Pattaya Turu 5 Gece Mahan Hava Yolları

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Turumuz Cuma günleri İstanbul'dan hareket edip Perşembe günü Bangkok'ta İstanbul'a dönmektedir.

konaklamalarımız 4* Pattaya otellerinde 5 gece olacaktır.

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Tahran -Bangkok

Atatürk Havalimanı Dıs Hatlar gidis terminali GEZİMOD kontuarı önünde 08:00`de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının W5117 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 10:35'de Tahran`a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. 2 saat 30 dakika boyunca Business Lounge hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ardından Mahan Havayollarının W5051 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 21:45`de Bangkok`a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta


2. Gün: Bangkok - Pattaya

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:45 da Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Pattaya'ya hareket. Gecelememiz otelimizde


3. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zamanımız bulunmakta. Geceleme için Otelimizdeyiz.


4. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Fil Safarisi - Million Year Stone Park - Timsah Çiftliği Turu. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. izleyebilirler. Geceleme için otelimizdeyiz.

Ekstra Tur : Fil Safarisi - Million Year Stone Park - Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı : 15 Euro

Çevresi tamamen orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı bulacak, Timsah Showlarını izleyebilecek, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulabileceksiniz.

Ekstra Tur : Alcazar Show Turu Kişi Başı :25 Euro

Tayland`ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.


5. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanımız var. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU MERCAN ADASI TURU`muza katılabilirler. Geceleme otelimizde

Ekstra Tur : Mercan Adası Turu Kişi Başı : 40 Euro

Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Turumuza öğle yemeği dahildir. Menü : Balik, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...


6. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman değerlendiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Gecelememiz otelimizde.

Ekstra Tur : Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 25 Euro

Bu turumuzda 500 hektarlık bir alana kurulmuş olan botanik bahçe ve orkide bahçelerini gezecek, Geleneksel Thai Danslarını ve Evlilik Sermonisi gösterilerini izleyecek ardından Fillerin Resim yapmasına, Futbol ve basketbol oynamalarına tanıklık edeceğiz.


7. Gün: Pattaya - Bangkok - Tahran

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 22:00`da Tahran`a hareket Geceleme uçak içinde olacak...


8. Gün: Tahran - İstanbul

Gece yerel saat ile 02:30`da Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. 2 saat 30 dakika boyunca Business Lounge hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Saat 06:50`de Mahan Havayollarının W5112 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 08:35'de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki GEZİMOD organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Mahan Havayolları ile İstanbul / Bangkok / İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti

Bangkok Alan / Pattaya Otel / Bangkok Alan transferleri ( Otobusle )

Pattaya da 5 gece tercih edilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar

GEZİMOD rehberlik hizmeti

Havalimanı vergisi

Panoramik şehir turları

1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)

Kişisel Harcamalar

Seyahat Sağlık Sigortası (0-65 Yaş 40 €, 65+ 60 €)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  - Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir  ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
  - GEZİMOD, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
  - Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GEZİMOD sorumlu değildir. 
  - Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
  - Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GEZİMOD sorumlu tutulamaz. 
  - GEZİMOD, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
  - Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
  - GEZİMOD, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  - Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
  - Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 20 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
  - Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
  - Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
  - Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifin e herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
  - Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GEZİMOD sorumlu tutulamaz. 
  - Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
  - 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
  - Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
  - GEZİMOD konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GEZİMOD dan tazminat hakkı yoktur. 
  - Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
  - Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

  - Turlarda kullandığımız araçlar özel olarak turizm için tasarlanmış olup, yatar koltuk ve içerisinde klima (ısıtma ve soğutma) bulunmaktadır. 

  - Katılımcı sayısına göre otobüs, midibüs, minibüs kullanılmaktadır. 

   


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri

  Bu turumuza katılacak misafirlerimizin vize almaları gerekmemektedir. Turumuz vizesiz olup, pasaport geçerlilik tarihinin Min: 6 Ay olması gerekmektedir.


  Yorumlar


  Pattaya Turu 5 Gece Mahan Hava Yolları Hakkındaki Düşünceleriniz