Küba Turu AIR FRANCE Kampanyalı Paket

Küba Turu AIR FRANCE Kampanyalı Paket

 • Casa Particular
 • 7 Gece 9 Gün
 • AIR FRANCE Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 19.09.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 26.09.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 29.09.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 02.10.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 09.10.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 24.10.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 02.11.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 05.11.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 10.11.2022 999.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
Kişi başı 999.00 EUR 'den itibaren 18971.01 TL

 1. 1. Gün
  İSTANBUL – PARIS – HAVANA

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali GEZİMOD TURİZM bankolarında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra AIR FRANCE Hava Yolları ile PARİS uçuşu. Paris’te beklemeyi takiben uçak değiştirerek Havana’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam 05:05’de KÜBA ‘ya varış. Alanda karşılanma ve CASA PARTICULAR- KÜBA PANSİYON TİPİ ÖZEL EVLERE geçiyoruz.

  [ Kişi grup sayılarına göre odalarımız tek bina da olmayacaktır, aynı cadde-semt dahilinde, rehberimiz ilgili dağıtmayı yapıyor. Bazı evler Müstakil Binalarda bazen Apartman dairesi konseptinde oluyor –Havana da kahvaltı servisleri seçilmiş özel restoranda hep birlikte gruba veriliyor ]

 2. 2. Gün
  HAVANA

  Kahvaltı sonrası HAVANA ŞEHİR TURU [ ÖĞLE YEMEKLİ TUR ]

  Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşa edildiği haliyle kendini korumuş, 50’li ve 60’lı yılların amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana Şehir Turu’nu gerçekleştiriyoruz. San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana; İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz... Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakika uzaklıkta zaman durmuş gibi kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğrayarak tarihi merkezine devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılara el sallayarak turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz. La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak. UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz. Geceleme evlerde.

 3. 3. Gün
  PINAR DEL RIO – VINALES VADİSİ TURU

  Kahvaltı sonrası Ekstra turumuz var. Arzu eden misafirlerimiz için, öğle yemekli-Tam gün Pinar del Rio-Vinales Vadisi turu – 125 EURO . Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve Vinales’te yerel bir Puro Çiftliği’ni ziyaret edeceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restoranda yiyeceğiz. Cueva del Indio Mağarası’nın içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Ardından Havana'ya geri dönüyoruz.

 4. 4. Gün
  HAVANA – VARADERO TURU

  Kahvaltı sonrası EKSTRA TURUMUZ var. Arzu eden misafirlerimiz için öğle yemekli- tam gün VARADERO SAHİLLERİ TURU 135 EURO . Varadero sahillerine bir tur yapacağız, Matanzas bölgesinden geçerek güzergahımız üzerinde Küba’nın en yüksek otoyol köprüsüne yakın bir noktada yol molası da vermek sureti ile, manzara izliyoruz. Varadero sahil bölgesine ulaşıyoruz yolculuğumuz yaklaşık 2,5 saat sürecektir. Varışımızı takiben güzel bir yerel tesiste (Bu bir otelde olabilir) ÖĞLE YEMEĞİ servisi de alabileceğimiz ve YÜZME imkanı bulacağımız bir özel gün bizleri bekliyor. Güzel kumsalında vakit geçirdikten sonra yeniden Havana ‘ya dönüş yapıyoruz.

 5. 5. Gün
  6 – 7 Günler / 2 GECE KONAKLAMALI – 3 GÜNLÜK EKSTRA TUR CIENFUEGOS – TRINIDAD – SANTACLARA

  Sabah kahvaltımızın ardından 2 gece ve 3 günlük ekstra gezimiz olacak. Arzu eden misafirlerimiz konaklamalı tura katılabilirler. Tur Ücreti kişi başı 275 EURO .
  Bu tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Havana’da konaklamaya ve serbest zamanlarını geçirmeye devam edeceklerdir.

  Not: Tur liderimiz Ekstra turu gerçekleştirmek üzere grupla birlikte hareket edecektir.

  EKSTRAGEZİPLANI        ( 2 GECE / 3 GÜNLÜK PROGRAM )

  5 GÜN: / CIENFUEGOS TRINIDAD

  Sabah kahvaltısının ardından aracımız ile ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki CIENFUEGOS kentini, meydanı ve eski Tiyatroyu ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacak. Daha sonra Trinidad şehrine devam ediyoruz. ‘’ CASA PARTICULAR ‘’ Kübalı ailenin evine gideceğiz, bazı evler 2 bazı evler üç odalıdır. Grup sayımıza göre birkaç eve yayılıp bu geceyi gerçek Küba atmosferinde, hareketli sokaklarında geçireceğiz.

  6 GÜN: TRINIDAD

  Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. Plaza Mayoru ziyaret edeceğiz, Canchánchara Bar’da özel yöresel kokteylden tadacağız, turumuzun sonunda evlerimize dmnüyoruz. Dileyen misafirlerimiz şehir turumuzun ardından sahile gidebilirler. Şehir merkezinden taksilerle çok yakın bölgededir.

  7 GÜN: SANTA CLARA – HAVANA

  Sabah çok erken kahvaltı sonrası saat 07:30’da Santa Clara‘ya yolculuğumuz başlıyor. Plaza Ernesto Che Guevara, CHE Müzesi ziyaretimizi yapacağız. Burası her gün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir. Yine Santa Clara merkezde yer alan eski tren rayları ve zırhlı tren anıtını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz sonrası yerel bir restoranda alınacaktır. Daha sonra Havana ‘ya yöneliyoruz, GECELEME HAVANA’da.

  Bu turumuzda 2 GECE CASA konaklamalı + 2 Öğle yemeği + turlar ve ziyaretler + rehberlik hizmeti dahil Çift Kişilik Odada Kişi Başı 275 EURO . ( 2 Gece / 3 Gün

 6. 6. Gün
  HAVANA


  Havana’da konaklama  ve serbest zaman.

  Not: Tur liderimiz Ekstra turu gerçekleştirmek üzere grupla birlikte hareket edecektir

 7. 7. Gün
  HAVANA


  Havana’da konaklama  ve serbest zaman.

  Not: Tur liderimiz Ekstra turu gerçekleştirmek üzere grupla birlikte hareket edecektir

 8. 8. Gün
  HAVANA – PARİS

  Bugün Havana ‘dan ayrılıyoruz. Son günümüzde uçuş saatine kadar Havana‘dayız .Uçuş saatimiz 17:40. AIR FRANCE hava yolları ile PARIS aktarmalı dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

 9. 9. Gün
  PARİS - İSTANBUL

  Paris Havalimanına öğle saatlerinde varışımızın ardından aktarma süremizi geçiriyoruz. İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere 22:45’te uçağımıza geçiyoruz. [ Bu süre zarfında havalimanından Paris ‘e çıkış yapmak isteyenler kendi vize durumlarını ayarlarmış iseler Schengen vizeleri ile Paris merkeze çıkabilirler. İstanbul’a varış saatimiz 04:10 Turumuzun sona ermesi..

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

19, 26, 29 Eylül • 02, 09, 24 Ekim • 02, 05, 10 Kasım

Fotoğraflar