Hindistan Turları

Sırala
Filtrele
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula

ELEGANT HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN Türk Hava Yolları ile 5 Gece (DEL - DEL)

Agra (1) & Agra Kalesi & Taj Mahal & Fatehpur Sikri & Jaipur (2) & Amber Kalesi & Hümayun Mezarı & Yeni Delhi & Delhi (2) & Eski Delhi & Kutub Minar

Türk Hava Yolları İle 5 Gece 6 Gün Agra / 5* Sarovar Crystal Premiere vb. Jaipur / 5* 5 by Oyo – The Metropolitan vb. Delhi / 5* ITC Welcome Hotel Dwarka vb.
1.279,00 EUR 'den itibaren
26667.15 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 09.04.2023 Diğer Tarihler

Hindistan  Turlarında Neden Gezimod ?

*En tecrübeli ve işini severek yapan seyahat danışmanları... Seyahat danışmanlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirir ve beklentilerinizi cevaplar. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına eğitimden geçerler.

*Hindistan Turlarımız ekonomik ve beklentinizi fazlasıyla karşılamak için Hindistan operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanır.

*Rehberlerimizi özenle seçeriz sürpriz yaşamazsınız. Hindistan Turlarımız için Türkiye’nin ve Hindistan’ın en iyi rehberleri sizlere hizmet etmek için hazır olarak beklemektedirler.

*Gezimod ile Hindistan Turları bilgilendirmenizi 2 gün önceden alırsınız. Son 2 günde değişiklik yapılmaz.

*Her nerde olursanız olun Hindistan Turu’nuzla ilgili bilgi verir. Hindistan Turuna katılmadan önce hazırlığınız için yardımcı olur.

*Hindistan Turlarında kullandığımız transfer araçları operasyon ekibi tarafından Türkiye’de veya Hindistan’da turdan en az 6 ay önce seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

*Hindistan Turlarında kullandığımız oteller Hindistan operasyon ekibimiz tarafından özenle seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.