Küba Turu Air France İle | Uygun Fiyat Garantisi

Küba Turu Air France İle | Uygun Fiyat Garantisi

 • Casa Konaklama
 • 8 Gece
 • Air France ile

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 26.09.2022 1250.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 27.09.2022 1250.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 28.09.2022 1250.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 02.10.2022 1250.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 1250.00 EUR 'den itibaren 23737.50 TL

 1. 1. Gün
  İstanbul - Paris - Havana 04:15 / 20:35

  İstanbul  Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra AIR FRANCE Hava Yolları ile  PARİS uçuşu. Paris’te  beklemeyi takiben  uçak değiştirerek Havana’ya yolculuğumuza  devam ediyoruz. Akşam 20:35’de KÜBA ‘ya varış. Alanda karşılanma ve  CASA PARTICULAR-  KÜBA  PANSİYON TİPİ ÖZEL EVLERE  geçiyoruz.  
   
  [ Kişi grup sayılarına  göre  odalarımız  tek bina da  olmayacaktır, aynı cadde-semt  dahilinde, rehberimiz ilgili  dağıtmayı yapıyor. Bazı evler Müstakil Binalarda bazen Apartman dairesi konseptinde oluyor – Havana da kahvaltı servisleri  seçilmiş özel restoranda hep birlikte gruba  veriliyor ] 

 2. 2. Gün
  Havana

  Kahvaltı sonrası  urumuzda  HAVANA ŞEHİR TURU  [  ÖĞLE  YEMEKLİ  TUR ]

  saat 09.00'da etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş, 50li ve 60lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana Şehir Turu’nu gerçekleştiriyoruz. San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur. Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz... Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakkika uzaklıkta zaman durmuş gibi kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor. Ünlü Capitol binasına uğryarak tarihi merkezine devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz... La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak.. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak... UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz…geceleme evde.

 3. 3. Gün
  Pınar Del Rio - Vinales Vadisi

  Kahvaltı sonrası Ekstra turumuz var.  Arzu eden misafirlerimiz  için, öğle yemekli-Tam gün Pinar del Rio-Vinales Vadisi turu - 125 USD Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restoranda  yiyeceğiz.  Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Ardından Havana'ya geri dönüyoruz. 

 4. 4. Gün
  Havana - Varadero

  Kahvaltı sonrası EKSTRA  TURUMUZ var. Arzu eden misafirlerimiz  için  öğle yemekli-tam gün VARADERO SAHİLLERİ TURU 135 USD  Varadero sahillerine  bir tur  yapacağız, Matanzas bölgesinden geçerek  güzergahımız üzerinde Küba’nın en yüksek otoyol köprüsüne yakın bir  noktada  yol molası da vermek sureti ile, manzara izliyoruz. Varadero sahil bölgesine ulaşıyoruz yolculuğumuz  yaklaşık 2,5 saat  sürecektir. Varışımızı  takiben güzel bir  yerel tesiste (Bu bir otelde olabilir)  ÖĞLE YEMEĞİ servisi de alabileceğimiz ve  YÜZME imkanı bulacağımız bir özel gün bizleri bekliyor. Güzel kumsalında vakit  geçirdikten sonra yeniden  Havana ‘ya  dönüş yapıyoruz. 

 5. 5. Gün
  (5. – 6. – 7. Günler ) 2 GECE KONAKLAMALI – 3 GÜNLÜK EKSTRA TUR

  Sabah kahvaltımızın ardından 2 gece ve 3 günlük ekstra gezimiz olacak. Arzu eden misafirlerimiz konaklamalı tura katılabilirler. Tur Ücreti kişi başı 275 USD

  Bu tura katılmak istemeyen  misafirlerimiz  Havana ‘da konaklamaya ve serbest zamanlarını geçirmeye devam edeceklerdir.  

  Not: Tur liderimiz Ekstra turu gerçekleştirmek üzere grupla birlikte hareket edecektir. 

   

  EKSTRA GEZİ PLANI                            ( 2 GECE / 3 GÜNLÜK PROGRAM )

  5.GÜN:    CIENFUEGOS – TRINIDAD

  Sabah kahvaltısının ardından aracımız ile ilk  olarak  UNESCO  dünya mirası listesindeki CIENFUEGOS  kentini, meydanı ve  eski Tiyatroyu ziyaret edeceğiz.  ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda  alınacak. Daha sonra  Trinidad şehrine devam ediyoruz. ‘’ CASA PARTICULAR  ‘’  Kübalı ailenin evine  gideceğiz, bazı evler 2 bazı evler üç odalıdır. Grup sayımıza göre birkaç eve yayılıp  bu geceyi gerçek Küba atmosferinde,  hareketli sokaklarında geçireceğiz.

  6.GÜN:    TRINIDAD

  Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. Plaza Mayoru ziyaret edeceğiz, Canchánchara Barda özel yöresel kokteylden tadacağız, turumuzun sonunda evlerimize  dmnüyoruz. Dileyen misafirlerimiz şehir turumuzun ardından sahile gidebilirler. Şehir merkezinden taksilerle çok yakın bölgededir.

  7.GÜN:    SANTA CLARA – HAVANA

  Sabah çok erken kahvaltı  sonrası  saat  07:30’da  Santa Clara‘ya  yolculuğumuz  başlıyor. Merkezi Küba’nın başkentine hareket. Plaza Ernesto Che Guevara , CHE müzesi  ziyaretimizi yapacağız.. Burası  hergün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir. Yine Santa clara merkezde yer alan eski tren rayları ve  zırhlı tren anıtını  ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz  sonrası yerel bir restoranda alınacaktır.Daha  sonra  Havana ‘ya  yöneliyoruz,  GECELEME HAVANA’da.

   

  Bu turumuzda 2 GECE CASA  konaklamalı  + 2 Öğle yemeği + turlar ve  ziyaretler  + rehberlik hizmeti dahil 

  Çift Kişilik Odada Kişi Başı  2575 USD ( 2 Gece /  3 Gün )

 6. 6. Gün
  Havana

  Sabah kahvaltısının ardından ekstra tura katılmayan misafirlerimiz için serbest zaman.

 7. 7. Gün
  Havana

  Sabah kahvaltısının ardından ekstra tura katılmayan misafirlerimiz için serbest zaman.

 8. 8. Gün
  HAVANA – PARİS 22:55 / 14:05+1

  Bugün Havana ‘dan ayrılıyoruz. Son günümüzde uçuş saatine kadar Havana‘dayız. Uçuş saatimiz 22:55. AIR FRANCE hava yolları ile PARIS aktarmalı dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

 9. 9. Gün
  PARIS – İSTANBUL 22:55 / 03:15+1

  Paris Havalimanı'na öğle saatlerinde varışımızın ardından aktarma süremizi geçiriyoruz.  İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere  22:55’te uçağımıza geçiyoruz. [ Bu süre zarfında havalimanından  Paris ‘e çıkış yapmak isteyenler kendi vize durumlarını ayarlarmış iseler Schengen vizeleri ile Paris merkeze çıkabilirler. İstanbul’a varış saatimiz 03:15  Turumuzun sona ermesi.. 

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

26, 27, 28 Eylül • 02 Ekim

Fotoğraflar