Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İMPARATORLAR ŞEHRİ ROMA

İMPARATORLAR ŞEHRİ ROMA

 • 4* Otel
 • 3 Gece 4 Gün
 • Türk Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 20.04.2023 599.00 EUR
 • 28.04.2023 649.00 EUR
 • 19.05.2023 649.00 EUR
Kişi başı 599 EUR 'den itibaren 12.573,01 TL

 1. 1. Gün
  İSTANBUL – ROMA

  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05.00’te buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1861 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.00’da Roma’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 09.35’te Roma’ya varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp, bizi bekleyen özel aracımız ile Roma Şehir Turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. Gerçekleştireceğimiz panoramik turumuzda Colosseum, Roma Forumu, San Pietro Meydanı, Trevi Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Venedik Meydanı, II Vittorio, Emanuele Anıtı, Imperial Forumu, Via Del Corso görülecek yerler arasında. Turumuz sonrasında otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz ve gecelememiz Roma’daki otelimizde.

 2. 2. Gün
  ROMA

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Napoli ve Pompei Turuna katılabilirler. Gecelememiz Roma’daki otelimizde.

  Napoli ve Pompei Turu | 75 EUR Kişi Başı

  Roma’dan yaklaşık olarak 3 saatlik mesafede bulunan UNESCO Dünya Mirası listesindeki Pompei Antik Kenti ile güne başlıyoruz. MS 79 yılında eteklerine kurulduğu Vezüv Yanardağının patlaması sonucu kayıplara karışan kentin yaşayışına dair bilgiler alırken sokaklarında dolaşarak kazılar ile günümüze kadar çıkarılan evleri, mozaikleri ve taşlaşmış insanları inceleme fırsatı bulacağız. Günümüzün ikinci durağı ise Napoli. Şehre varışımızla birlikte yapılacak turumuzda Napoli Limanı, San Carlı Tiyatrosu, I. Umberto Galerisi, San Francesco Di Paola Bazilikası, Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo, Plebiscito Meydanı görülecek yerler arasında

 3. 3. Gün
  ROMA

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Orvieto Turuna katılabilirler. Gecelememiz Roma’daki otelimizde.

  Orvieto Turu | 65 EUR Kişi Başı

  Umbria bölgesinin dağ üzerine konumlanmış en çarpıcı kenti Orvieto’ya doğru yola çıkıyoruz. Kasabanın tarihi milattan öncelerine kadar dayansa da bugün görülen mimari Orta çağ dönemine aittir. Yürüyüş turumuza kentin en ihtişamlısı, Orvieto Katedrali ile başlıyoruz. Katedralin dış duvarlarında İncil’de geçen olayların bire bir tasvirlerini inceledikten sonra kentin elle oyulmuş gizemli mağaralarını keşfe çıkıyoruz. Arnavut kaldırımlı sokaklarını keşfetmeniz için serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz Del Moro Kulesine tırmanıp müthiş manzaranın keyfini çıkarabilir, Etrüsk egemenliğinden kalma nekropolü gezebilir veya meydandaki restoranların tadını çıkarabilirsiniz. Ardından Roma’ya dönüyoruz.

 4. 4. Gün
  ROMA - İSTANBUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1866 sefer sayılı uçuşu ile 15.30’da İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 19.05’te İstanbul Havalimanı’na varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

20, 28 Nisan • 19 Mayıs

Fotoğraflar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?