Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Rüya Gibi Endülüs Turu 4 Gece ( Sevilla,Malaga, Rondo, Cadiz Turları Dahil!)

Rüya Gibi Endülüs Turu 4 Gece ( Sevilla,Malaga, Rondo, Cadiz Turları Dahil!)

4 Gece 5 Gün 3* ve 4* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 28.02.2024 499.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
Kişi başı 499,00 EUR 'den itibaren 17.415,10 TL

 

Avantajlı Paket:  Granada ve Elhamra Saray Turu 95€ + Cordoba Turu 60€ +  Flemenco Show 50€

=  ̶2̶0̶5̶ yerine 175 €


 1. 1. Gün
  İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı)- Sevilla- Malaga

  Sabiha Gökçen  Havalimanı dış hatlar terminali GeziMod kontuarında saat  03:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus  Hava Yollarının  özel uçuşu ile saat 06.25’deSevilla’ya hareket. 08:55’de Varışımız ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile Malaga’ya transferimiz gerçekleşiyor. Varışımızza istanaden Malaga panaromik şehir turumuz gerçekleşiyor. Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.

  Malaga Şehir Turu Fiyata Dahildir!

  Sevilla – Malaga: 207 km

 2. 2. Gün
  Malaga – (Granada)

  Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Granada ve Elhamra Saray Turumuza katılabilirler. (95 Euro ) Bu turumuzda özel araçlarımızla sabah Granada’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile beraber Granada şehir turumuz başlıyor, turumuz esnasında GranVia Caddesi, BibRambla ve Belediye Meydanları, Granada Katedrali (dışarıdan), Granada’nın ilk üniversitesi Madraza, İpek Çarşısı ve eski Nasri Kervansarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Alhambra Sarayı turu için hareket ediyoruz. Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan bu ünlü eser  Gırnata'ya hakim Sabika tepesi üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak 13.yüzyılda yapılmaya başlanmış olup, inşaatı 15. yüzyıla kadar sürmüştür. İspanya’daki en önemli yapı olan bu saray dışarıdan biraz sert görünsede, içinde dönemin en maharetli ustaları çalışmış ve dantel gibi örmüşlerdir duvarlarını. Sarayda kullanılan kırmızı topraktan dolayı aldığı kırmızı rengi sebebi ile de Alhamra, yani "Kızıl" denmiştir. Turumuzun ardından Malaga’ya dönüş. Geceleme Malaga otelimizde.

  Ekstra: Granada ve Elhamra Saray Turu 95€

  Malaga – Granada:  127 km

 3. 3. Gün
  Malaga – Rondo- Cadiz- Sevilla

  Sabah kahvaltımızın ardından bir başka tarihi  İspanyol şehri Rondo’ya geçiyoruz. Bu turumuzda ilk olarak Ronda bölgesine gidiyoruz. Coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından biri olan ve ilk boğa güreşlerinin başlatıldığı kayaların üzerine kurulmuş olan Ronda'da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası, Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu ve Alcazaba dışarıdan göreceğimiz yerler arasındadır. Muhteşem manzaralar eşliğinde fotoğraf çekme şansını yakalayacaksınız. Ronda sizleri hem etkiliyecek, hem de büyüleyecek. Cadiz, Endülüs Bölgesi’nin birçok güzelliğini bir arada görebileceğiniz önemli bir şehir olarak dikkat çekiyor. Bazıları tarafından  Endülüs şehrinin başkenti olarak da nitelendirilen Cadiz, Batı Avrupa’da kesintisiz yaşamın sürdüğü en eski şehir olarak biliniyor. Cadiz’egittiğimizde  binlerce yıllık mimari örnekleri görme şansımız bulunuyor. Yıl boyunca deniz, su sporları, flamenko ve deniz mahsülü yemekler için dünyanın dört bin yanından binlerce insan Cadiz’e geliyor. Turumuz sonrasında Sevilla otelimize geri dönüyoruz.

  Rondo- Cadiz Turu Fiyata Dahildir!

 4. 4. Gün
  Sevilla- Cordoba

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan; Cordoba  turumuza katılabilirler. (65 Euro ) Bu turumuzda özel araçlarımızla güzel bir yolculuğun ardından Cordoba şehrine varıyoruz.  Unesco Dünya Mirası listesindeki şehirlerden olan Cordoba ‘ya varışta ilk olarak panaromik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz; yapımına 785 yılında başlanan ve 11. Yy.da de tamamlanan, batı İslam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii’nin bahçesini ve içini gezerken tarih içindeki caminin gelişimine tanık olacağız. Eskinin muhteşem camisi, yeni dönemin Cordoba Katedrali’ni gezdikten sonra , Roma Köprüsü, Musevi Mahallesi, çiçekli avluları ile Cordoba evleri, Şehir Bedesteni  Zoco, Çiçek Sokağı, ünlü filozof ve doktor heykelleri,  şehir surları görülecek yerler arasındadır. İlk enginizasyon mahkemelerinin yapılmaya başladığı , bozulmadan günümüze kadar tarihi dokusunu koruyan bu şehre hayran kalacaksınız. Tur sonrası Sevilla otelinize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz flamenkonun çıkış yeri olan bu şehirde yerel flamenco gösterilerinin yapıldığı şovumuza ekstra olarak katılabilirler. (50 Euro /Bir içecek dahil.) Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız.  Geceleme Sevilla otelimizde

  Cordoba Turu 60€  / Flemenco Show 50€

  Sevilla – Cordoba: 141km

 5. 5. Gün
  Sevilla – İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı)

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman geçiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra düzenlenecek olan Sevilla Harikaları yürüyüş turuna katılabilirler. Bu turumuz kapsamında rehberimiz eşliğinde 1929 yılındaki Expo için yapılmış olan İspanya Meydanı ve Expo Pavilionlarını, tarihi Santa Cruz mahallesinin göz alıcı yapılarını, Game of Thrones dizisinin çekildiği, mudejar mimarinin baş yapıtı Alcazar sarayınını dışarıdan, bdünyanın en büyük üçüncü Gotik katedrali Sevilla Katedrali’ni Sevilla’yı Avrupa’nın Amerika kıtasın açılan kapısı haline getiren ve katedralin inşasının masraflarını karşılayan Kristof Kolomb’un mezarını ve görkemli hazine odasını görecek, Sevilla’nın harikalarının güzelliğine tanıklık edeceğiz. Öğlen saat 15:00’de ise Sevilla Havalimanına transferimizi gerçekleşiyoruz.  Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava  Yolları’nın özel uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varış ile beraber turumuzun sonu ve bir sonraki Gezimod  organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..

  **Sevilla Harikaları turunda müze ve ören yeri girişleri dahil değildir.

  Sevilla Harikaları Turu fiyata dahildir!

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

28 Şubat

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?