Havana - Varadero - Mıamı Turu

Havana - Varadero - Mıamı Turu

 • 4 Yıldızlı Oteller
 • 9 Gece 12 Gün
 • Türk Havayolları İle

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 16.09.2022 1899.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 26.10.2022 1899.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 25.11.2022 1899.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 26.12.2022 2399.00 USD Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 1899.00 USD 'den itibaren 34941.60 TL

 1. 1. Gün
  İstanbul

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarından bagaj, bilet ve biniş işlemleri için 23:00’de buluşma.

 2. 2. Gün
  İstanbul - Havana

  Türk Havayolları TK 183 sayılı seferi ile saat 02:35’de Havana uçuşu. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 08:10’daHavana’ya varış. Karayip Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Küba’nın başkenti Havana’ya varışı takiben alanda karşılama ve özel otobüsümüz ile Havana şehir turu için hareket. Panoramik turumuzda Devrim Meydanı, El Capitolio Katedral Meydanı , Armas Meydanı , El Morro Kalesi , Prado Caddesi ; Barlar Sokağı görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer anahtarların dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

   

 3. 3. Gün
  Havana

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek Pinar del Rio & Vinales ( 90 Usd) turuna katılabilirler. Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Havana’ya 160km mesafede bulunan Pinar del Rio bölgesine hareket. Meşhur Küba purolarının yapıldığı bölgede tütün çiftliği ve tipik Küba köylerinin bulunduğu Vinales Vadisi ziyareti. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz Tropicana Show turuna katılabilirler (150 Usd) Küba müzik ve dansları ile keyifli vakit geçireceğiniz görsel bir şölen izleme imkanı bulacaksınız.

   

 4. 4. Gün
  Havana

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Hemingway’in Havana’sı turuna (75 Usd ) katılabilirler. Bu turumuzda son 20 yılını Küba’da geçiren dünyaca ünlü yazar Hemingway’in ayak izlerini takip edeceğiz. İhtiyar Balıkçı adı ile dilimize çevrilen The Old Man and the Sea kitabını yazarken ilham aldığı Cojimar’ı,, muhteşem La Viga çiftliğindeki ve bugün müze olarak kullanılan evi La Finca’yı gezme imkanı bulacaksınız. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve dinlenmek için serbest zaman.

   

 5. 5. Gün
  Havana

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Havana şehrini dilediğinizce gezerek keyfini çıkartabilir , hediyelik eşya alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

   

 6. 6. Gün
  Havana - Varadero

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Varadero transferi. Yaklaşık 2,5 saat sürecek otobüs yolculuğunun ardından Varadero’ya varış. Konaklama yapacağımız otele transfer oda anahtarlarının dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman. Öğle ve akşam yemeği Varadero’da otelinizde alınacaktır.

   

 7. 7. Gün
  Varadero

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Katamaran Crucero del Sol turuna (130 Usd) katılabilirler. Sabah otelden hareket ile Katamaran’a biniş için marina’ya hareket. Deniz ve güneşin tadını beyaz kumların üzerinde palmiye ağaçlarının gölgesinde çıkartacağınız Cayo Blanco adasına gidiyoruz. Öğle yemeğini deniz ürünlerinden oluşan açık büfede alıyoruz ve gün boyunca ücretsiz içecekler ile serinliyoruz. Yunuslarla yaklaşık 15 dakikalık interaktif bir karşılaşma, unutulmaz bir gezi ve mercan bariyerinde yüzme deneyimi ardından Varadero’daki otelimize dönüş ve serbest zaman.

   

 8. 8. Gün
  Varadero - Havana -Mıamı

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Havana alan transferi. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından yerel havayolu ile Miami uçuşu. Yaklaşık 1 saat 45 dakikalık uçuşun ardından Miami’ye varış , alanda karşılama ve Miami şehir turu, Coconut Grove, Coral Gables, meşhur Biltmore Otel’i, Bayside,, Little Havana görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer anahtarların dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman.

   

 9. 9. Gün
  Mıamı

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Key West turuna (120 Usd) katılabilirler. Amerika’nın Küba’ya en yakın şehri olan Key West turumuzda Key West’in egzotik ortamını, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evini, tarihi binaları ve ünlü barakaları görebilirsiniz.

   

 10. 10. Gün
  Mıamı

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Sawgrass Outlet turuna (35 Usd) katılabilirler. Miami’nin ünlü outlet merkezi olan Sawgrass’de alışverişleriniz için serbest zaman. Tur bitiminde Miami’ye dönüş ve serbest zaman.

   

 11. 11. Gün
  Mıamı -İstanbul

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tur rehberi tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bayfront Star Island tekne turu ‘na (50 Usd) katılabilirler. Bayfront’dan bineceğimiz tekne ile koy içerisinde yapacağımız gezimizde dünyaca ünlü müzisyenlerin , sinema sanatçılarının ve sporcuların evlerini denizden görme imkanı bulacaksınız. Tur bitiminde Miami Havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Havayolları TK 078 sayılı tarifeli seferi ile saat 20:40’da İstanbul uçuşu. Geceleme uçakta.

   

 12. 12. Gün
  İstanbul

  Yerel saat ile 15:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

16 Eylül • 26 Ekim • 25 Kasım • 26 Aralık

Fotoğraflar