Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ramazan Bayramı Özel İzmir Hareketli Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu ( Batum Turu Dahil)

Ramazan Bayramı Özel İzmir Hareketli Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu ( Batum Turu Dahil)

 • 6 Gece 7 Gün
 • Karadeniz Bölge Otelleri
 • Lüks Gezimod Otobüsleri ile

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 15.04.2023 6190.00 TRY

BATUM TURU DAHİL


 1. 1. Gün
  İzmir Hareket / Gece Yolculuğu

  17:00 - Bostanlı Vapur İskelesi Önü
  17:10 - Karşıyaka Vapur İskelesi Önü
  17:30 - Lozan Meydanı Atatürk Lisesi Önü
  18:00 - Üçkuyular Shell Benzin İstasyonu Önü
  18:15 - Bornova Sapağı (Ege Üniversitesi Önü)
  20:00 - Uşak Otobüs Terminali önünden
  23:59 - Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri  

  Kalkış noktalarımızdan hareket ile Uşak – Afyon – Ankara güzergâhını takip ederek Karadeniz Yaylalar ve Batum turu yolculuğumuza başlıyoruz.

 2. 2. Gün
  Ferhat İle Şirin Su Kanalı – Gök Medrese – Arkeoloji ve Etnografya Müzesi – 2. BayezId Kulliyesi – Şehzadeler Parkı – Yalı Boyu Evleri –Hükümet Köprüsü – Saat Kulesi – Bandırma Vapuru – Atatürk Onur Anıtı – Fatsa

    Şehzadeler Diyarı Amasya’ ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrasında Yeşilırmak’ın şekillendirdiği ırmak kenarına yapılmış Yalı Boyu Evlerini görüyoruz. Ferhat İle Şirin Su Kanalı’nı ziyaret ediyoruz.

    Bu efsaneleşmiş aşk hikâyesini dinledikten sonra Gök Medrese Camii’ni panoramik olarak aracımızdan görüp, Amasya Müzesi` ne varıyoruz. Burada Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait arkeolojik, eserleri görüyoruz. Ardından Osmanlı Sultanı II. Bayezıd’ ın adına yapılmış olan içerisinde camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesini geziyoruz. Gezimiz sonrasında Yeşilırmak kenarına konumlandırılmış olan Şehzadeler Parkı’ nda kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Park gezimiz sonrasında.

    Amasya Kalesi’ni ve Helenistik Dönemden kalma Kaya Mezarlarını panoramik fotoğrafladıktan sonra Hükümet Köprüsü ile Saat Kulesini görüyoruz. Gezimi sonrasında öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Samsun’ a hareket ediyoruz.

    Varışımızda ilk olarak Samsun' un simgesi haline gelen, Samsun Merkezde bulunan Atatürk Onur Anıtı’nı görüp fotoğraflarımızı çektirdikten sonra, Doğu Park alanı içinde yer alan silah arkadaşlarıyla birlikte Atamızı Samsun’a ulaştıran Bandırma Vapuru’ nun bire bir aynı ölçülerinde inşa edilen maketiniz geziyoruz. Gezimiz sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
  Öğle Yemeği: Amasya bölge restoranlarında alınacaktır. (Ekstra);
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama: Fatsa Yalçın Hotel– Grand Ayzek - Samsun Hampton by Hilton Hotel – Amissos Otel - Aripsas Otel - Bulancak Avcı Otel - Giresun Amazon Aretias Hotel vb.

 3. 3. Gün
  Ordu – Giresun – Topal Osman Anıt Mezarı – Giresun Kalesi – Akçaabat – Trabzon – Ayasofya Müzesi – Atatürk Köşkü – Altındere Milli Parkı – Sümela Manastırı – Sürmene – Çay Fabrikası – Bıçak Atölyesi

    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Giresun’ doğru hareket ediyoruz. Giresun Adası’ nı, ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal’ in alay muhafızı olan Topal Osman’ın Mezarını içerisinde yer aldığı Giresun Kalesi aracımızdan panoramik olarak görüp, dünyanın en kaliteli fındıklarının üretildiği Giresun’ da fındık ve fındık ürünleri alışverişlerimizi yapmak için mola veriyoruz. Alışverişimiz sonrasında Trabzon’ a hareket ediyoruz.

