Yılbaşı Özel Casablanca Marrakech Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Casablanca - Marrakech

Atatürk Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 08.30’da buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayollarının TK 617 tarifeli seferi ile saat 11.00’de Casablancaya hareket. Yerel saat ile 13.00’de Casablancaya varışımızın ardından alanda bekleyen aracımız ile Marrakech’e hareket. Marrakech’e varışımızın ardından odaların alınması ve gece için serbest zaman. Dinlenmenin ardından gala yemeği ve yılbaşı eğlenceleri için gerekli bilgi rehber tarafından sizlere verilecektir. Yeni yılınız kutlu olsun. Geceleme otelde


2. Gün: Marrakech

Sabah kahvaltısının ardından şehir turumuz başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Dar sokakları ile size yüzyıllar öncesine götürecek olan Marrakech’i keşfetmeye başlıyoruz. Ba Ahmed’in Bhia Sarayı, Moresk Mimari’sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Majorella bahçeleri, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Atlas Dağları turuna katılabilirler. (60 Euro) 4X4 ler ile muhteşem manzaralı pistleri, berberi köyleri, coğrafi yapıyı keşfedebileceğiz. Ourika vadisi Lalla Takerkust gölü kenarında mola vererek öğle yemeği alıyoruz. Gezimizden sonra Marrakech e dönüyoruz ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelde.


3. Gün: Marrakech

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Essaouira turuna katılabilirler.(55 Euro) Atlas okyanusu kıyısında yer alan şehir, bize eski Bodrum’u anımsatan, dünyaca ünlü eski Portekiz şehri. Unesco tarafından ‘’Dünya Mirası’’ olarak ilan edilen şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabası. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında. Gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz.  Tur sonrası Marrakech’e dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Chez Ali turuna katılabilir. (60 Euro) Dünyaca ünlü ve sadece Fas’a özgü Chez Ali gösterilerini izleyerek akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Bin bir gece masallarını andıran Chez Ali Show da Müzisyenler, şarkıcılar, süvariler Fas çadırları altında, masalsı bir akşam yemeği eşliğinde muhteşem gösteriler sunulmaktadır. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.


4. Gün: Marrakech - Casablanca

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Casablanca’ya hareket ediyoruz. Casablancaya varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında; Dünyanın 3. büyük Camii’si Hassan II Camii, Medina, Muhammed V meydanı, Birleşmiş Milletler meydanı, Hobus semti, Atlas okyanusu kenarında yer alan Ain Diab bölgesi ve Corniche göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.


5. Gün: Casablanca - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından rehberin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 618 tarifeli seferi ile saat 14.35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:15’de varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul - Casablanca - İstanbul arası uçak bileti,

Havalimanı Vergileri,

Alan – otel – alan transferleri,

Seçilecek kategori otelde 4 Gece – 5 Gün Konaklama,

Sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri,

Panaromik Şehir Turu,

Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL

Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

Paket fiyatına dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

Ekstra turlar,Müze ve ören yeri girişleri

İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri,

Şehir Vergileri (Günlük 2 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 30 Aralık

  Fiyatlar

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  30.12.2019 4* Oteller599.00 €709.00 € 599.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
  3 - 12 Yaş 549.00 €
  -Taksitler »

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  Yılbaşı Özel Casablanca Marrakech Turu Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu: