PROMO Portekiz - Endülüs Turu 4 Gece

PROMO Portekiz - Endülüs Turu 4 Gece

 • 3* Oteller
 • 4 Gece
 • Pegasus Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 05.04.2023 499.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 499.00 EUR 'den itibaren 10404.15 TL

 1. 1. Gün
  İstanbul- Oviedo - Porto

  İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında Gezimod Turizm kontuarı önünde 11.00'de buluşma. 13.50’de Pegasus havayollarından Gezimod Turizm’e ait kiralanan özel uçuş  (Charter sefer)  ile Oviedo Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. Karşılama sonrasında  Porto’daki otelimize transfer. Geceleme Porto’da otelimizde.

 2. 2. Gün
  Porto - Lizbon

  Sabah erken kahvaltı ardından Porto panoramik turumuzu gerçekleştiriyoruz... Portekiz’ in Lizbon’ dan sonra ikinci büyük şehri Porto’da, Douro Nehri' ne tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları, Bolsa Sarayı, Santa Clara Kilisesi, Se Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri ile panoramik şehir turumuzu tamamlıyoruz. Arzu eden misafirlerimizle Porto Douro tekne turunu yapıyoruz  Sonrasında ise Lizbon’a hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde ekstra Obidos turu  düzenlenecektir.  Hala 12 Yüzyıl surları ayakta olan, tarihi dokusunu korumayı başarmış Orta Çağ mirası Obidos Kenti’ni geziyor turumuzun ardında  Lizbona varış otelimize transfer .Dileyen misafilermizle Ekstra olarak fado gecesine gidiyor. Turumuzun ardından  Geceleme ve konaklama Lizbon’da otelimizde.

  Obidos turu (15 Euro)

  Porto Tekne Turu (20 Euro)

 3. 3. Gün
  Lizbon

  Sabah kahvaltısı ardından Panoromik Lizbon şehir turumuz başlıyor. VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, Restauradores Meydanı, Pombal Marguis Meydanı, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’ de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sintra & Cascais & Estoril & Cabo  de Roca turuna  katılabilirler. Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı panoromik olark gördükten sonra kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız olacaktır. Arzu eden misafirlerimiz akşamlarını ekstra olarak düzenlenecek yemekli Fado Gecesi turuna katılarak geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

  Sintra & Cascais & Estoril & Cabo  de Roca turuna ( 55 Euro)

  Fado Gecesi Turu (75 Euro)

 4. 4. Gün
  Sevilla - Ronda Cordoba

  Sevilla’ya hareket. Yerel saat ile 18:00’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile flamenconun çıkış yeri olan Sevilla da flamenco danslarının (Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız) en güzel örneklerini izleyeceğimiz şovumuza gidiyoruz. (45 Euro /Bir içecek dahil.)  Geceleme Sevilla otelimizde.

  Ekstra Tur: Flamenko Turu (45 €)

 5. 5. Gün
  Sevilla – İstanbul

  Sabah kahvaltısı ardından erken saatlerde bizleri bekleyen aracımız ile Sevilla panoramik şehir turumuz başlıyor. Panaromik turumuzda,1929 yılındaki Expo için yapılmış olan İspanya Meydanı ve Expo Pavilionları, Altın Kule, Guadalquivir nehri, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı, Boğa Güreşi Arenası, Triana Körüsü bulunmaktadır. Şehir turu bitiminde Lizbon’a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzeri Faro turuna katılabilir.  (Portekiz'in Atlas Okyanusu'na sınır en güney noktası olan Faro, tarih boyunca Roma, Bizans ve Endülüs hakimiyetinde geçen eski bir tarihe sahiptir. Araç trafiğine kapalı caddelerde bulunan mağazalar, Igreja do Carmo başta olmak üzere birçok kilise, Endülüs Emevileri mimarisini yansıtan tarihi evleri ile eski şehir (Cidade Velha) Faro'da göreceğimiz yerler olacaktır).Daha sonrasında sevilla havalimanına transfer ve İstanbul a yolculuk

  Faro Turu (15 Euro)

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

05 Nisan

Fotoğraflar