PROMO Barselona - Madrid Turu

PROMO Barselona - Madrid Turu

 • 3* veya 4* Oteller
 • 4 Gece
 • Pegasus Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 05.04.2023 399.00 EUR
Kişi başı 399.00 EUR 'den itibaren 8319.15 TL

Avantajlı tur paketi 170 Euro yerine 150 Euro

Barcelona Harikaları Turu (kişi başı 60 €):
Flamenco gösterileri (45 Euro /Bir içecek dahil)
Girona - Figueras Turu (65 Euro)


 1. 1. Gün
  Zaragoza- Barselona

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 13.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 16:00`da Zaragoza’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından  Zaragoza’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla  Barcelona- Badolana'da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

 2. 2. Gün
  Barselona

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz;Montserrat&Sitges Turu ve/veya Barselona Harikaları ekstra turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  *Montserrat Turu: Güne ilk olarak testere şeklindeki Montserrat dağlarının yamaçlarına kurulu, Katalanların en kutsal mekanı, gizemli  Montserrat manastırını geziyor , Gaudi ye La Sagrada Familia kilisesinin planına ilham kaynağı olan Montserrat dağını eşsiz manzarasını fotoğraflıyoruz.

  *Barcelona Harikaları Turu: Barcelona, ülkenin en hareketli ve eğlenceli şehridir. Ilıman iklimi, sıcakkanlı ve misafirperver insanları, tarihi, mimarisi, binaları, müzeleri, yemekleri ve eğlencesi ile Avrupa’nın incisi denilebilir. Barselona şehir turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi (dışarıdan)  Arena, Plaza Espana, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Olimpic Liman, Katalunya Meydanları, La Ramblas Caddesi’ni görüp, Passeig de Gracia caddesi üzerinde bulunan Gauide ye ait Casa Mila , Casa Batllo binalarını görüyoruz panaromik olarak görüyoruz. Turumuzun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde 

  Montserrat Turu (60 €)

  Barcelona Harikaları Turu (30 €)

 3. 3. Gün
  Barselona – Madrid

   Sabah kahvaltımız ardından *Girona & Figueras Turu: Tarihi Girona kentini ziyaret edeceğiz ve Hristiyanların, ve Sefarad Yahudilerinin yüzyıllarca bir arada yaşadığı ve inanılmaz güzellikte eserler bıraktıkları bu güzel orta çağ şehrini geziyoruz.  Ardından dünyanın en ünlü ressamlarından Salvador Dali’nin doğduğu Figueras kasabasına geçiyoruz ve Dali Müzesini geziyoruz. Gezimizin sonunda otelimize dönüyoruz

  Rehberimizin belirleyeceği saatte Madrid’e doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından otelimizi transfer ve otele yerleşme.Geceleme Madrid otelimizde.

   

  Girona & Figueras Turu (65 €) (Müze Girişi Dahil)

 4. 4. Gün
  Madrid

  Sabah kahvaltımızın ardından Madrid panaromik şehir turumuz için ayrılıyoruz. İspanya’nın başkentinde yapılacak şehir turunda Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı, Cervantes Anıtı, Alcala Kapısı, La Puerta del Sol, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi,  Neptün Çeşmesi, Paseo del Prado, Retiro Parkı, Gran Via panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde verilecek serbest zaman ardından dileyen misafirlerimizle düzenlenecek Toledo turumuzu gerçekleştiriyoruz.   İspanya’nın eski başkenti , şimdinin ise dini merkezi olan Toledo İspanya’ya gidildiğinde görülmeden dönülmemesi gereken bir şehirdir.nBir tepenin üstüne kurulu olan şehir, etrafını çevreleyen Tajo nehri sayesinde adeta bir ada gibi görünmektedir. Unesco tarafından koruma listesinde olan Toledo tarihi dokusunu günümüze kadar çok iyi muhafaza etmiştir.  Bir çok kültürün mimari izlerini taşıyan yapıları, dar sokakları ve ünlü katedrali ile Toledo başlı başına bir cazibe merkezidir. Bu açık hava müzesi şehirde, tarihi dar sokakları, İspanya’nın en eski katedrali Toledo katedralini (dışarıdan), Endülüs camilerinden dönüştürülmüş kiliselerini, kılıç atölyelerini ve daha pek çok sayısız harikayı hep beraber göreceğiz. Toledo’dan ayrıldıktan sonra Madrid’e otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz İspanya’nın geleneksel dansı olan flamenco danslarını izleyeceğimiz  (Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız) şovumuza gidiyourz. Geceleme Madrid Otelimizde.

   Madrid panaromik şehir turu (30 euro)

  Toledo turu (60 Euro)

  Flamenco Show  (45 Euro /Bir içecek dahil.)

 5. 5. Gün
  Madrid – Zaragoza

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından  Zaragoza doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından diliyen misafirlerimizle ekstra  panaromik  Zaragoza turumuzu gerçekleştiriyoruz. (Ebro Nehri,  Pilar Bazilikası, La Seo Katedrali , Roma köprüsü ve Roma kalıntıları görülecek yerler arasındadır). Tur sonrası Zaragoza Havalimanı’na hareket.  Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Hava Yolları’nın özel seferi ile ile saat 17.40`ta İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

05 Nisan

Fotoğraflar