Meksika-Cancun Turu Türk Havayolları ile 6 Gece 7 Gün Cancun - İstanbul

Meksika-Cancun Turu Türk Havayolları ile 6 Gece 7 Gün Cancun - İstanbul

 • 3*4*5* Otel Konaklama Seçeneği İle
 • 6 Gece 7 Gün
 • Türk Havayolları ile

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 05.03.2023 1799.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
Kişi başı 1799.00 EUR 'den itibaren 37509.15 TL
Meksika -Cancun Turu
Her Gün Hareketli
5 Gece / 6 Gün
Türk Hava Yolları ile
Bembeyaz Kumlar, Muhteşem Karayip Sahili
 

 1. 1. Gün
  İSTANBUL –CANCUN

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde  saat 23:30’da buluşma.Check in işlemlerinin yapılmasının ardından Türk Havayolları’na ait TK 184 Sefer sayılı uçuş ile saat 02:30’da Cancun’a hareket ediyoruz. Uzun ve keyifli bir uçak yolculuğumuzun ardından Cancun Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen otobüslerimiz ile otelimize transfer. Konaklama Cancun’daki otelimizde.

 2. 2. Gün
  CANCUN

  Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Chichen Itza & Cenote Ik Kıl turuna katılabilirler. Kukulkan Piramidi, Caracol, Cenote Kaplan Tapınağı ve Savaşçılar tapınağı görülecek yerler arasındadır. Gezilecek yapılar arasında en ünlüsü olan ve 2007 yılında Dünya’nın Yedi Harikası’ndan biri seçilen Kukulkan Piramidi’nin bu ünü kazanmasındaki en büyük etken hiç şüphesiz mimarinin yapımında kullanılan bilimsel gözlemlerdir. Yüzlerce yıl önce Mayalar tarafından yapılan piramidde yer alan basamakların her biri, bir yıl içerisindeki 365 günün parçalarını temsil etmektedir. Ardından Cenote Ik Kıl doğal çukurunu gezeceğiz. Kutsal Mavi Cenote diye anılan bu çukur muhteşem bitki örtüsü ve şelalelerle çevrilidir. Burası kristal berrak sularda yüzmek için güzel bir alternatiftir. 196 metre genişliğinde ve 130 metre derinliğinde olan çukurda siyah kedi balıkları da yaşamaktadır. Tur sonrası Cancun’a dönüş ve denizin tadını çıkarabilmeniz için serbest zaman.

  Chichen Itza & Cenote Ik Kıl turu : 115 $ (Kişi başı)

 3. 3. Gün
  CANCUN

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Tulum turuna katılabilirler. Tulum kalıntıları, Cancun’a yaklaşık 1 saatlik mesafede olup, Meksika’da Chicen Itza ve Teotihuacan’dan sonra en çok ziyaret edilen arkeolojik alandır. M.Ö 300 ile M.S 1500 yılları arasında Orta Amerika ve Meksika sınırları içerisinde yaşamış ve tarihin en gizemli medeniyeti olan Mayaların Saray ve Tapınakları ziyaret edeceğiz. Kayalıkların üzerine inşa edilen bu yapılar deniz seviyesinden 12 mt yüksekliktedir. Turumuz sonrası otelinize transfer. Konaklama otelimizde.

  Tulum turu: 115 $ (Kişi başı)

 4. 4. Gün
  CANCUN

  Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak olan Xcaret Park turuna katılabilirler. Xcaret; Meksika’nın gizli cennet olan dünyanın en ünlü eko-arkeolojik parkıdır. Karayipler denizinin büyüleyici güzelliğinde kaybolup, bin yıl öncesi medeniyetlerin sihirinin etkisinde kalacaksınız. Mayaların zamanında oynanan oyunlar, su aktiviteleri, muhteşem gösterileri ile bu parkta zaman su gibi akıp gidecek.Turumuz sonrası otelinize transfer. Konaklama otelimizde.

  Öğle Yemekli Xcaret Park Turu 185 $ (Kişi başı)

 5. 5. Gün
  CANCUN

  Kahvaltının ardından denizin ve güneşin tadını çıkarabilmeniz ve şehrin sokaklarında bir de kendi başınıza gezebilmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak olan yarım günlük Katamaran ile Mujares Adası turuna katılabilirler. Mujeres adası Cancun’un tam karşısındadır. Bu adada Garrafon parkta snorkelle ada kıyılarında yüzebilir, kanolarla Karayiplere açılabilir, yunuslarla birlikte yüzebilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer.Konaklama otelimizde.

  Katamaran ile Mujares Adası turu : 110 $ (Kişi başı)

 6. 6. Gün
  CANCUN

  Kahvaltının ardından denizin ve güneşin tadını çıkarabilmeniz ve şehrin sokaklarında bir de kendi başınıza gezebilmeniz için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 7. 7. Gün
  CANCUN – İSTANBUL

  Kahvaltının ardından rehberin belirteceği saatte Havalimanına transfer olmak üzere buluşuyoruz. Özel aracımız ile havalimanına transfer oluyoruz.Bagaj ve Bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK181 İle saat 14:25’te İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Yeni Havalimanina varış saatimiz 10:10 ve turumuzun sonu.Bir sonraki Turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle..

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

05 Mart

Fotoğraflar