    Trabzon’ a varışımızı takiben Atatürk’ ün ilk kez 1937 yılında 2 gece kalmış olduğu sonrasında meşhur "Mal ve mülk bana ağırlık veriyor. Bunları milletime bağışlamakla ferahlık duyacağım. İnsanın serveti kendi manevi kişiliğinde olmalıdır.’’ Sözlerini sarf ederek milletine bağışladığı Atatürk Köşkü’ nü geziyoruz. (restorasyon çalışması devam ettiği taktirde dışarıdan fotoğraflayacağız) . Gezimiz sonrasında öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza geçiyoruz. ( Ekstra) Yemeğimiz sonrasında Trabzon Ayasofyası ( Ayasofya Camii) hareket ediyoruz.

    Trabzon İmparatorluğunu kuran Komnenos Hanedanlığı  döneminde inşa edilen bu güzel eseri geziyor ve Trabzon` a özgü bir el sanatı olan Trabzon Hasırı, Telkâri alışveriş için kısa bir zaman veriyoruz. Alışverişimiz sonrasında Karadağ`ın eteklerinde yeşillikler arasında inşa edilmiş olan Sümela Manastırını görüyoruz. Manastırın mimarisini gördüğünüzde sizlerde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Rehber anlatımlarımız sonrasında serbest zaman veriyoruz. (T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Sümela Manastırı 2015 yılından beri restorasyon ve güçlendirme çalışması içerisinde olduğundan ve açılış tarihi kesinleşmediğinden manastır içerisine ziyaret yapılıp yapılmayacağını dönem koşulları belirleyecektir. Ne kadarı açık ya da kapalı olsa da Milli Park’ a gidilecektir) Gezimiz sonrasında Sürmene’ ye hareket ediyoruz.

     Yöre kültüründe önemli yer kaplayan, dünyaya adını duyurmayı başarmış el yapımı Sürmene bıçaklarını tanıma ve alışveriş yapma imkânı buluyoruz. Ardından Karadeniz’ in en lezzetli çaylarını tadabileceğimiz Çay fabrikasına varıyoruz. Çay toplandıktan sonra sofralarımıza ulaşma aşamaları, çay demleme teknikleri hakkında bilgi alıyoruz. Çay tadımı yaptıktan sonra tere yağ, bal ve peynir gibi ürünlerini de alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Sürmene’ de serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama: Trabzon Konak Park Hotel – Zigana Tatil Köyü - Golden İnn Otel - Grand Öztürk Otel - Sezgin Otel vb.

 4. 4. Gün
  Uzungöl – Lustra ve Karester Yaylası - Fırtına Vadisi ve Fırtına Deresi –Çamlıhemşin – Çinçiva (Şenyuva) Köyü ve Köprüsü – Zilkale – Palovit Şelalesi – Ayder Yaylası – Gelintülü Şelalesi

    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Uzungöl’ e hareket ediyoruz. Bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl’e ulaşıyoruz.

    Yolun her iki yanında bulunan yemyeşil ağaçlar arasından geçerken dağların yamacına kurulan evleri görüyoruz. Uzungöl’ de vereceğimiz serbest zamanda muhteşem fotoğraflar çekip geçireceğimiz keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Lustra ve Karester Yaylası turumuza çıkıyoruz.

    Uzungöl’ den bineceğimiz minibüslerimizle deniz seviyesinde ortalama 2500 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Öncelikle 1900 metre yükseklikteki Lustra Yaylasına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Karester Yaylasına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben aracımızdan inerek keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Tepen fotoğraflanmış olan Uzungöl manzarasını kendinizde fotoğraflayabilirsiniz. Burda vereceğimiz serbest zamanda çaylarınızı içebilir bolca fotoğraf çekebilirsiniz. (Ekstra) (Hava muhalefeti ya da sis yoğunluğu nedeni ile Karester Yaylası alternatifi olarak Haldızeren Deresi – Demirkapı Yaylası turu düzenlenecektir ( Ekstra). Serbest zaman sonrası Uzungöl’ e geri dönüyoruz. Fırtına Vadisi’ ne hareket ediyoruz.

  Fırtına Deresi boyunca yapacağımız yolculuğumuzda doğaya bir kez daha hayran kalacağınızdan eminiz. Dere kenarında bulunan alabalık tesislerinden birinde alacağımız öğle yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz son dönemin gözde aktivitelerinden Zipline ya da Rafting yapabilirler (Ekstra)

  Fırtında Deresinde Rafting: Adrenalin seven misafirlerimiz için zevk dolu bir etkinlik olan rafting Fırtına Deresi ile daha keyifli bir hal almaktadır. Yaklaşık 1,5 saat süren etkinlikte eğlenceli dakikalar yaşayabilir ve çekilen fotoğraflar ile bu eğlenceyi ölümsüzleştirebilirsiniz

  Fırtında Deresinde Zipline (Ekstra): Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile Fırtına Deresi’nin bir tarafından diğer tarafına geçip geri dönerek eğlenceli bir etkinlik yapabilirsiniz.

  Buradaki keyifli dakikalar ardından sizlere alternatif iki tur seçeneği sunuyoruz

  Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu (Ekstra): Çamlıhemşin’ de bizleri bekleyen minibüslerimize binerek başlıyoruz. Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına vadisini oluşturan önemli Çat Vadisi’ ne giriyoruz SEVDALUK dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü varıyor ve Şenyuva köprüsünde fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Molamız sonrasında ülkemizin en yaşlı konaklarını görerek yolculuğumuza devam ediyor ve Zil Kale’ ye varıyoruz. Zilkale tarihi ticaret yolunu korumak için vadiye en hakim noktalardan birine inşa edilmiştir. Kale içerisinde 100m’lik uçurumdan Çat Vadisi, Tatar Dağı ve Sico Tepesi’ ne bakma imkânı yakalıyor ve Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası veriyoruz. Molamız sonrasında porsuk ağaçlarını da bünyesinde barındıran sık orman örtüsü yolculuğumuzda gürül gürül akan akarsu kenarında yapacağımız yolculuk sonunda, bölgenin en geniş ağızlı şelalesi Palovit’ e varıyoruz. Şelalenin oluşturduğu derin çukurda muhteşem fotoğraflar alıyor ve Çamlıhemşin’ e dönüyoruz. (Ekstra)

  Huser Yaylası Turu (Ekstra): (Hava durumu sebebiyle Huser Yaylası Turu gerçekleştirilemeyeceği durumlarda alternatif ekstra tur olarak Gito ve Badara Yaylası Turu yapılacaktır.) Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüsler ile bol eğlenceli ve muhteşem manzaralara doyacağımız bir tura başlıyoruz. Son dönemde oldukça popüler olan Huser Yaylası konum olarak Ayder Yaylası’nın üst tarafında bulunmaktadır. Huser Yaylası’na vardığımız zaman Kavrun Yaylası gibi Karadeniz’in en önemli 3-4 yaylasını kuşbakışı görebilirsiniz. Huser Yaylasında hava durumuna göre sis denizi ile karşılaşarak kendinizi bulutların üstünde bulabilirsiniz. Muhteşem manzaraya karşı vereceğimiz fotoğraf molasının ardından minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz.

  Gezimiz sonrasında Çamlıhemşin’ den ayrılıyor ve çam ormanlarıyla kaplı Ayder Yaylası’na gitmek üzere yola çıkıyoruz. Aşağı ve Yukarı Ambarlığı, Şenlik Düzünü panoramik olarak görerek Kalegon Düzü’nde Gelin Tülü Şelalesi’ nde fotoğraf molası veriyoruz. Galerdüzü ve Kalegon gezileri sonrası Sonrasında Ayder Yaylasında vereceğimiz serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Fırtına Vadisi’nde Akasya Alabalık Tesislerinde alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama Oteli: Ayder Altıparmak Otel – Lalehan Otel – Pazar Minerva Otel – Lazlakar Otel vb. 

 5. 5. Gün
  Rize – Cankurtaran Tüneli – Borçka Karagöl Sarp – Sarpi – Gonio (Apsaros) Köyü ve Kalesi – Çoruh Nehri ve Köprüsü – Batum – Orta Camii – Avrupa Meydanı – Medea (Altın Post) Anıtı – Poseidon Meydanı - Hopa

    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Cankurtaran yoluyla Borçka’ ya varıyoruz.  Varışımızda diyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Karagöl turumuzu çıkıyoruz.

    Bizleri bekleyen minibüslerimize biniyor ve Klaskur Vadisi’ndeki yapacağımız yolculuğumuzda Bardnala Şelalesi’nin yanından geçiyoruz. Bir heyelan sonucu Klaskur Deresinin önünün kapanmasıyla oluşmuş bir doğa harikası Karagöl’ e varıyoruz. Dağların arasında saklı bir cennet olarak tanımlanan Karagöl’ de vereceğimiz serbest zamanda göl kenarında çaylarını yudumlayabilir ve bu eşsiz doğasıyla bizleri büyüleyen atmosferde harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Ekstra olarak düzenlenen bu turumuz sonrasında Batum turumuza çıkıyoruz. (Batum turu tur ücretine dahildir)

    Batum’ a giriş yapmamız için öncelikle Sarp Sınır Kapısı’nda giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi' ni aracımızdan görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt' tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü' nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Şehir merkezine varışımızı takiben aracımızdan inerek Şehir merkezi gezimize başlıyoruz. Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini (dışırıdan), Ermeni Kilisesini(dışından), Avrupa Meydanını, Medea Heykeli'ni, Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını, Batum Limanı'nı görüyoruz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızda alışverişlernizi yapabilirsiniz Serbest zaman sonrasında tekrar Sarp’ a dönüp çıkış işlemlerimizi hallediyoruz. Otelimize varıyoruz. (Türkiye’ ye dönüşümüzde Duty Free den alışveriş yapma inkanınızda olacaktır).

  NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir. Gürcü memurları zaman zaman 10 yıldan eski olan kimlikleri kabul etmemektedir.

  DİKKAT: Tc Nolu Nüfus Cüzdanınızı Seyahate Çıkarken Yanınıza Almayı Unutmayınız. Resmi Olarak 01.09.2019 Tarihi İtibari İle Eski Nüfus Cüzdanları İle Gürcistan'a Geçiş Sağlanamayacaktır. 150 TL Olan Çıkış Ücreti Misafir Tarafından Ödenir.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Batum’ da Osmanlı Restoran vb menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama: Terzioğlu Otel – Paluri Hotel - Hilaz Otel – Green Suada Otel vb.

