Qatar - Doha Turu

3* 4* ve 5* Otellerde, 3 Gece Konaklama Bulunmaktadır.

-Bu Turumuz İçin Vize Gerekmemektedir.

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Doha

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Gezimod  kontuarın’da  siz değerli misafirlerimiz ile saat 12.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve check-in  işlemlerinin tamamlanmasının ardından Qatar  havayolları’na ait QR 0242 sefer sayılı uçuş ile saat 14.30’da Doha'ya hareket ediyoruz... Rahat ve konforlu uçuşumuzun ardından 18.35’te Doha'ya varış. Bizi bekleyen özel araçlarımız ile  ve otelimize ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Doha

Sabah kahvaltısının ardından Qatar’ı keşfetmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek Qatar şehir turu (4 saat) düzenlenecektir. Bu turumuz Sahil bölgesinden başlayıp görülecek yerler arasında muhteşem sahil yolu (Corniche) , Kral Emir Sarayı , eski liman , İslam sanatları müzesi , ve Doha’nın en büyük yöresel marketi olan (Soug Wagif) bulunmaktadır. Aynı zamanda muhteşem mücevherler ve altınları bulabileceğiniz (Gold Soug) da bu yapının içerisindedir. Bir sonraki durağımız Katara kültürel köyüdür.Burada göreceğimiz tarihi ve sanatsal yapılar sizi islam coğrafrayısının büyüsüyle başbaşa bırakacaktır. En son durağımız ise İnci adasıdır. Bu suni ve sonradan inşa edilen adada bulunan birçok marka ve mağaza sayesinde alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelimize geçiyoruz ve konaklama otelimizde. (Ekstra tur ücreti : 50 €)


3. Gün: Doha

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Çöl safari turu imkanı. Bu turumuzda V8 gibi yüksek hacimli motorlu Taşıtlar ile uçsuz bucaksız Qatar çöllerinde muhteşem bir macera yaşayacaksınız. Profesyonel şoförler eşliğinde kumlar üzerinde araçların dans ettiğini hayal edebilirsiniz. Çöle kıyısı olan İnland denizi kıyısına ulaştığınızda ise unutulmayacak fotoğraflar çekebilir ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Tur bitimi otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Qatar’ın Maldivleri olan Banana Adası ekstra turuna katılabilirler. Tekne ile yaklaşık 45 dakikalık mesafede olan bu ada sizleri Maldivlerde hissettirecektir. Adada alacağımız yemek sonrası otelimize geri dönüyoruz ve geceleme otelimizde. (Extra safari turu ücreti : 120 €) &  (Ekstra Banana adası turu yemekli 140 €)


4. Gün: Doha - İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra dinlenmek için iyi bir gün olacaktır… Harika denizden faydalanmak ve alışveriş için serbest zaman imkanı. Sonrasında, Qatar Havayolları’na ait QR 02421 sefer sayılı uçuş ile 09.05’da  İstanbul’a  hareket ve 13.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonuna geldik... Başka bir Gezimod turunda görüşmek dileklerimiz ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayolları ile İstanbul -Doha -İstanbul parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti,

Doha Otellerinde tercih edilen kategoride 3 gece oda kahvaltı konaklama,

Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,

Panaromik şehir turları,

Havalimanı vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Seyahat Sağlık Sigortası (20 €),

Yurtdışı çıkış pulu (15 TL),

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  Qatar - Doha Turu Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu: