Madrid Turu Paskalya Özel

Madrid Turu Paskalya Özel

 • 3* - 4* Oteller
 • 2 Gece 3 Gün
 • Pegasus Hava Yolları İle

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 13.04.2022 249.00 EUR
Kişi başı 249.00'den itibaren 2711.61 TL

AVANTAJLI TUR PAKETİ

Toplamda 140  Euro değerinde ki Toledo  , Flamenko , Segovia  turlarını kayıt anında paket olarak alan misafirlerimiz 100 Euro indirimli fiyattan turlarımızı alabileceklerdir.


 1. GÜN
  İSTANBUL - MADRİD

  Sabiha Gökçen  Havalimanı dış hatlar terminalinde 12:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus  Hava Yollarının  özel uçuşu ile saat 15:00’de Madrid’e  hareket. Yerel saat ile 18:00’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile Madrid kalacağımız otelimize hareket ediyoruz. Madrid otelimize vardığımızda odaların dağıtılması ve odalara yerleşme.

 2. GÜN
  MADRİD

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından özel araçlarımızla otellerimizden panaromik Madrid şehri turumuz için ayrılıyoruz. İspanya’nın başkentinde yapılacak şehir turunda Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı, Cervantes Anıtı, Alcala Kapısı, La Puerta del Sol, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi,  Neptün Çeşmesi, Paseo del Prado, Retiro Parkı, Gran Via panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme Madrid otelimizde.

 3. GÜN
  MADRİD

  Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turuna katılabilirler. (50 Euro )  İspanya’nın eski başkenti , şimdinin ise dini merkezi olan Toledo İspanya’ya gidildiğinde görülmeden dönülmemesi gereken bir şehirdir.nBir tepenin üstüne kurulu olan şehir, etrafını çevreleyen Tajo nehri sayesinde adeta bir ada gibi görünmektedir. Unesco tarafından koruma listesinde olan Toledo tarihi dokusunu günümüze kadar çok iyi muhafaza etmiştir.  Bir çok kültürün mimari izlerini taşıyan yapıları, dar sokakları ve ünlü katedrali ile Toledo başlı başına bir cazibe merkezidir. Bu açık hava müzesi şehirde, tarihi dar sokakları, İspanya’nın en eski katedrali Toledo katedralini (dışarıdan), Endülüs camilerinden dönüştürülmüş kiliselerini, kılıç atölyelerini ve daha pek çok sayısız harikayı hep beraber göreceğiz. Toledo’dan ayrıldıktan sonra Madrid’e dönecek ve şehir merkezinde  rehberimizin belirlediği zamana kadar serbest zaman vereceğiz.  Dileyen misafirlerimiz İspanya’nın geleneksel dansını yerel flamenco gösterilerinin yapıldığı yerde   ekstra olarak izleyebilirler. (40 Euro /Bir içecek dahil.) Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız.  Geceleme Madrid otelimizde

 4. GÜN
  MADRİD

  Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük  Segovia   turumuza katılabilirler. (50 Euro) Bu turumuzda Segovia’ya özel araçlarımızla ulaştığımızda ilk göreceğimiz eser  Segovia Su Kemeri. İspanya’daki en önemli Roma eserlerinden biri olarak kabul edilen Segovia Su Kemeri şehrin simgesi konumunda. 1985 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak ilan edilen Segovia Su Kemeri en iyi şekilde korunan Roma mirasları arasında. Segovia’da görülmeye değer bir diğer tarihi yapı ise 12. yüzyıldan günümüze gelen Segovia Şatosu. (Alcazar of Segovia) Walt Disney’e de ilham kaynağı olmuş şatoyu panaromik olarak gördükten sonra, eski şehrin ana merkezi Plaza Major’a geçip burada serbest zaman veriyoruz. Burada geçireceğiniz serbest zamana doyamıyacaksınız. Turumuz sonrasında Madrid  otelimize geri dönüyoruz.

 5. GÜN
  MADRİD – ZARAGOZA - İSTANBUL

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve araçlarımızla Zaragoza’ya gidiyoruz. Varışımızla birlikte Elbo Nehri, Plaza Espanya, Pilar Köprüsü, Pilar Katedrali ve San Pablo katedrali görülecek yerler arasındadır. Katolik İspanyollar için önemli olan bu şehir siz değerli misafirlerimizin de ilgisini çekecektir.  Akşam saat 17:00’de Zaragoza  Havalimanı’na transferimizi gerçekleşiyoruz.  Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava  Yollarının özel uçuşu ile saat 20:00’de  İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 02:30’da varış ile beraber turumuzun sonu bir sonraki Gezimod  organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

13 Nisan

Fotoğraflar