 6. 6. Gün
  Arhavi – Düzköy – Çifte Köprüler – Kamilet Vadisi – Mençuna Şelalesi – Çayeli – Rize Bezi Atölyesi - Çeçeva Çay Bahçeleri – Akçaabat - Vakfıkebir – Ordu - Boztepe

    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Arhavi’ ye hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Mençuna Şelalesi turumuza çıkıyoruz. Kamilet Vadisi’ de yapacağımız yolcuğumuzda Çiftekemer Köprüsünden geçerek Küçük Köye varıyoruz. Aracımızdan inerek köprüden karşıya geçiyoruz. Keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Mençuna Şelalesi’ ne varıyoruz. Serbest zaman sonrasında Arhavi’ ye geri dönüyor ve Çayeli’ bölgenin pamuk ürünlerinden elde edilen yöresel kıyafetlerin dokumaları hakkında bilgi alıp alışveriş imkânı yakalayacağımız Rize Bezi Atölyesi uğruyoruz. Sonrasında Çeçeva’ ya doğru hareket ediyoruz.

    Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çeçeva Çay Bahçeleri Turumuza katılım sağlayabilirler.  Rize’ de ki diğer çay bahçelerine göre daha simektrik bir görüntüye sahip olan bahçeler sizleri adeta büyüleyecek. Sosyal medyada hep resimlerini gördüğümüz inanılmaz manzaraya sahip bu bahçelerdeki anlarınızı fotoğraflarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Turumuz sonrasında Vakfıkebir’ e hareket ediyoruz. Varışımızı takiben tere yağ, bal ve peynir gibi ürünlerini de alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Giresun güzergahı üzerinden Ordu’ ya hareket ediyoruz. Ordu'ya vardığımızda rehberimizden aldığımız bilgiler eşliğinde isteyen misafirlerimiz ile Ordu kentinin sembolü olan Boztepe’ye (Teleferik ile Ekstra) çıkıyoruz. Ordu’yu ayaklarımızın altında hissedeceğimiz keyifli zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Akçaabat’ta menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Konaklama Oteli: Fatsa Yalçın Resort Hotel – Simisso Otel -  Bulancak Avcı Otel vb.

 7. 7. Gün
  Sinop – Sinop Kalesi Ve Surları – Tarihi Ceza Evi – Sinop Şehir Merkezi – Kastamonu – Şerife Bacı Anıtı – Saat Kulesi – Kastamonu Kalesi – Nasrullah Camii, Şadırvan ve Meydanı - İstanbul

    Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Sinop’ a hareket ediyoruz.  Sinop’ a varışımızda ilk olarak günümüzde müze olarak kullanılan Tarihi Sinop Cezaevi ile başlıyoruz. (Sinop Cezaevi’nde bakım ve restorasyon çalışmaları mevcuttur. Turun gerçekleştiği tarihte bakım çalışmalarının devam etmesi halinde panoramik olarak görülecektir.) Bir dönem “Anadolu’nun Alkatrazı” olarak tanımlanan Sinop Kapalı Cezaevi, 1999 yılında kapatılarak 2020 yılında müzeye çevrilmiştir. Müze gezimiz sonrasında maket gemi yapımı kotracı dükkânlarını ve sadece Sinop’ ta bulabileceğiniz Boyabat ezmesini tadabileceğiniz bir serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi Sinop’ un meşhur mantısıyla alıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Kastamonu’ ya gitmek üzere yola çıkıyoruz.

    Kastamonu’ da Kurtuluş Savaşı Mücadelesinde fedakârlık ve cesaretin sembolü olan Şerife Bacı Anıtı’nı, Kastamonu Kalesi ve Saat Kulesini(panoramik) olarak gördükten sonra Nasrullah Camii’ni ve şadırvanını gezip serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında İzmir’ e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. İzmir’ e varışımızı takiben siz değerli misafirlerimizle vedalaşarak ayrılıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
  Öğle Yemeği: Sinop’ ta Mantı menü ya da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
  Konaklama: BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

  Not: İzmir hareketli Karadeniz turlarımız diğer illerden çıkışlı aynı tur programları ile birleştirildiğinde tur hareketinden 1 gün önce bilgilendirilecektir. İzmir – Ankara veya İzmir – Bursa arası ulaşım otobüs ile sağlanacak olup gidiş dönüş otobüs biletleri iletilecektir.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

15 Nisan

Fotoğraflar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?