Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

KIZILDENİZ AKVARYUMU: SHARM EL SHEIKH THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL

KIZILDENİZ AKVARYUMU: SHARM EL SHEIKH THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL

 • 4* DoubleTree by Hilton Sharks Bay Resort vb. Yarım Pansiyon konsept konaklama //5* Sierra Sharm El Sheikh Hotel vb. Alkollü Her Şey Dahil konsept konaklama//5* Rixos Sharm El Sheikh Hotel vb. Ultra Her Şey Dahil konsept konaklama
 • 5 Gece 6 Gün
 • Türk Hava Yolları ile

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 27.06.2023 577.00 USD Bu Fiyattan Son 3 Kişi
Kişi başı 577 USD 'den itibaren 11.251,50 TL

 1. 1. Gün
  ISTANBUL 26 Haziran 2023 Pazartesi

  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 21.45’te buluşma.

 2. 2. Gün
  ISTANBUL – SHARM EL SHEIKH 27 Haziran 2023

  Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK698 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.45’te Sharm’a uçuyoruz. Yerel saat ile 02.30’da Sharm’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp, bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün otelimizin aktivitelerinden faydalanabilir, Kızıldeniz’in masmavi sularında zengin sualtı dünyasını keşfedebilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Akşam yemeği ve gecelememiz Sharm’daki otelimizde.

 3. 3. Gün
  SHARM EL SHEIKH 28 Haziran 2023 Çarşamba

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımızla panoramik Sharm El Sheikh Turu için hareket ediyoruz. Kızıldeniz’in incisi ve Mısır’ın gözde turizm sayfiyesi Sharm El Sheikh turumuzda Eski Sharm'daki Eski Pazar, Sharm El Sheikh’in en büyük ikinci camisi olan El Sahaba Camii, SOHO Meydanı, yeni Sharm’ın merkezi Naama Bay göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Dileyen misafirlerimiz bu turumuzun devamında rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Cam Tabanlı Tekne Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve gecelememiz Sharm’daki otelimizde.

 4. 4. Gün
  SHARM EL SHEIKH 29 Haziran 2023 Perşembe

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra öğle yemekli Ras Mohamed Ulusal Parkı Tekne Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve gecelememiz Sharm’daki otelimizde.

  Ras Mohamed Ulusal Parkı Tekne Turu | 50 USD Kişi Başı Yetişkin - 30 USD Kişi Başı Çocuk

  Otelimizden aracımızla alınarak teknemize bineceğimiz rıhtıma gideceğiz. Dünyanın sayılı sualtı ulusal parkı olan Ras Mohamed Ulusal Parkı, Kızıldeniz’in en güzel yerlerinden biridir. Süveyş Körfezi ve Akabe Körfezi’nin birleştiği yerde bulunan park Kızıldeniz’in mercan resifleri ve Sina Çölü arasında uzanır. 250’den fazla mercan türüne ve tuzlu suda yetişen mangrov ağaçlarına ev sahipliği yapan milli parkta 1.000’den fazla endemik balık görme şansını bulacağız. Teknemiz gün içerisinde 2 ayrı koyda durarak sizlere şnorkel (şnorkel vs malzemeler marinadan kiralanabilir) ile denizaltı güzelliklerini gözlemleme ve cam gibi bir denizde yüzme imkânı sunacak. Turumuz sırasında, endemik doğası ile büyüsüne kapılacağımız, sert ve yumuşak mercanların yanı sıra büyük ton balığı, jackfish ve hatta köpek balığı görebileceğimiz olağanüstü sualtı manzaralarının tadını çıkaracağımız anlar yaşama şansı bulacağız. Öğle yemeğimizi ve ücretsiz su ve çay aldığımız tekne gezisi sonrası aracımızla otelimize transfer.

 5. 5. Gün
  SHARM EL SHEIKH 30 Haziran 2023 Cuma

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Otelimizin aktivitelerinden faydalanabilir, Kızıldeniz’in masmavi sularında zengin sualtı dünyasını keşfedebilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra ATV Motor Safari Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve gecelememiz Sharm’daki otelimizde.

  ATV Motor Safari Turu | 50 USD İki Kişilik Motor - 30 USD Tek Kişilik Motor

  Otelimizden aracımızla alınarak çölde sürüş deneyimi yaşayacağımız ATV motorları hareket noktasına gideceğiz. Burada konvoy oluştup 4 tekerlekli ATV motorları ile adrenalin ve eğlence dolu eşsiz bir tecrübe yaşıyacağız. Çöldeki  sürüşümüz sırasında bir Bedevi kampında çay molası ve panoramik bir noktada fotoğraf molası vereceğiz. Tur sonrası aracımızla otelimize transfer.

 6. 6. Gün
  SHARM EL SHEIKH 01 Temmuz2023 Cumartesi

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz.

 7. 7. Gün
  SHARM EL SHEIKH - İSTANBUL 02 Temmuz 2023 Pazar

  Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK701 sefer sayılı uçuşu ile 00.40’ta İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 04.20’de İstanbul Havalimanı’na varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

27 Haziran

Fotoğraflar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?