Ramazan Bayramı Ukrayna Turu Çevre Gezileri ve Ekstra Turlar Dahil

Ramazan Bayramı Ukrayna Turu Çevre Gezileri ve Ekstra Turlar Dahil

 • 3* ve 4* Oteller
 • 5 Gece 6 Gün
 • Ukraine International Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 03.05.2022 449.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
Kişi başı 449.00 EUR 'den itibaren 6959.50 TL

 1. GÜN
  İstanbul – Kiev

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 12:00’de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Ukraine International Havayolları’na ait PS712 numaralı sefer ile 14:05’de Kiev’e hareket. 16:05’de varış. Varışımızın ardından özel otobüslerimiz ile Kiev şehir merkezine hareket ile şehir turumuza başlıyoruz. Dinyeper kıyısına kurulan bu şehir ismini efsaneye göre Kiy, Şek ve Horiv adlı 3 kardeşin en büyüğü olan Kiy’den almıştır. Son yıllarda ihtilallerle dünya kamuoyunun gündemine gelen Kiev, aynı zamanda, Ruslar’ın tarihindeki ilk başkent olma özelliğine sahiptir. Şehir turumuz Vladimirskaya Caddesinde bulunan Merkez Opera ve Bale Binası ile başlıyoruz, Opera ve Bale binasının ardından ünlü Altın Kapı’yı görerek Aya Sofya Meydanı’nda kısa bir mola verdikten sonra Dostluk Heykeli’nin yer aldığı Dostluk Tepesi’ni ziyaret edip Shevchenko Bölgesi’nde yer alan ve Kiev’in en merkezi ve işlek caddesi olan 1100 Metre uzunluğunda olan ve Europeiskaya ile Bessarabskaya Meydanlarını birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahip ünlü Kreschatik caddesine geçiyoruz. Birçok restoran ve kafenin bulunduğu Kreschatik Caddesi’nde, sokak dansçıları ve müzisyenler de kentin dinamizmini arttırıyor. Bu gezilerimizin ardından otobüsümüzle Kiev’in en eski semtlerinden biri olan Padol’u ziyaret edip burada Başbakanlık, Parlamento Binası, Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli’ni panoramik olarak gördükten sonra panoramik Kiev Turu’muzu tamamlıyoruz. Şehir turumuz sonrası konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.

   

 2. GÜN
  Kiev

  Sabah kahvaltısının ardından fiyata dahil olarak Kiev Metrosu & Alışveriş Turumuzu gerçekleştiriyoruz Kiev’in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu’nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız ardından dinlenme ve alışveriş için tüm serbest zaman. Geceleme otelimizde.
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

   

 3. GÜN
  Kiev – Rivne - Lviv

  Sabah kahvaltısının ardından tüm misafirlerimiz ile birlikte Rivne Kasabası Turuna Katılıyoruz. Rivne kasabası Turunun ardından Lviv’e yolculuğumuz Devam ediyor. Keyifli bir yolculuktan sonra varışımızla birlikte Lviv şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında Lviv kurucusunun heykeli, UNESCO tarafından koruma altına alınan şehrin trafiğe kapalı alanı, opera binası, Pazar meydanındaki tarihi her biri farklı hikayeye sahip binaları ve tarihi kiliseleri de gördükten sonra Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz.  Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde. 
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

   

 4. GÜN
  Lviv – Ternopil - Vinnitsa - Odessa

  Kahvaltının ardından Vinnitsa’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzeri Tüm misafirlerimiz ile birlikte Ternopil Turumuza katılıyoruz. Ternopil Turumuzun ardından Vinnitsa Yolculuğumuz Devam ediyor. Vinnitsa’ya varışımızın ardından Vinnitsa Şehir turumuz başlıyor. Tarihi 9. yy’a kadar dayanan bu şehir sakin ve uyumlu halkıyla Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden biridir. Toskana Barok stili ile yapılmış olan Bakire Meryem Kilisesi ve Vinnitsa Anıtı şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından serbest Zaman. Serbest zamanın ardında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Otelimizde. Ternopil Turu ( Fiyata Dahildir ) Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden biri olan Ternopil’de sizi bekleyen güzellikler için hazır olmalısınız. Yaklaşık 220 bin nüfusa sahip şehir, yemyeşil alanlarıyla, heykelleriyle, tarihiyle dünyanın her yerinden binlerce turisti kendisine çekmektedir. Ternopil Turu ile bu şehrin görülmesi gereken yerlerini keşfedebilir, keyifli bir tur geçirebilirsiniz. 
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

   

 5. GÜN
  Odessa

  Sabah kahvaltısının ardından Odessa şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenlerinin yansıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde.
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.

   

 6. GÜN
  Odessa – İstanbul

  Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Özel aracımız ile Odessa Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Ukraine International Havayolları’na ait PS717 numaralı sefer ile 11:55’de İstanbul’a hareket, 13:25’de varış. Ve turumuzun sonu.
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.

   

 7. GÜN
  Kyiv - Uman - Odessa

  Otelden çıkış işlemlerimizin ardından Odesa’ya hareket. Yol üzeri uğrayacağımız Uman’da, Stanislaw Potocki’nin eşi Sofia onuruna 18 Yy’da yaptırdığı Sofiyivka Parkını geziyoruz. Bir kısmı Arboretum (bilimsel araştırmalar için kurulan ağaç koleksiyonu) ve kalan kısmı keyifli bir mesire alanı olan Sofiyivka Parkı gezimizin ardından Odesa’ya hareket ve otelimize transfer.

 8. GÜN
  Odessa - İstanbul

  Kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transfer ve Atlas Global hava yollarının KK 7820 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.50’da İstanbul’a hareket. Türkiye saati ile 20.25’de varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

03 Mayıs

Fotoğraflar