Kenya Zanzibar Turu

Kenya Zanzibar Turu

 • 4* Oteller
 • 6 Gece - 7 Gün
 • Türk Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 18.07.2021 4299.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 10.10.2021 5099.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 14.11.2021 5099.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 4299.00'den itibaren 44709.60 TL

 1. GÜN
  İSTANBUL – NAIROBI

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde uçuştan en az üç saat önce hazır bulunulması tavsiye edilir. Pasaport,bilet ve bagaj işlemlerinin ardından, Türk Hava Yolları TK607 tarifeli seferi ile saat 20:55’te Nairobi’ye hareket ediyoruz.Geceleme uçakta.

 2. GÜN
  NAIROBI – MASAI MARA

  Nairobi’ye yerel saat ile 03:30’da varışımız ve gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve kahvaltı alacağımız otele (c-in olmayacaktır) transferimiz gerçekleşiyor. Otelde alınan  sabah kahvaltısının ardından Masai Mara için yola çıkıyoruz. Aynı zamanda yolumuzun üzerinde safari yaparak ilerleyeceğiz. Öğle yemeğimizi piknik olarak alıyoruz. Yemek sonrası leopardan çitaya, fillerden gergedanlara, zürafalardan farklı antilop çeşitlerine ve elbette sayısız tür kuşa ev sahipliği yapan Masai Mara’da ilk safarimizi gerçekleştiriyoruz. Gün batımına yakın otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama lodgumuzda.

 3. GÜN
  MASAI MARA

  Güne safari ile başlamak için erken bir saatte uyanıyoruz. Otelde alınan kahvaltının ardından gün doğumu ile safariye başlıyoruz. Öğle yemeğimizi piknik olarak alıyoruz. Turumuz esnasında Masai köyünü ziyaret ederek Masai halkının yaşamına tanıklık ediyoruz.  Safarinin bitiminde otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Öğleden sonra günün ikinci safarisi için araçlarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. Safarinin ardından akşam yemeği ve konaklama lodgumuzda.

 4. GÜN
  MASAI MARA – NAIROBI

  Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyor ve Nairobi’ye hareket ediyoruz.  Nairobi’ye varışımızın ardından öğle yemeğimizi dünyaca ünlü Carnivore restoranında alıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından panoramik şehir turu yapıyoruz. Turumuz esnasında;  belediye binası, Kenyatta International Konferans Merkezi panoramik olarak  görülecek yerler olup, ardından manzara tepesine çıkıp Nairobi şehri kuşbakışı keşfedilecektir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 5. GÜN
  NAIROBI – ZANZIBAR

  Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyor ve Zanzibar uçuşu için Nairobi havalimanına hareket ediyoruz. Yaklaşık iki saatlik uçuşun ardından Zanzibar havalimanına varıyor ve deniz kenarında bulunan otelimize transfer oluyoruz. Misafirlerimizi dilediğince zaman geçirmeleri, berrak deniz ve kızgın kumlarda adanın tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz.

   
 6. GÜN
  ZANZIBAR

  Kahvaltımızın ardından, muhteşem bir doğaya sahip ve dünyanın en güzel plajlarından birisinden bulunan otelimizde tüm gün boyunca serbest zamanımız olacak. Yarım pansiyon olarak konaklama yapacağımız otelimizin imkanlarından faydalanabilir, harika plajların ve denizin tadınızı çıkarabilirsiniz.

 7. GÜN
  ZANZIBAR – İSTANBUL

  Erken saatte otelden ayrılıp  havalimanına transfer olacağız. Check – in işlemlerinin tamamlanması ve pasaport kontrolünün ardından saat  Türk Havayolları'nın  TK 567 sefer sayılı uçağı ile saat 04:40’ta İstanbul’a hareket ediyoruz. Uçuşumuz Kilimanjaro stoplu olacaktır. Yaklaşık olarak 1 saatlik bir bekleme olacaktır ve uçaktan İstanbul’a kadar inmeyeceğiz. Yerel saat ile 13’35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu, Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

18 Temmuz • 10 Ekim • 14 Kasım

Fotoğraflar