Bangkok - Pattaya Turu 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon Bangkok - İstanbul

Bangkok - Pattaya Turu 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon Bangkok - İstanbul

 • 3* veya 4* Oteller
 • 7 Gece 9 Gün
 • Mahan Hava Yolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 16.08.2022 849.00 EUR
 • 23.08.2022 849.00 EUR
 • 30.08.2022 799.00 EUR
 • 06.09.2022 849.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 13.09.2022 799.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Oda
 • 20.09.2022 799.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 27.09.2022 799.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 04.10.2022 799.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 11.10.2022 799.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 18.10.2022 799.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 25.10.2022 799.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
Kişi başı 799.00 EUR 'den itibaren 15173.01 TL

MAHAN HAVAYOLLARI İLE SÜPER PROMOSYON
7 GECE 9 GÜN

Tayland’a Giriş Prosedürleri Hakkında;

Tayland’a Seyahat edecek Misafirlerin Çift aşılarını yaptırmış ve 2. Üzerinden 14 Gün geçmiş Olması Gerekmektedir. (Sinovac ya da BioNTech)


 1. 1. Gün
  İSTANBUL-TAHRAN (SALI)

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Mahan Havayolları kontuarı önünde Saat 08:00’de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının W5113 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 10:55’de Tahran’a hareket ediyoruz. Yerel saat 15:30’da Tahran’a varış. Ardından Mahan Havayollarının W5051 22:10’da Bangkok’a hareket ediyoruz.

 2. 2. Gün
  TAHRAN-BANGKOK (ÇARŞAMBA)

  Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:30’da Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket, yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlamento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuza katılabilirler.
   

  Extra Tur :Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro 
  Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay’lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz.

  Extra Tur:Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Turu Kişi Başı  : 15 Euro 
  Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz.

 3. 3. Gün
  BANGKOK(PERŞEMBE)

  Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

  Extra Tur: Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu Kişi Başı :50 Euro
  Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız.

 4. 4. Gün
  BANGKOK(CUMA)

  Kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turuna katılabilirler.

  Extra Tur : Siam Niramit Show Turu (Yemekli) &  Asiatique Riverfront Gece Pazarı Kişi Başı : 50 Euro
  Bangkok’un en meşhur kabare gösterisine hoşgeldiniz.Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz Tayland kültür ve tarihini essiz kareografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guiness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi , 150 ‘nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri , havada bale, akrobasi, ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show’umuzum ardından tarihi Siam Krallığına dayanan,okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş ,tarih ve modernizmin iç içe geçtiği , içerisinde 1500’den fazla dükkan ve restaurant ile ,Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı.

 5. 5. Gün
  BANGKOK-PATTAYA (CUMARTESİ)

  Sabah kahvaltısının ardından Pattaya’ya hareket ediyoruz. Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varış. Otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelinizde.

 6. 6. Gün
  PATTAYA (PAZAR)

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  Extra Tur :Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 35 Euro 
  Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu gösterisi, tarihi savaşların canlandırılmasını izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve envai çeşit orkidenin bulunduğu özel bolumu göreceğiz.

 7. 7. Gün
  PATTAYA (PAZARTESİ)

  Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi ve Timsah çiftliği Turumuza katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.  
   

  Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı :35 Euro   
  Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.


  Extra Tur: Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı :20 Euro
  Bu turumuzda timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz.


  Extra Tur :Alcazar Show Turu Kişi Başı :35 Euro
  Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

 8. 8. Gün
  PATTAYA (SALI)

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI İLE UNLU MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde

  Extra Tur: Mercan Adası Turu Kişi Başı :45 Euro
  Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Pataya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık çoban salata ve tropik meyvelerden oluşuyor.

 9. 9. Gün
  PATTAYA BANGKOK -TAHRAN-İSTANBUL (ÇARŞAMBA)

  Sabah rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve Bagaj işlerimizin ardından ,,

  Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 09:20’de Tahran’a hareket. Yerel saat ile 14:10’da Tahran’a varış. Sonrasında 17:15’te Mahan Havayollarının W5114 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 19:00’te İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

16, 23, 30 Ağustos • 06, 13, 20, 27 Eylül • 04, 11, 18, 25 Ekim

Fotoğraflar