EKSTRA TURLAR DAHİL - Klasik Hindistan Altın Üçgen Turu - Qatar HY ile ŞOK FIRSAT !

EKSTRA TURLAR DAHİL - Klasik Hindistan Altın Üçgen Turu - Qatar HY ile ŞOK FIRSAT !

 • 3* Oteller
 • 7 Gece 8 Gün
 • Qatar Hava Yolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

*0850 433 74 34 NO'lu numaradan ;  Seyahat danışmanımız ile iletişime geçerek, 24 saat geçerli ÜCRETSİZ ön rezervasyon yaptırabilirsiniz !  


 1. GÜN
  / 2.Gün İstanbul - Doha – Delhi

  İstanbul İGA  Havalimanı dış hatlar gidiş terminali gezimod.com  kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinizin tamamlanmasının ardından Dünyanın Beş Yıldızlı ender havayollarından biri olan Qatar havayollarının tarifeli seferi ile Doha'ya uçuş. Doha'ya varış. Uçak değişikliğinin ardından Yeni Delhi'ye hareket. Yerel saat ile Yeni Delhi'ye varış. Alanda bekleyen otobüsümüz ile Agra'ya hareket (250 km). Agra'ya varışımızın ardından otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman.  geceleme Agra'daki otelimizde.

 2. GÜN
  Agra

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Agra şehir turu için hareket ediyoruz. Moğol İmparatoru Şah Cihan tarafından, Kraliçe Mümtaz Mahal (Ercümend Banu Begüm) için 1632 yılında yaptırılan Taj Mahal'i ziyaret edecek, Agra Kalesi'ni ve saraylarını, Itmad-Ud-Daula anıtını (Baby Taj Mahal) ve Agra yerel pazarını gezeceğiz. Ardından otelimize transfer. konaklama Agra'daki otelimizde.

 3. GÜN
  Agra (Fatehpur Sikri) – Jaipur

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından kırmızı şehir olarak bilinen Fatehpur Sikri turumuzun için hareket ediyoruz. 16. yüzyılın ikinci yarısında İmparator Akbar tarafından inşa edilmiş Zaferin Şehri olarak anılan Fatehpur Sikri, Babür İmparatorluğu'nun 10 yıl boyunca başşehri olmuştur. Fatehpur Sikri'de büyük anıtlar ve tapınaklar bir örnek mimari stilleri ile dikkat çekmektedir. Turumuzun ardından 250 km uzaklıktaki Jaipur'a doğru hareket ediyoruz. Pembe şehir olarak bilinen ve Rajastan'ın başkenti olan Jaipur'a varışımızda otelimize yerleşiyoruz. konaklama Jaipur'daki otelimizde.

 4. GÜN
  Jaipur

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Jaipur şehir turu için hareket. Rajput mimarisinin en ihtişamlı örneklerinden biri olan, Amber Kalesi'ne fillerin sırtında çıkıyoruz. Kalenin içerisinde yer alan fildişi aynalar ve duvar süslemeleri ile bezenmiş camlar sizleri hiç bir zaman fethedilemeyen krallığın tarihine götürecek. Şehir gezimize, Şehir Sarayı Müzesi, Jantar Mantar Gözlemevi ve Rüzgârlı Saray ile devam edeceğiz. Şehir turunun ardından Jaipur'un yerel pazarında serbest zaman. konaklama Jaipur'daki otelimizde.

 5. GÜN
  Jaipur – Delhi

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Delhi'ye hareket (Yaklaşık 250km). Delhi'ye varışımızın ardından Hindistan'ın modern başkenti Delhi'de değişik Hindu tapınaklarını panoramik olarak göreceğiz. Gezimizin ardından otelimize transfer.  konaklama Delhi'deki otelimizde.

 6. GÜN
  Delhi

  Sabah kahvaltısının ardından eski ve yeniyi, yani antik ve moderni bir arada gözlemleyeceğimiz Eski ve Yeni Delhi gezimiz sırasında, etkileyici hükümet binası, yeşil parklar ve bahçeler, Qutub Minara, Kızıl Kale (panoramik olarak), Raj Ghat (Gandhi'nin Anıt Mezarı), Jama Masjid göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde dileyen misafirlerimiz şehirde alışverişe çıkabilir ya da otelimizde dinlenebilirler. konaklama Delhi'deki otelimizde.

 7. GÜN
  Delhi - Doha – İstanbul

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman, otelden çıkış işlemlerini takiben otobüsümüz ile Delhi Havalimanına gidiyoruz. Qatar havayollarının tarifeli seferi ile Doha'ya hareket ediyoruz. Yerel saatle Doha'ya varış. Kısa bir beklemenin ardından İstanbul'a hareket. Güzel ve keyifli bir yolculuğun ardından yerel saatle İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimod.com organizasyonunda görüşmek üzere… 

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

Fotoğraflar