Havana Cancun Mıamı Turu

Havana Cancun Mıamı Turu

 • 4 Yıldızlı oteller
 • 9 Gece 12 gün
 • Türk Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 16.09.2022 2499.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 26.10.2022 2499.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 25.11.2022 2499.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 26.12.2022 2999.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 2499.00 USD 'den itibaren 45981.60 TL

 1. 1. Gün
  İstanbul

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarından bagaj, bilet ve biniş işlemleri için 23:00’de buluşma.

 2. 2. Gün
  İstanbul -Havana

  Türk Havayolları TK 183 sayılı seferi ile saat 02:35’de Havana uçuşu. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 08:10’da Havana’ya varış. Karayip Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Küba’nın başkenti Havana’ya varışı takiben alanda karşılama ve özel otobüsümüz ile Havana şehir turu için hareket. Panoramik turumuzda Devrim Meydanı, El Capitolio Katedral Meydanı , Armas Meydanı , El Morro Kalesi , Prado Caddesi ; Barlar Sokağı görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer anahtarların dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

 3. 3. Gün
  Havana

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek Pinar del Rio & Vinales ( 90 Usd) turuna katılabilirler. Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Havana’ya 160km mesafede bulunan Pinar del Rio bölgesine hareket. Meşhur Küba purolarının yapıldığı bölgede tütün çiftliği ve tipik Küba köylerinin bulunduğu Vinales Vadisi ziyareti. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz Tropicana Show turuna katılabilirler (150 Usd) Küba müzik ve dansları ile keyifli vakit geçireceğiniz görsel bir şölen izleme imkanı bulacaksınız.

   

   

 4. 4. Gün
  Havana

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Hemingway’in Havana’sı turuna (75 Usd ) katılabilirler. Bu turumuzda son 20 yılını Küba’da geçiren dünyaca ünlü yazar Hemingway’in ayak izlerini takip edeceğiz. İhtiyar Balıkçı adı ile dilimize çevrilen The Old Man and the Sea kitabını yazarken ilham aldığı Cojimar’ı,, muhteşem La Viga çiftliğindeki ve bugün müze olarak kullanılan evi La Finca’yı gezme imkanı bulacaksınız. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve dinlenmek için serbest zaman.

   

 5. 5. Gün
  Havana

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Havana şehrini dilediğinizce gezerek keyfini çıkartabilir , hediyelik eşya alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 6. 6. Gün
  Havana - Cancun

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Havana alan transferi. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından yerel havayolu ile Cancun uçuşu. Yaklaşık 1 saat 20 dakikalık uçuşun ardından Cancun’a varış , alanda karşılama konaklayacağımız otele transfer. Oda anahtarlarının dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

   

 7. 7. Gün
  Cancun

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Chichen Itza & Valladolid turuna (100 Usd) katılabilirler. Sabah erken saatlerde otelimizden hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan dünyanın yeni yedi harikasından biri olarak seçilen Chichen Itza, Meksika'nın Yucatan Yarımadası'nda, Valladolid ve Merida arasında yer alan, bir İtza Maya kentidir. Gizemli tapınakları ve arkeolojik özellikleriyle Maya uygarlığı üzerine çalışan araştırmacıların odak noktalarından biridir. Chichen Itza ziyaretimizden sonra, Valladolid’e hareket ediyoruz. Bol bol fotoğraf çekme ve alışveriş yapma fırsatı bulacağınız şehir gezimizin ardından otele dönüş ve serbest zaman.

   

 8. 8. Gün
  Cancun

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tulum & Coba & Cenote & Playa del Carmen turuna (100 Usd) katılabilirler. Antik bir Maya şehri olan Tulum’da Maya Uygarlığı’nın izlerini görme imkanı bulacaksınız. Önemli bir ticaret şehri olan Coba’da ormanlık alan içerisinde kalan yapılar , Nohoch Mul Piramidi ve yerleşim alanlarını birbirine bağlayan yolların görülmesinin ardından Cenote’ye hareket. Cenote’de içerisinde yeraltı nehirlerinin suları ile oluşmuş havuzlarının ve su altı yollarının görülmesinin ardından Playa del Carmen’e hareket. Doğu Meksika’nın en önemli ve Meksika dizileri sebebi ile en popüler beldesi olan Playa del Carmen’de serbest vakit geçirmek ve Meksika’ya özgü hediyelik eşya alışverişi yapmak için zaman bulacaksınız. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman.

   

 9. 9. Gün
  Cancun-Maımı

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Cancun alan transferi. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından yerel havayolu ile Miami uçuşu. Yaklaşık 1 saat 45 dakikalık uçuşun ardından Miami’ye varış , alanda karşılama ve Miami şehir turu, Coconut Grove, Coral Gables, meşhur Biltmore Otel’i, Bayside,, Little Havana görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer anahtarların dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

   

 10. 10. Gün
  Maımı

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Key West turuna () katılabilirler. Amerika’nın Küba’ya en yakın şehri olan Key West turumuzda Key West’in egzotik ortamını, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evini, tarihi binaları ve ünlü barakaları görebilirsiniz.

 11. 11. Gün
  Maımı - İstanbul

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bayfront Star Island tekne turu ‘na (50 Usd) katılabilirler. Bayfront’dan bineceğimiz tekne ile koy içerisinde yapacağımız gezimizde dünyaca ünlü müzisyenlerin , sinema sanatçılarının ve sporcuların evlerini denizden görme imkanı bulacaksınız. Tur bitiminde Miami Havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Havayolları TK 078 sayılı tarifeli seferi ile saat 20:40’da İstanbul uçuşu. Geceleme uçakta.

 12. 12. Gün
  İstanbul

  Yerel saat ile 15:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

16 Eylül • 26 Ekim • 25 Kasım • 26 Aralık

Fotoğraflar