ELEGANT İSPANYA Türk Hava Yolları ile 5 Gece - (BCN MAD)

ELEGANT İSPANYA Türk Hava Yolları ile 5 Gece - (BCN MAD)

 • 3* & 4* Oteller (Şehir dışı)
 • 5 Gece 6 Gün
 • Türk Hava Yolları İle

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 18.04.2023 849.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 849.00 EUR 'den itibaren 17701.65 TL

 

Barcelona (2) & Girona & Figueras & Dali Müzesi & Valencia
Alicante (1) & Granada (1) & Al Hambra & Toledo & Madrid (1)
 


 1. 1. Gün
  İSTANBUL – BARCELONA

  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Barcelona’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Panoramik şehir turu ile programımız başlıyor. Turumuz da Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 2. 2. Gün
  BARCELONA – GİRONA – FİGUERAS – DALİ MÜZESİ – BARCELONA

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Girona & Figueras & Dali Müzesi turu için hareket. Orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası misafirlerimiz ile Barcelona İkonlar turumuzu gerçekleştiriyoruz. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Tur sonrası şehrin arka sokaklarında kaybolmak için turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona’nın ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria , son olarak da Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 3. 3. Gün
  BARCELONA – VALENCIA – ALİCANTE

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Valencia’ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15.yy.’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Alicante’ye hareket. Yunan, Roma, Arap ve Hristiyan kolonilerinin zengin tarihine sahip, İspanya’nın en eski ve önemli liman şehirlerinden olan Alicante’de Belediye Binası ve Katedral görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 4. 4. Gün
  ALİCANTE – GRANADA – AL HAMBRA

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Granada’ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tarihi Endülüs/Granada sokaklarında, Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası misafirlerimiz ile Al Hambra Sarayı turu. Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer  alan saray görülecektir.(Harem girişi hariç). Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 5. 5. Gün
  GRANADA – TOLEDO – MADRİD

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Madrid’e hareket. Yolumuz üzerinde Toledo gezimizi gerçekleştiriyoruz. Toledo; M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelir. Toledo, şövalyeler şehri olarak da bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişot’un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Madrid’teki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 6. 6. Gün
  MADRİD – İSTANBUL

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, panoramik Madrid şehir turu için hareket ediyoruz. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

  Lokal Rehber + Müze Girişleri (Dali Müzesi, Al Hambra Sarayı ) + Barcelona İkonları

  + Kulaklık Audio Sistem

  Kişi başı 130€

  ***Tur esnasında rehberimize ödenecektir***

   

    ***TK1853 IST-BCN 07:45-10:20

         ***TK1358 MAD-IST 14:25-19:40

   

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

18 Nisan

Fotoğraflar