Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Endülüs Turu Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 4 Gece 5 Gün

Endülüs Turu Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 4 Gece 5 Gün

4 Gece 5 Gün 3* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi


 1. 1. Gün
  İstanbul – Malaga - Granada

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları Kontuarı önünde Saat 04:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın Tarifeli Seferi TK1303 ile Malaga'ya saat 07:35’de hareket ediyoruz. Yerel saat 11:15’de Malaga’ya varışımızın ardından Panoromik Malaga Şehir turumuzu yapıyoruz. Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Granada otelimize transfer. Geceleme Granada'daki otelimizde.

 2. 2. Gün
  Granada

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Alhambra Sarayı Turumuza katılabilirler.  Akşam için ise ekstra Sacromonte Çingene Mahallesi Turu ve Flamenco Show turuna katılabilrler. Geceleme Granada otelimizde.

   

  Ekstra Tur Alhambra Sarayı Turu Kişi Başı 85 €

  (Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Alhambra Sarayı turu gerçekleştirilir)

  Kusursuz bir ahenk ile Emirlerin sarayı olarak inşa edilmiş olan El Hamra Sarayı, Avrupa'daki en önemli İslami eserler arasında yer almaktadır. Unesco Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alır. Kale, ribatlar, yazlık saray ve Generalife (Cennetül Arif) ile dört ana kısımdan oluşan El Hamra Sarayı bölümleri kusursuz bir mimari ile inşa edilmiştir.

   

  Ekstra Tur: Sacromonte Çingene Mahallesi Turu Kişi Başı 45 €

  İspanya kültür mirası listesinde ve koruması altında olan, eski müslüman mahallesi Albaicin’de gezintimizin ardından, tamamı el işi olan mağaralarda bir içecek eşliğinde, Çingene şovunu ve onların yaşam tarzlarını izliyoruz. Turumuzun ardından Granada otelimize dönüş geceleme otelimizde.

 3. 3. Gün
  Granada

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cordoba-Sevilla turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Granada otelimize transfer.Geceleme Granada otelimizde.

   

  Ekstra Tur Cordoba -Sevilla Turu Kişi Başı 130 €

  Cordoba şehrinde yapılacak olan gezimizde rönesanstan kalma Palacio de Viana, Musevi Mahallesi ve Endülüs Emevi Devleti döneminde kademeli olarak inşaatı yapılan ve bir dönem dünyanın en büyük camisi olan Kurtuba Ulu Cami görülecek yerler arasındadır.UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak ilan edilmiştir ve bütün görkemi ile yüzyıllar sonrasında bile dimdik ayaktadır. Sevilla da ise,Endülüs bölgesinin merkezei ve en büyük şehri olan Sevilla’da Endülüs Emevileri’nden kalmış, Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biri olan Alcazar Sarayı, Jardines de Alcazar ( Alcazar Bahçeleri), Avrupa’nın 3. Büyük Sevilla Katedrali görülecek yerler arasındadır.

   

 4. 4. Gün
  Granada

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Malaga’ya hareket. Malaga’ya varışımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Ronda Turumuza katılabilirler.  Geceleme Malaga otelimizde.

   

  Ekstra Tur Ronda Turu Kişi Başı 40 €

  Ronda muhteşem doğa ve mimariye sahip bir kumul tepesidir.El Tajo kanyonu şehri ikiye bölmüştür. Kanyonun etrafında kireç beyazına boyhanmış evleri ,dar sokakları ile tipik Akdeniz kasabasıdır.

 5. 5. Gün
  Malaga - İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası Malaga Havalimanına hareket. Türk Havayolları'nın Tarifeli seferi TK1304 ile saat 12:05’de İstanbul'a hareket ediyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından yerel saat 17:25’de İstanbul Yeni Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

   

  Önemli Uyarı

  Extra Turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşmektedir

  20 kişinin altında olması durumunda Fiyatlarda farklılık gösterebilir

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?