SÖMESTR Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün Süper Promosyon

SÖMESTR Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün Süper Promosyon

 • Seçeneğe Göre 3*,4* ve 5* Oteller
 • 3 Gece 5 Gün
 • Pegasus Hy

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 23.01.2022 279.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
Kişi başı 279.00 EUR 'den itibaren 4031.55 TL

KIZILDENİZ SHARM EL SHEİKH TURU
SEÇİLEN OTELDE 2 AKŞAM YEMEĞİ DÂHİL VE

PEGASUS HAVAYOLLARI İLE
3 Gece 5 Gün Otel Konaklama

KAPIDA VİZE KOLAYLIĞI

  YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ

 


 1. GÜN
  İSTANBUL( SAW ) - SHARM EL SHEIKH

  Sharm El Sheikh Turu’muzun 1 gününde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinde 21:30 da buluşmanın ardından Pegasus Havayollarının PC 628 sefer sayılı uçuşu ile 00:15’te Sharm El Sheikhe hareket ediyoruz 01:50 de varışımız ile bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer ve konaklama otelimizde. 

 2. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Saat 12:00’de Rehberinizle buluşma ve bilgilendirme toplantısı. (Buluşma saati rehberimiz tarafından önceden haber vermek koşulu ile değiştirilebilir)
  Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız Yarım Pansiyon konseptindedir. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

   

 3. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 
  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafında extra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilirler

   

 4. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Sharm El Sheikh Turu’muzun 4 gününde Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 12.00’da Check out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz uçak saatine kadar serbest zaman otelimiz genel alan imkanlarından faydalanabilirsiniz... (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz)

  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafında extra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilirler.

 5. GÜN
  Sharm El Sheikh

  Sharm El Sheikh Turu’muzun 5 gününde Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 629 sefer sayılı uçuşu ile 03:05’ te İstanbul’ hareket. Yerel saat ile 06:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

  İstanbul’a varışınızı ardından Gezimod hizmetlerinin sonu

   

  CORONA İLE İLGİLİ SEYAHAT BİLGİLENDİRMESİ:
  Mısır'a gidişte ve Mısır'dan dönüşte çift doz aşınızı olduysanız ve son dozun üzerinden en az 15 gün süre geçtiyse PCR Testi gerekmemektedir. Aşılarınız tamam değilse hem gidişte hem de dönüşte Negatif Sonuçlu PCR Testi gösterme mecburiyeti bulunmaktadır.

  EKSTRA TURLAR LİSTE FİYATLARI

  ÇÖLDE ATV/BUGGY SAFARİ
  Macera ve adrenalin tutkunları için benzersiz bir deneyim. Çölü karış karış bilen profesyonel ekip liderlerimizi takip ederek çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezi sizleri bekliyor. Çölde bir Bedevi kampı ziyareti ve kampta naneli çay ikramı fiyata dahildir. Gezimiz esnasında dilerseniz, önceden rehberimize bilgi vermek koşulu ile Kum Kayağı (Sand Surfing) aktivitesine ekstra ücret ödeyerek katılabilirsiniz.
  İki Kişilik ATV Fiyat (2 kişi için toplam): 50 Euro
  Tek Kişilik ATV Fiyat: 35 Euro
  İki Kişilik Buggy Fiyat (2 kişi için toplam): 70 Euro
  Tek Kişilik Buggy Fiyat: 50 Euro

  CAM DİPLİ TEKNE GEZİSİ
  Dünyanın en renkli ve en güzel sualtı yaşamına sahip denizlerinden birisi olan Kızıldeniz'in hazinelerini tabanı camdan yapılmış bir tekneden zahmetsizce izlemek isterseniz bu gezi sizin için biçilmiş kaftan.
  Standart Yetişkin Ücret: 20 Euro
  Standart Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 15 Euro

  ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ (YEMEKLİ)
  Çölün sonsuzluğunda ve kısıtlı imkanlarla yaşayan Bedeviler, kuşkusuz ki dünyanın en ilginç toplumlarından birisidir. Bu gezimizde hem uzaydaymışsınız gibi bir his veren çöl gecesinin büyülü ortamını hem de çölün bu kadim insanlarının kültürel özelliklerini deneyimleyeceksiniz. Bedeviler tarafından hazırlanan yemek ve cabası. Alkolsüz içecekler fiyata dahildir. Oteldeki akşam yemeğimiz ne olacak diye düşünmeyin zira çöl havası sizi acıktıracak ve otele dönüşte bir daha yemek isteyeceksiniz.
  Yetişkin Ücret: 55 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 35 Euro

  DENİZALTI GEZİSİ
  Gerçek bir denizaltı ile Kızıldeniz'in derinliklerine dalmak, rengarenk deniz canlılarını seyretmek belki de hayatınızın en unutulmaz deneyimleri arasına girecek... Denizaltımız 22 metre derinliğe kadar dalacaktır.
  Yetişkin Ücret: 60 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 Euro
  Bebek 0-2 Yaş Ücret: Ücretsiz

  RAS ABU GALLUM GEZİSİ (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)
  Bu geziye katılarak Sinai ve Kızıldeniz'in tüm güzelliklerini ve heyecanını tek seferde yaşayabilirsiniz. 4X4 araçlarla yapılan bu gezimizde; Sinai Dağları, çöl, kanyonlar, çölde deve gezisi, dünyanın en nefes kesici denizi Mavi Delik'te yüzme (şnorkel ekipmanı dahildir), Bedevilerle birlikte öğle yemeği, Kızıldeniz'in en hippi yerleşimi Dahab gibi unutulmaz deneyimler sizleri bekliyor. Ras Abu Galum Ulusal Parkı giriş ücreti fiyatımıza dahildir.
  Yetişkin Ücret: 90 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 60 Euro

  RAS MOHAMMED TEKNE GEZİSİ TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)
  Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.
  Yetişkin Ücret: 55 Euro
  Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 35 Euro

  ÖNEMLİ NOTLAR: Kampanya paketlerimizin satın alındıktan sonra iptali mümkün değildir. Paket dahilindeki tur ya da turlara katılamamanız durumunda iade yapılmaz. Gezilere yeterli katılım olması gerekir, aksi durumda yerine başka tur önerilir ya da iade işlemi gerçekleştirilir. Çocuk indirimleri 2-12 yaş grubu için uygulanır. 0-2 yaş grubu bebekler uygun olan gezilere ücretsiz katılırlar.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

23 Ocak

Fotoğraflar