KLASİK KÜBA TK (HAV - HAV)

KLASİK KÜBA TK (HAV - HAV)

 • 4* Oteller Havana Hotel Roc Presidente vb. Varadero Hotel Arenas Doradas vb
 • 7 Gece 10 Gün
 • Türk Havayolları İle

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 16.09.2022 1549.00 EUR
 • 21.10.2022 1549.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
Kişi başı 1549.00 EUR 'den itibaren 29415.51 TL

Covid-19 Bilgilendirme;

 • Misafirlerin 2 doz aşı olmuş ve 2 Doz aşının üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir. (Biontec ya da Sinovac)
 • Misafirlerin uçuştan en geç 72 saat önce negatif pcr testş yaptırmaları gerekmektedir.
 • 12 yaş altı misafirler bu uygulamadan muaftır.
 • Girişte online form doldurulup teslim edilmektedir.

 1. 1. Gün
  İSTANBUL

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 23.00’da buluşma.

 2. 2. Gün
  İSTANBUL – HAVANA - VARADERO

  Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Turk Hava Yolları TK 1391 sayılı tarifeli seferi ile saat 02.10’da Havana’ya uçuş.  Yerel saat ile 07.45’te Karayip Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Küba’nın başkenti Havana’ya varış. Alanda karşılama ve özel otobüsümüz ile Varadero’ya hareket. Yol üzerinde kısa bir mola verip Pina Colada ikramı ile serinliyoruz. Yaklaşık 2,5 saat sürecek otobüs yolculuğunun ardından Varadero’ya varış. Konaklama yapacağımız otele transfer oda anahtarlarının dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman. Öğle ve akşam yemeği Varadero’da otelinizde alınacaktır.

 3. 3. Gün
  VARADERO

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, dileyen misafirlerimiz Extra Katamaran Crucero del Sol turuna katılabilirler (130 Usd // ulaşım + öğle yemeği + rehberlik) otobüsümüz ile marina’ya hareket ediyoruz. Katamaran ile hareket ederek deniz ve güneşin tadını beyaz kumların üzerinde palmiye ağaçlarının gölgesinde çıkartacağınız Cayo Blanco adasına gidiyoruz. Öğle yemeğini deniz ürünlerinden oluşan açık büfede alıyoruz ve gün boyunca ücretsiz içecekler ile serinliyoruz. Yunuslarla yaklaşık 15 dakikalık interaktif bir karşılaşma, unutulmaz bir gezi ve mercan bariyerinde yüzme deneyimi ardından Vardar’daki otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.

 4. 4. Gün
  VARADERO

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, dileyen misafirlerimiz Extra Santa Clara turuna katilabilirler (90.Usd//ulaşım+ öğle yemeği + rehberlik) Sabah erken saatte otelden hareket ediyoruz. Küba Devrim’inin en önemli cephesi olan ve Che’yi efsaneleştiren Villa Santa Clara şehrine doğru yola çıkıyoruz. Devrimin önemli liderleri efsanevi Comandante Che Guevara tarafından ele geçirilen ve Batista ordularının neredeyse tüm cephanesini taşıyan zırhlı tren müze parkını, savaşın en ateşli kısmını geçtiği bugün bile eski Hilton Oteli’nde kurşun izlerinin görüldüğü Parque Vidal’i görüp o günleri daha yakından hissedeceğiz. Che Guevera’nın Mozolesini ve “El Che” nin ünlü veda mektubunun çivi yazısı ile yazılmış anıtı ile heykelini göreceğimiz Santa Clara gezisinden sonra Varadero’ya dönüyoruz. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Ekstra tura katılmayan misafirlerimiz öğlen ve aksam yemeklerini otelde alabilirler. Geceleme otelinizde

 5. 5. Gün
  VARADERO – HAVANA

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Havana transferi. Havana’ya varışta yapılacak kısa bir Turun ardından konaklayacağınız otele transfer. Oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.

 6. 6. Gün
  HAVANA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Muhtesem Havana turuna katılabilirler, klasik Amerikan arabaları ile turumuza başlıyoruz. Bu arabalar ile yapılacak yaklaşık 20 dakikalık bir gezinin ardından Havana şehrinin en güzel köşelerini keşfe çıkıyoruz. Karayip Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Küba’nın başkenti Havana turumuzda Ünlü Küba’lı sanatçı Antonio Rodriguez Fuster’in Barselona’da Gaudi’den etkilendikten sonra ilk defa 1995 yılında kendi ahşap eviyle başlayan ve sonraları 80’den fazla komşusunu da içine alarak oluşturduğu Fusterlandia’yı ziyaret edeceğiz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Atatürk Büstü, Plaza de Armas, Cathedral Meydanı, San Francisco Meydanı, göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi şehir turu sırasında alacağız, tur bitiminde otelinize dönüş. Aksam dileyen misafirlerimiz Ekstra Habana Cafe Akşam Yemeği turuna katılabilirler (90 Usd // ulaşım + akşam yemeği + rehberlik) Klasik Küba ambiyansını yansıtan ünlü Habana Cafe’de akşam yemeği. Yemek sonrası otelinize dönüş. Geceleme otelinizde

 7. 7. Gün
  HAVANA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman dileyen misafirlerimiz Ekstra Pinar del Rio & Vinales turu ve öğle yemeği turuna katılabilirler (90 Usd // ulaşım + öğle yemeği + rehberlik) otobüsümüz ile Havana’ya 160km mesafede bulunan Pinar del Rio bölgesine hareket. Meşhur Küba purolarının yapıldığı bölgede tütün çiftliği ve tipik Küba köylerinin bulunduğu Vinales Vadisi ziyareti. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Aksam dileyen misafirlerimiz Ekstra Tropicana Show turuna katılabilirler (150 Usd // ulaşım + rehberlik) Küba müzik ve dansları ile keyifli vakit geçireceğiniz görsel bir şölen izleme imkânı bulacaksınız. Geceleme otelinizde.

 8. 8. Gün
  HAVANA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra Hemingway’in Havanası turuna katılabilirler. (90 Usd // ulaşım + rehberlik + öğle yemeği ) Bu turumuzda son 20 yılını Küba’da geçiren dünyaca ünlü yazar Hemingway’in ayak izlerini takip edeceğiz. İhtiyar Balıkçı adı ile dilimize çevrilen The Old Man and the Sea kitabını yazarken ilham aldığı Cojimar’ı,, muhteşem La Viga çiftliğindeki ve bugün müze olarak kullanılan evi La Finca’yı gezme imkanı bulacaksınız. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve dinlenmek için serbest zaman

 9. 9. Gün
  HAVANA – ISTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve dönüş için havalimanıma transfer. Türk Havayollarına ait TK 183 sefer sayılı uçuş ile 09.10’da İstanbul’a hareket ediyoruz. **Caracas duraklamalıdır. Geceleme uçakta.

 10. 10. Gün
  ISTANBUL

  Yerel saat ile 08.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

16 Eylül • 21 Ekim

Fotoğraflar