YENİ Benelüks ve Paris Turu - Yol Üzeri TÜM Extralar ve 1 Akşam Yemeği DAHİL ! THY ile 7 Gün

YENİ Benelüks ve Paris Turu - Yol Üzeri TÜM Extralar ve 1 Akşam Yemeği DAHİL ! THY ile 7 Gün

 • 3* Oteller
 • 6 Gece 7 Gün
 • Türk Havayolları

*0850 433 74 34 NO'lu numaradan ;  Seyahat danışmanımız ile iletişime geçerek, 24 saat geçerli ÜCRETSİZ ön rezervasyon yaptırabilirsiniz !  


 1. GÜN
  İstanbul - Köln – Amsterdam

  İstanbul Havalimanında buluşma sonrası Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Köln şehrine uçuş. Varış sonrası Köln şehrinde yapacağımız şehir turunda: Köln Katedrali, Reine Nehri ve Avrupa’daki Müslüman toplulukları tarafından yapılan Köln Camii’ni görüyoruz. Ardından Amsterdam’a doğru hareket. Varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda: Waterloplein, Çiçek Pazarı, Rokin caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet sarayı, Damrak caddesi ve Central Station görüldükten sonra Amsterdam’da serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.

   

 2. GÜN
  Amsterdam

  Otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için;  MARKEN & VOLENDAM + BÜYÜLÜ HOLLANDA turu. Tur sonrası Amsterdam’da konaklayacağımız otele hareket. Konaklama otelimizde.

  Ekstra Turlar

  Marken & Volendam + Büyülü Hollanda: 150€

 3. GÜN
  Amsterdam – Brugge ( Yol üzeri ekstra tur – HEDİYEMİZDİR !) – Brüksel

  Otelde alınan kahvaltı sonrası Brüksel’e hareket. YOL ÜZERİ BRUGGE TURU DAHİL! Brugge şehrine hareket ediyoruz. Varışımızla beraber Avrupa’nın en iyi korunmuş Orta Çağ şehirlerinden olan Brugge’u tanıcağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Lonca Binaları ile çevrili Markt Meydanı, şehrin simgelerinden Belfry Kulesi, Belçika’nın en önemli kiliselerinden Our Ladies Church ve şehrin yönetim ve dini merkezi olarak bilinen tarihi Burg Meydanı, Belediye Sarayı ve Kutsal Kan Bazilikası bulunmakta. Tur sonrası alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Brüksel şehrine hareket. Varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Birçok tarihi yapıya evsahipliği yapan Avrupa’nın en hareketli meydanlarından Grand Palace, Görkemli yapısı ile Hotel de Ville, Brüksel şehir müzesi, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Expo 58 Fuarı için yapılmış Atomium ve Heysel Stadyumu bulunmakta. Tur sonrası otele transfer ve konaklama.

 4. GÜN
  Brüksel – Lille ( Yol üzeri ekstra tur – HEDİYEMİZDİR !) – Paris (Akşam Yemeği FİYATA DAHİL)

  Sabah Kahvaltımızın ardından Lille şehrine hareket ediyoruz. YOL ÜZERİ LİLLE TURU FİYATA DAHİL!  varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Lille, Fransa'nın kuzeyindeki Nord-Pas-de-Calais bölgesinin Belçika sınırındaki en büyük şehri. Hem Nord-Pas-de-Calais bölgesinin hem de Nord Deparmanının merkezidir. Şehrin adı eski Fransızca'da Deûle ırmağındaki bir adadan gelir. Kısa turumuzun bitiminin ardından Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızla beraber yapacağımız ve yaklaşık 3 saat sürecek Paris şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz,  **10 misafirin talep etmesi halinde**  ekstra olarak düzenlenecek olan Disneyland turuna katılabilirler. Tur bitimi Türk restaurantında akşam yemeğinin alınması ve konaklama otelimizde.

  Ekstra Turlar

  Disneyland Turu: 150€ (Kişi başı, ulaşım dahil)

 5. GÜN
  Paris

  Otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna (Trend Paris) katılabilirler.  Fransa’nın adeta sembolü olan ve 1889 yılında Paris'te düzenlenen dünya fuarı için yapılan 330 mt yüksekliğindeki kulenin asansör ile ikinci katına çıktıktan sonra muhteşem Paris şehri manzarasını izliyoruz. Kule hakkında detaylı bilgileri rehberimizden alıyoruz. Eyfel kulesi ziyareti ardından Seine Nehrinde yapacağımız tekne turunda Paris’in tarihi ve kültürel dokusu hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz. Ardından konaklayacağımız otele transfer ve konaklama otelimizde.

  Ekstra Turlar

  Trend Paris Turu: 150€

 6. GÜN
  Paris – Metz – Luxemburg – Metz

  Sabah kahvaltımızın ardından, Metz’e hareket. Varışımızla beraber, panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzun ardından otele yerleşme. Dileyen misafirlerimiz için Lüksemburg turu. Turumuzda; Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasında. Tur bitiminin ardından otele transfer.

  Ekstra Turlar

  Lüksemburg Turu: 90€

 7. GÜN
  Metz - Köln – İstanbul

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Köln şehrine hareket ve varışımızla birlikte mola veriyoruz. Mola bitimi havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve varışla beraber, turumuz sona eriyor.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

04, 18 Mart • 02 Nisan • 20 Mayıs • 03, 17 Haziran • 08 Temmuz • 05, 26 Ağustos • 09, 23 Eylül • 07, 21 Ekim • 04, 25 Kasım

Fotoğraflar