Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ADRİYATİK’İN TARİHLE BULUŞTUĞU ŞEHİR: BUDVA THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL

ADRİYATİK’İN TARİHLE BULUŞTUĞU ŞEHİR: BUDVA THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL

 • 4* Oteller
 • 4 Gece 5 Gün
 • TÜRK HAVA YOLLARI İle

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 27.06.2023 947.00 EUR

 1. 1. Gün
  ISTANBUL – PODGORICA – BUDVA (27 Haziran 2023 Salı)

  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.45’te buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1085 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.45’te Podgorica’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 08.30’da Podgorica’ya varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp, bizi bekleyen özel aracımız ile Budva’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Budva Şehir Turuna başlıyoruz. 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve kalenin etrafından keyifli bir gezinin ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Gecelememiz Budva’daki otelimizde.
   

 2. 2. Gün
  BUDVA (28 Haziran 2023 Çarşamba)

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra öğle yemekli Kotor & Perast Turuna katılabilirler. Gecelememiz Budva’daki otelimizde.

   

  Kotor & Perast Turu | 65 EUR Kişi Başı (Öğle yemekli)

  Perast & Kotor turumuzda ilk durağımız Perast olacak. Bu şirin deniz kenarı Karadağ kasabasına hayran kalacaksınız. Perast’ı gezdikten sonra öğle yemeğimizi alacağımız restorana transferimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğinin ardından tekne ile Lady of Rocks‘ı göreceğiz. Ardından UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan ve Jules Verne’nin “Eski kıtanın en çekici köşesi” dediği Kotor’da bir yürüyüş turu gerçekleştireceğiz. Venedik mimarisinin dokusuyla kendinizi bir orta çağ kentinin sokaklarında hissediyor olacaksınız. Kotor'da kale içinde yapılacak rehber eşliğindeki gezinin ardından aracımızla otelimize transfer.

 3. 3. Gün
  BUDVA (29 Haziran 2023 Perşembe)

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Centinje – Negushi – Lovcen Turuna katılabilirler. Gecelememiz Budva’daki otelimizde.

  Cetinje – Negushi – Lovcen Turu | 60 EUR Kişi Başı

  Bu turumuzda önce eski Karadağ krallık başkenti Cetinje’ye gidiyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks Manastırını görüyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molası sonrası yola devam ediyoruz. Daha sonra Petrovic Hanedanlığı'ndan piskoposların ve yöneticilerin beşiği olan Lovcen'in taşlık arazisinin derinliklerinde gizlenmiş Smaragdine Vadisi olarak adlandırılan Njegusi Köyü’ne devam ediyoruz. Sizleri ünlü Njegusi peyniri, füme jambon, bal likörü ve şarabı tatmaya davet ediyoruz. Öğle yemeğimizi serbest olarak alacağız. Yemek sonrasında Lovcen’e doğru yola çıkıyoruz. Bu turumuzda 1600 metre zirveye çıkarak muhteşem Kotor Körfezi, Skadar Gölü, Karadağ'ın kuzeyindeki yüksek dağlar, hatta Arnavutluk manzarasına hayran kalacaksınız. İki Karadağlı kadın figürü ile Petar II. Petrovic Njegos'un figür ve mermer lahdini de göreceğiz. (Önemli Not: Lovcen çıkışı 380 basamaktır. Çıkamayacak olan misafirlerimiz restoranda bekleyebilirler).

 4. 4. Gün
  BUDVA (30 Haziran 2023 Cuma)

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra İşkodra Gölü Turuna katılabilirler. Gecelememiz Budva’daki otelimizde.

   

  İşkodra Gölü Turu | 75 EUR Kişi Başı

  Bugün ilk olarak flora ve fauna benzersizliği, kültürel ve tarihi mirası ile dünya çapında tanınan Balkan Yarımadası'nın en büyük gölünü ziyaret edeceğiz. İşkodra Gölü Milli Parkı, şüphesiz en güzel milli parklardan ve Karadağ'ın markalarından biridir. Gölün Karadağ kısmı 1983 yılında milli park ilan edilmiştir. 391 km2'lik büyüklüğü onu Balkan Yarımadası'nın en büyük gölü yapmaktadır. İşkodra Gölü, 100'den fazla çok nadir veya nesli tükenmekte olan tür ile flora ve faunanın tüm zenginliği ile ünlüdür. 930'dan fazla alg türü ve 280 kuş türü, İşkodra Gölü'nü en popüler bitki ve hayvan yaşam alanlarından biri haline getiriyor. Burada yapacağımız 1 saatlik tekne turumuzun ardından turumuzu tamamlayarak otelimize geri dönüyoruz.

 5. 5. Gün
  BUDVA – PODGORICA – İSTANBUL (01 Temmuz 2023 Cumartesi)

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için Podgorica’ya ve havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1088 sefer sayılı uçuşu ile 20.30’da İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 23.15’te İstanbul Havalimanı’na varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

27 Haziran

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yaz Fırsatı

Yaza Merhaba

Bayram Fırsatı

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?