Otobüs İle Budva Turu

Otobüs İle Budva Turu

 • 3* ve 4* Oteller
 • 5 Gece 6 Gün
 • Gezimod Otobüsler

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 01.08.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 08.08.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 15.08.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 22.08.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 29.08.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 05.09.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 12.09.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 19.09.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 26.09.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 03.10.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 10.10.2021 249.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 17.10.2021 249.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
Kişi başı 249.00'den itibaren 2589.60 TL

3* 4* Otellerde, Konaklama İmkanı.


 1. GÜN
  İSTANBUL - SELANİK

  Siz değerli misafirlerimizle akşam saat 18.00`da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde, 18.30`da Zincirlikuyu Avantgarde Otel Önünde ve 19.00`da İncirli Ömür Restoran önünde buluşma. Ulaşımımızı sağlayacak özel otobüsümüze yerleşmemizin ardından Selanik`e hareket. Daha sonra bizlere heyecanlı bir tatilin başladığını hatırlatan İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada pasaport kontrol işlemlerimizi grup halinde tamamladıktan sonra iki ayrı yakada birbirine çok benzeyen insanları, şarkıları ve mutfakları ile komşu ülke Yunanistan`a giriş yapıyoruz. Gece otobüs yolculuğu.

 2. GÜN
  SELANİK - KASTORIA - TİRAN - BUDVA

  Sabah erken saatlerde meşhur Kavala Kurabiyecisinde serbest kahvaltı için mola veriyoruz. Daha sonra Selanik`e doğru devam ediyoruz. Selanik`e varış sonrası, önce Yunanistan`ın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi`ni görüyoruz. Daha sonra Ulu önder Atatürk`ün evini (dışarıdan) görüyoruz. Panoramik Selanik şehir turunda görülecek yerler arasında ise Kordon, Beyaz Kule ile eski Osmanlı eserleri bulunmaktadır. Selanik turu sonrası Arnavutluk`un Tiran şehrine doğru yola devam ediyoruz. Yol üzerinde Yunanistan`ın şirin kenti Kastoria`da serbest öğle yemeği için mola veriyoruz. Kastoria, Yunanistan`ın kürk ticaretine yön veren ve adını şehrin içinde bulunan güzel gölden alan şirin bir şehirdir. Yola devam ederek Arnavutluk`un başkenti Tiran`a varış ve sonrası kısa panoramik Tiran şehir turumuzda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı ile Janna Nehri`ni görüyoruz. Tiran şehir turu bitimiyle dünyanın en genç devletlerinden biri olan Karadağ`ın, muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar`ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva`ya hareket ediyoruz. Varış sonrası otelinize yerleşme ve dinlenme imkanı. Geceleme otelinizde.

 3. GÜN
  BUDVA (PORTO MONTENEGRO - KOTOR - PERAST - DUBROVNIK)

  Sabah erken otelde alınacak kahvaltı sonrası Budva şehir turu. Sabah yürüyerek yapacağımız şehir turunde Stari Grad (eski şehir) ve kaleyi göreceğiz. Tur Budva merkezde sona ermektedir, tekrar araçla otele dönüş yapılmaz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Kotor-Perast-Porto Montenegro Turu

  Ekstra tur : Kotor-Perast-Porto Montenegro Turu (45 Euro)

  Dubrovnik turu (70 Euro)

  Turumuzda önce Tivat`a hareket ederek ünlü Porto Montenegro limanını göreceğiz. Daha sonra önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan, Unesco Dünya Mirası listesindeki tablo kent Kotor`a gidiyoruz. Kotor`da (Stari Grad) Eski Şehir ve Kaleyi görüyoruz. Daha sonra şirin barok kıyı beldesi Perast`ı yürüyerek geziyoruz. Ekstra Dubrovnik turu ; Bu turumuzda göreceğiniz 7. ülke olacak olan Hırvatistan'ın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile Unesco Dünya Mirası listesindeki ünlü şehri Dubrovnik`e hareket edilecektir. Varışın ardından yürüyerek yapılacak Dubrovnik şehir turu esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupa`nın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Katedrali görülecek yerler arasındadır. Kişisel gezi ve alışverişleriniz için verilecek serbest zamanın ardından akşam saatlerinde otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 4. GÜN
  BUDVA (MOSTAR - BLAGAJ)

  Sabah otelimizde alınacak erken kahvaltının ardından serbest gün, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam gün Mostar-Blagaj turu.

  Ekstra tur : Mostar-Blagaj turu.(50 Euro)(Yemeksiz)

  Mostar turumuz ile gezide göreceğiniz 8.ülke olacak olan Bosna-Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosna`nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini ziyaret edeceğimiz muhteşem Blagaj bölgesini görüyoruz. Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostar`da yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camii'ni ve ünlü Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Akşam saatlerinde otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 5. GÜN
  BUDVA - PRİZREN - ÜSKÜP - İSTANBUL

  Sabah erkenden odalarımızı boşaltıyoruz ve yola çıkıyoruz. Çıkış saatimiz erken olduğundan kahvaltıyı paket olarak alıyoruz. Yol üzerinde, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur`lu bir milyardere satılması ile günümüzde yenileme çalışmaları ile turizme lüks otel ve restoranlar olarak kazandırılan muhteşem St. Stefan adasını panoramik olarak tepeden görebileceğiniz ve fotoğraf çekebileceğiniz kısa bir mola veriyoruz. Ve Kosova`nın Prizren şehrine doğru hareket ediyoruz. Kosova`nın bu güzel şehrinde göreceğimiz yerler arasında Sinan Paşa Camisi, Şadırvan Meydanı ve Prizren Köprüsü bulunmaktadır. Daha sonra Makedonya`nın başkenti Üsküp`e hareket ediyoruz. Üsküp`e varış ve Üsküp şehir turu. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı`nın doğum yeri olan Üsküp`te göreceğimiz yerler arasında Vardar nehri, Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı ve ünlü Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar nehrinin kıyısından ve nehrin öteki tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini görerek yürüyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı`nı, Osmanlı Köprüsü`nü ve Davut Paşa Hamamı`nı da göreceğiz. Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan ve 1550 tarihli Kurşunlu Han günümüzde Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılıyor. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküp`te günümüzde 3 han binası kalmıştır. Tur sonrası Bulgaristan üzerinden İstanbul`a hareket. Ertesi gün öğleye doğru İstanbul`da sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. Başka bir gezimizde görüşmek üzere. Gece otobüs yolculuğu.

 6. GÜN
  İSTANBUL

  Öğleye doğru İstanbul`da sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. Başka bir gezimizde görüşmek üzere.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

01, 08, 15, 22, 29 Ağustos • 05, 12, 19, 26 Eylül • 03, 10, 17 Ekim

Fotoğraflar