Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İZMİR'DEN DUBAİ TURU SunExpress Havayolları ile 3 gece ABU DHABİ İKONLARI DAHİL

İZMİR'DEN DUBAİ TURU SunExpress Havayolları ile 3 gece ABU DHABİ İKONLARI DAHİL

 • 3* 4* ve 5* Oteller
 • 3 Gece 5 Gün
 • SunExpress Havayolları ile

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 28.06.2023 649.00 EUR
 • 12.07.2023 399.00 EUR
 • 19.07.2023 379.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 26.07.2023 379.00 EUR
 • 09.08.2023 399.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 16.08.2023 399.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 23.08.2023 379.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 30.08.2023 369.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 06.09.2023 379.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 13.09.2023 379.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 20.09.2023 399.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 04.10.2023 429.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 18.10.2023 429.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 
Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 270 € yerine 225 € 
Pakete Dahil Olan Hizmetler: 
Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro)
Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – (85 Euro) (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)
Dubai Fenomenleri Turu (65 Euro)
Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu (35 Euro)
0 – 2 yaş arası ücretsiz, 3/12 yaş arası 25 Euro indirimlidir.
 
 
VİZE DAHİL – Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 355 € yerine 280 € 
Pakete Dahil Olan Hizmetler: 
Dubai Vizesi (85 Euro) 
Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro)
Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – (85 Euro) (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)
Dubai Fenomenleri Turu (65 Euro)
Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu (35 Euro)
0 – 2 yaş arası 45 Euro, 3/12 yaş arası 25 Euro indirimlidir.

 1. 1. Gün
  İZMİR – DUBAİ

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından SunExpress Havayolları ‘nın XQ898 sefer sayılı ortak tarifeli uçuşu ile 20:00da Dubai ‘ye uçuyoruz.

 2. 2. Gün
  DUBAİ – DUBAİ İKONLARI ŞEHİR TURU –(Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu)

  Yerel saat ile sabah 02:00de Dubai Havalimanı’na varışımızın ardından otelimize transfer, odaların alınması. Otelimizde sabah kahvaltısı ve dinlenmek üzere sunulacak serbest zaman ardından Dubai İkonları şehir turu için hareket ediyoruz. Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden, muhteşem ikonik yapıları ile şehrin en önemli turistik cazibe merkezlerinden olan Dünyaca ünlü Zabeel Sheikh Sarayı, Burj Al Arab Oteli, Media City, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water Adası, Dubai Eye, Palmiye adası panoramik olarak görülecek olup, Palmiye Adası The Pointede verilecek serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz Monorail treni ile Palmiye Adası ‘nı farklı açılardan keşfedebilirler. Turumuzun ardından serbest zaman sunuyoruz. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak 828 metre yüksekliği ile Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifanın önünde bulundan ve  Dünya nın sayılı yapay göllerinden biri olan Burj gölündeki  renk oyunları , ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan “The Dubai Fountain Showu izliyoruz. Ardından açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubainin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacağımız Dhow Cruise tekne gezimizi düzenliyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

 3. 3. Gün
  DUBAİ – (Dubai Fenomenleri Turu) – (Burj Khalifa At the Top) – (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu)

  Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Öğleden önce arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Dubai Fenomenleri Turu (65 Euro) programımızı düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak Dubai Frame ‘e hareket ediyoruz. “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi “olarak bilinen Dubai Frame ‘in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovları izleyerek, 150 metre yükseklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Frame ziyaretimiz sonrasında Dubai Downtown’a hareket ediyoruz. Dubai Opera binası ve şık mekanların bulunduğu Boulevard caddesini görecek, instagram ve sosyal medya fenomenlerinin uğrak yeri Wing of Mexico – Burj Plaza’ da mola vereceğiz. Alışveriş ve çevre gezisi için Souk Al Bahar – Dubai Mallda sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, 828 metre yüksekliği ile Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifanın 124. katına yine Dünyanın en hızlı asansörü ile çıkacak ve seyir terasından Dubainin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek oln Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Çöl safari turumuz için otelimizden 4x4 jeepler ile hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayıp, Off-Road macerası ve fotoğraf molası sonrası Bedevi kampına varacağız. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, Barbekü açık büfe akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 4. 4. Gün
  DUBAİ – (Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu) – ABU DHABİ İKONLARI TURU – (Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri Turu)

  Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu (35 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Petrol öncesi Dubai’nin lokal hayatını gözlemleyebileceğimiz, ilk yerleşim yeri olan Bastakiya Bölgesi’ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahallelerini, geleneksel dar sokakları, Meena Pazarını; lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seefi gezeceğiz; sunulacak serbest zaman sonrasında Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını ziyaret ederek turumuzu tamamlayacağız.

  Tur sonrasında Abu Dhabi İkonları Şehir Turu programımızı düzenlemek üzere 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabiye hareket ediyoruz. (Dubai – Abu Dhabi arası 125 km.) Abu Dhabi ‘ye varışımızla birlikte tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünyanın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünyanın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünyanın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii görülecektir. Sheikh Zayed Camii ziyaretimiz sonrası Abu Dhabi ‘de serbest zaman sunuyoruz. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Saadiyat Adası, Abu Dhabi Louvre Müzesi panoramik olarak görülecek olup ardından eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenleyeceğiz. Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecek olup, Yas Mall’da alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman verilecektir. Arzu eden misafirlerimiz Warner Bros World veya Ferrari World ziyaretleri gerçekleştirerek (giriş ücreti 80 Euro) birbirinden eğlenceli ve adrenalin dolu aktivitelere katılabilir, temalı hediyelik eşya alışverişi gerçekleştirebilirler. Abu Dhabi jet sosyetesinin uğrak yeri olan, gece hayatı ve eğlencesi ile ünlü, F1 pistini de yakından panoramik olarak görebileceğimiz Yas Marina ‘da fotoğraf ve çevre gezisi için serbest zaman veriyoruz. Tur bitiminde Abu Dhabi ikonları şehir turumuza devam ediyoruz.

  Gezimiz esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Ardından, Emirates Palace, Etihad Towers, Qasr Al Watan, Marina, Corniche ve hurma pazarı görülecek yerler arasındadır.

 5. 5. Gün
  ABU DHABİ – DUBAİ – İZMİR

  Rehberimizin belirteceği saatte İzmir ‘e gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından SunExpress Havayolları ‘nın XQ899 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 03:00de İzmir ‘de uçuyoruz. TSİ 06:55de İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

28 Haziran • 12, 19, 26 Temmuz • 09, 16, 23, 30 Ağustos • 06, 13, 20 Eylül • 04, 18 Ekim

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yaz Fırsatı

Yaza Merhaba

Bayram Fırsatı

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?