Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

PROMO Orta Avrupa & Slovenya & İtalya Turu PGS ile 3 Adet ekstra tur ve 2 adet akşam yemeği HEDİYE !

PROMO Orta Avrupa & Slovenya & İtalya Turu PGS ile 3 Adet ekstra tur ve 2 adet akşam yemeği HEDİYE !

 • 3* ve 4* Oteller
 • 7 Gece 8 Gün
 • Pegasus Hava Yolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 22.10.2023 849.00 EUR Bu Fiyattan Son 5 Kişi
Kişi başı 849,00 EUR 'den itibaren 26.319,00 TL

*3 Adet ekstra tur ve 2 adet akşam yemeği HEDİYE ! 
*Avantaj Ekstra tur paketi 245€ yerine 190€ !
 


 1. 1. Gün
  İstanbul – Budapeşte

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli misafirlerimizle Pegasus Hava Yolları Kontuarında saat 09:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC331 sefer sayılı uçuş ile saat 11:30’da Budapeşte’ye hareket. Saat 12:40’da Budapeşte’ye varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzlenecek olan Macar Floklor ve Çigan Gecesi (55 Euro)( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK +REHBERLİK) yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler. Bu turumuzda Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken limitsiz içkili ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz, Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 2. 2. Gün
  Budapeşte

  Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimzi rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Esztergom & Visegrad & Szentendre turu (50 Euro)( ULAŞIM + REHBERLİK). Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad üzerinde Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna (40 Euro)( ULAŞIM + TEKNE +1 İÇECEK + REHBERLİK) katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzu yaparken meşrubat veya içki ikramı. Avrupa’nın en güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte’de Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde

 3. 3. Gün
  Budapeşte – Bratislava - Viyana

  Sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’den ayrılıp Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerinde Bratislava şehrine uğruyoruz. (BRATİSLAVA TURU HEDİYE !) Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Otobüs ile yapılacak panaromik turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna (65 Euro)
   (ULAŞIM+AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTLİ İÇECEK + REHBERLİK)
  katılabilirler. Bu turumuzda Viyananın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restarauntlarından birinde kemanlar, akordeonlar, Viyana şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu turumuz öncesinde şehrin en hakim tepesi Kahlenbergi’yi ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 4. 4. Gün
  Viyana – Bled – Ljubjana

  Sabah kahvaltımız ardından Ljubljana için yolculuğumuza çıkıyoruz. Ljubjana’ya gelmeden önce Bled gölü gezimizi yapıyoruz. (BLED  GÖLÜ TURU HEDİYE) Bled Gölü, toplamda 2 km uzunluğunda ve 1,3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını göl kenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız. Göl çevresinde yürüyüş yaparak romantik ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Turumuzun bitiminde Ljubjanaya hareket. Slovenya’nın bu şirin başkentine varışta yapacağımız şehir turumuzda Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, eski meydan, Dragon Köprüsü, Üç Kardeş Köprüsü  ve St.Nicholas Katedralini görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde. Ljubjana’da 1 Akşam yemeği HEDİYEMİZDİR!  (Açık büfe Surf&Turf / Deniz ürünleri ve kırmızı etler)

 5. 5. Gün
  Ljubljana – Venedik

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otobüsümüz ile Venedik Tronchetto meydanına varıyoruz. Varışımızın ardından teknelerle San Marco Meydanı’na geçiyoruz. Napeleon tarafından dünyanın salonu olarak adlandırılan meydan,  ünlü kafelere ve şık mağazalara ev sahipliği yapmaktadır.  Üzeri kapalı galerilerle çevrili büyük bir mermer salon şeklinde olan bu meydandaki Üzerinde San Marco'nun Aslanı ve San Teodoro'nun heykelleri bulunan granit sütunlar, İstanbul'dan getirilmiştir. Ardında Cumhuriyetin Devlet kilisesi olan Bazilika'yı görüyoruz. On iki havariden birisi olan San Marco'nun kemiklerini muhafaza etmek amacı ile 1063 ve 1073 yılları arasında, Avrupa ve Bizans karışımı bir tarzda inşa edilmiştir. Daha sonra Dükler Sarayını görüyoruz. Venedik'in bir güç ve şöhret sembolü olan saray, aynı zamanda hem Düka'nın ikamet yeri, hem de hükümetin bulunduğu yer idi. Beyaz ve pembe mermerin oluşturduğu sevimli geometrik şekillerin düzeni ön cepheye büyüleyici bir ifade kazandırmaktadır. Büyük Kanal. Yaklaşık 2 km. uzunluğunda olan kanalda, 'Patrici''lerin yaşamış olduğu 200 adet 12. - 18. yüzyıla ait mermer saraylar yan yana sıralanmıştır.
  Çan Kulesi , Saat Kulesi, Son nefes köprüsü görülecek yerler arasında. Vereceğimiz serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz  Venedik kanalları arasında gondol keyfini yaşayabilirler. Venedik’te akşam yemeği HEDİYEMİZDİR ! (Yerel Pizza ve +1 İçecek)

 6. 6. Gün
  Venedik- Verona – Garda - Milano

  Sabah kahvaltısının ardından önce Verona’ya (Verona TURU 35€)  sonra Garda Gölü’ne uğruyoruz. (GARDA GÖLÜ TURU HEDİYE! .) Garda Gölü’nün uğrayacağımız şirin Sirmione bölgesinde göl kenarına kurulu şirin ortaçağ kenti hepinizin çok ilgisini çekecektir. Buranın meşhur dondurmalarını tatmayı unutmayın. Tur sonrası özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Milano şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. İtalya'nın bu  büyük şehrinde Duomo katedrali, Fortezza kalesi, ortaçağın en büyük alışveriş merkezi La Galeria'yı görüyoruz. Moda ve sanatın başkenti Milano'nun, birbirinden ünlü mağazalarına ev sahipliği yapan bu şehrin dünyaca ünlü cadde ve sokaklarını gördükten sonra verilecek serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Varışımızın ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Milano otelimizde

 7. 7. Gün
  Milano

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman Geceleme Milano otelimizde.

 8. 8. Gün
  Milano - İstanbul

  Sabah kahvaltısı ardından Milano havalimanına hareket Check in işlemleri ardından Pegasus Havayollarının tarifeli seferi ile saat 12.40’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16.30'da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına varış ve GEZİMOD hizmetlerinin sonu. Bir sonra ki turumuz da görüşmek dileğiyle.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

22 Ekim

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?