Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tayland Turları

Sırala
Filtrele
Popüler TurlarEn Uygun TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula

KLASIK UZAKDOGU Türk Hava Yolları ile 9 Gece (SIN - HKT)

KLASIK UZAKDOGU Türk Hava Yolları ile 10 Gece

Türk Hava Yolları 9 Gece 12 Gün 4* oteller
1.899,00 EUR 'den itibaren
71.022,60 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 14.08.2024 Diğer Tarihler

Bangkok - Pattaya - Phuket Turu 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon Mahan Air

Bangkok - Pattaya - Phuket

Mahan Havayolları 7 Gece 9 Gün 3* ve 4* Oteller
1.099,00 EUR 'den itibaren
41.102,60 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 27.08.2024 Diğer Tarihler

Pattaya Turu 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon 2024

PATTAYA (7)

Mahan Havayolları 7 GECE 9 GÜN 3* ve 4* Oteller
899,00 EUR 'den itibaren
33.622,60 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 15.08.2024 Diğer Tarihler

BANGKOK & PATTAYA Türkmenistan Havayolları ile 6 Gece 8 Gün

Bangkok (3) – Pattaya (3)

Türkmenistan Havayolları ile 6 Gece 8 Gün 3 veya 4* Oteller
799,00 EUR 'den itibaren
29.882,60 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 02.11.2024 Diğer Tarihler

Tayland Turlarında Neden Gezimod ?

*En tecrübeli ve işini severek yapan seyahat danışmanları... Seyahat danışmanlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirir ve beklentilerinizi cevaplar. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına eğitimden geçerler.

*Tayland Turlarımız ekonomik ve beklentinizi fazlasıyla karşılamak için Tayland operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanır.

*Rehberlerimizi özenle seçeriz sürpriz yaşamazsınız. Tayland Turlarımız için Türkiye’nin ve Tayland’ın en iyi rehberleri sizlere hizmet etmek için hazır olarak beklemektedirler.

*Gezimod ile Tayland Turları bilgilendirmenizi 2 gün önceden alırsınız. Son 2 günde değişiklik yapılmaz.

*Her nerde olursanız olun Tayland Turu rehberimiz 2 gün önceden sizlerle telefonla iletişime geçip, kendisini size tanıtır. Tayland Turu’nuzla ilgili bilgi verir. Tayland Turuna katılmadan önce hazırlığınız için yardımcı olur.

*Tayland Turlarında kullandığımız transfer araçları operasyon ekibi tarafından Türkiye’de veya Tayland’da turdan en az 6 ay önce seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

*Tayland Turlarında kullandığımız oteller Tayland operasyon ekibimiz tarafından özenle seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

 

 

Satışta Olan Tayland Turlarımız:

Promosyon Bangkok Pattaya Turu

Tayland Turu’muzun 1. Gününde İstanbul Atatürk Havaalanında buluşmamızın ardından Royal Jordanian Havayolları ile önce Amman’a ardından Bangkok’a hareket ediyoruz. Aktarma süreleri bu turumuzda oldukça kısadır. İhtişamlı ve egzotik bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz… Oda kahvaltı hizmet alacağımız Tayland Turu’muzda konaklamalarımız Bangkok’ta 2 gece, Pattaya’da 3 gece şeklinde olacaktır. Gidiş ve dönüşte 1 gece yolculuk esnasında uçakta geceleme yapmamız gün kaybına sebebiyet vermeyecektir… Ekstra turlara katılmayı düşünen misafirlerimiz indirimli ve taksitli olarak satış ofislerimizden alabilir.

 

Bangkok Phuket Turu Emirates Hava Yolları ile

Tayland Turu’muzun 1. Gününde İstanbul Atatürk Havaalanında buluşmamızın ardından dünyanın en iyi hava yolları arasında olan Emirates Havayolları ile önce Dubai’ye ardından Bangkok’a hareket ediyoruz. İhtişamlı ve egzotik bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz… Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız Bangkok’ta 2 gece, Phuket’te 4 gece şeklinde olacaktır. Gidişte 1 gece yolculuk esnasında uçakta geceleme yapacağız…

 

Bangkok Pattaya Turu Ankara Çıkışlı

Tayland Turu’muzun 1. Gününde Ankara’dan hareketle önce İstanbul’a ardından Tahran ve en son tatil bölgemiz olan Bangkok’a ulaşıyoruz. İhtişamlı ve egzotik bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz... Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız Bangkok 2, Pattaya 3 gece şeklinde olacaktır. Gidiş ve dönüşte 1 gece yolculuk esnasında uçakta geceleme yapacağız…

 

Bangkok Pattaya Turu Aktarmasız (Direkt Uçuş)

Tayland Turu’muzun 1. Gününde İstanbul Atatürk Havaalanında buluşmamızın ardından dünyanın en iyi hava yolları arasında olan Türk Havayolları ile aktarma yapmadan direk olarak Bangkok’a hareket ediyoruz. İhtişamlı ve egzotik bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz… Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız Bangkok 2, Pattaya 3 gece şeklinde olacaktır. Gidişte 1 gece yolculuk esnasında uçakta geceleme yapacağız…

 

Tayland:

Tayland, resmi adıyla Tayland Krallığı, eski adıyla Siyam, Hindiçin yarımadasının orta kısmında bulunan Güneydoğu Asya ülkesidir. Sınırları batıda Burma, doğuda Kamboçya, kuzeyde Laos ve güneyde Malezya ülkeleri bulunmaktadır. Tayland farklı bir kültür ve tarihe sahip yerli yabancı her turistin ilgisini çeken ve çok fazla aktivitesi, sosyal ve kültürel etkinliği olan bir coğrafyadır.

Tayland Turunda Ziyaret Edilen Şehirler ve Ülkeler:

Tayland Turu denilince akla ilk gelenler herhalde Bangkok ve Pattaya’dır. Eğlenceli, aktivitesi bol ve kültür turizmi açısından önemi büyük olan Tayland Turları’nda Phuket, Koh Samui ve Krabi gibi çeşitli tatil bölgeleri de bulunmaktadır. Her kesime hitap eden Turizm Anlayışı ile Tayland Turları özellikle son zamanlarda ülkemiz turistleri tarafından akına uğramaktadır.

Tayland’da Yemek Kültürü:

Tayland Turları’ndan kulaktan dolma bilgilerle her turistin yemek konusunda bir çekincesi olsa da durum hiç öyle bilindiği gibi değildir. Özellikle çok kaliteli ve enfes deniz mahsulleri ve Tayland Mutfağından Khao Phat Kung yani Kızarmış Pirinçli Karides ve Yam Nua yani Dana Etli Biftekli Salata turistlerin özellikle ilgi gösterdikleri yemeklerdir.

Tayland Hakkında Genel Bilgilendirme:

Tayland saat olarak bizden 4 saat ileridedir. Tayland yerel halk para birimi Baht’tır. Bir Baht yaklaşık 0.10 Türk Lirasına eşittir. Bununla beraber alış veriş ve ödemelerinizi Dolar şeklinde de ödeyebilirsiniz.

 

 

 

Üye Yorumları