YENİ Dubai Turu - Ekstra TURLAR DAHİL ! PROMOSYON !

YENİ Dubai Turu - Ekstra TURLAR DAHİL ! PROMOSYON !

 • 3* Oteller
 • 2 Gece 3 Gün
 • FlyDubai Havayolları
Kişi başı 199.00'den itibaren 1741.25 TL
 1. GÜN
  ISTANBUL - DUBAI

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde FlyDubai HY kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yolları tarifeli seferi ile Dubai’ye hareket. Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. akşam Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turu için hareket. FİYATA DAHİLDİR !  Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.Turumuzun  ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

 2. GÜN
  DUBAI (ÇÖL SAFARİ TURU)

  Sabah kahvaltısının ardından akşama kadar serbest zaman. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam Çöl Safari turu için hareket.  FİYATA DAHİL ! 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek (Akşam yemeği: 10$) ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

 3. GÜN
  DUBAI - ISTANBUL

  Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra, rehberimizin belirleyeceği saate göre serbest zaman. Serbest zaman bitimi havaalanına transfer. İstanbul uçuşu için hareket. Varış ve turumuzun sonu.

  Dileyen misafirlerimiz 55€ karşılığında gezilerini bir gün daha uzatabilirler.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

03, 10, 24 Kasım • 08, 22 Aralık • 06, 12, 14 Ocak • 02, 09, 10 Şubat • 03, 09, 10, 16, 17, 18 Mart • 06, 07, 08 Nisan

Fotoğraflar