Odessa Turu 2 Gece 3 Gün

Odessa Turu 2 Gece 3 Gün

 • 3* Oteller
 • 2 Gece 3 Gün
 • Onur Hava Yolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 21.06.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 07.07.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 10.08.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 24.08.2021 299.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 299.00'den itibaren 3109.60 TL

 

Ukrayna’ya girişler hakkında güncel bilgiler için https://www.gezimod.com/blog


 1. GÜN
  İstanbul-Odessa

  Gezimod ile Odessa Turu’muzun ilk gününde siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde GEZİMOD personeli eşliğinde  buluşmamızın ardından Odessa'ya hareket ediyoruz. Odessa'ya varışımızın ardından GeziMod olarak muhteşem şehir turumuza başlıyoruz. Bu tur sırasında ünlü Potemkin merdivenleri, Primorsky Bulvarı, Katherina Meydanı gibi şehrin tarihi dokusunu hissedebileceğiniz yerleri görüp bol bol fotoğraf çekeceğiz... Bir zamanlar Tatarlar`ın ve Osmanlılar`ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi`nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700`lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800`lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova`dan sonra, Rusya`nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz`in İbiza`sı olarak adlandırılan ve Ukrayna`nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar`dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz`in değil, Doğu Avrupa`nın da en güzel şehirlerinden biridir. Turumuzdan sonra serbest zamanımızı değerlendiriyoruz... Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin de tavsiyeleri ile deniz ve güneşin keyfini çıkarmak üzere Odessa`nın muhteşem plajlarından faydalanabilirler. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz için Arcadia bölgesi gece kulüplerinde party night rezervasyonları yaptırılabilir. Gecelememiz ise, otelimizde.

 2. GÜN
  Odessa

  Gezimod ile Odessa turumuzun 2. gününde sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler. Ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Ukrayna Gecesi Gala Yemeği. Canlı müzik ve muhteşem şovlar eşliğinde alacağımız yemeğin ardından otelimize transfer. Gecelememiz ise, otelimizde.

  Ekstra Turlar

  Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu 35€ (Kişi Başı)

  1899 Yılında Odessa`da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya`da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz.

  Ukrayna Gecesi Gala Yemeği Turu 40€ (Kişi Başı)

  Akşam yemeğimizi canlı müzik ve muhteşem şovlar eşliğinde alıyoruz.

 3. GÜN
  Odessa - İstanbul

  Gezimod ile Odessa Turu’muzun 3. gününde sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turu’na katılabilirler. Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa`nın İkinci Dünya Savaşı`nda Nazi Almanyası`nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz . Turumuz sonrası havalimanına transfer, uçuşumuz ile İstanbul`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile İstanbul`a varış. Turumuzun sonu. Başka Bir GEZİMOD organizasyonunda Görüşmek Üzere…

  Ekstra Turlar

  Katakomplar Turu: 45€ (Kişi Başı)

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

21 Haziran • 07 Temmuz • 10, 24 Ağustos

Fotoğraflar