiklik yapılmaz.

*Her nerde olursanız olun İskandinavya Turu rehberimiz 2 gün önceden sizlerle telefonla iletişime geçip, kendisini size tanıtır. İskandinavya Turu’nuzla ilgili bilgi verir. İskandinavya Turuna katılmadan önce hazırlığınız için yardımcı olur.

*İskandinavya Turlarında kullandığımız transfer araçları operasyon ekibi tarafından Türkiye’de veya İskandinavya’da turdan en az 6 ay önce seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

*İskandinavya Turlarında kullandığımız oteller İskandinavya operasyon ekibimiz tarafından özenle seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.