Karadeniz Rüyası Ve Batum 5 Gece

Karadeniz Rüyası Ve Batum 5 Gece

 • 3*4* 5* Otellerde konaklama
 • 6 gece 7 gün
 • GEZİMOD Otobüsleri ile.

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 17.10.2021 1390.00 TRY
 • 22.10.2021 1390.00 TRY
 • 23.10.2021 1199.00 TRY
 • 24.10.2021 1390.00 TRY
 • 29.10.2021 1199.00 TRY
 • 30.10.2021 1390.00 TRY
 • 31.10.2021 1390.00 TRY

 1. GÜN
  Gece Yolculuğu

  21.00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 21.30 HArbiye Ordu Evi Karşısı - 22.30 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Yanı (Ayrılık Çeşme Metro İstasyonu İspark Otoparkı) - 22.45 Kartal Köprüsü ( E-5 Ankara Yönü) - 23.15 Gebze Avm Center Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 2. GÜN
  AMASYA – FERHAT İLE ŞİRİN SU KANALLARI - YEŞİLIRMAK - YALIBOYU EVLERİ – MUMYA MÜZESİ - PERŞEMBE YAYLASI – ER MEYDANI – MUHTEŞEM MENDERESLER – SEYİR TEPESİ – AYBASTI - ORDU

  Turumuz, sizleri 00.15 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) - 00.30 İzmit Otogar Önü Otobüs Durakları (ROMATEM Karşısı) – 01.00 Adapazarı Otogar Önünden - 02.00 Düzce Çoban Mevkii Shell Benzin İstasyonu Önünden – 03.15 Bolu Otogar Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. İzmit – Adapazarı – Bolu – Gerede - Osmancık istikametinden Amasya'ya ulaşıyoruz.  Amasya'da Yeşilırmak kenarına yapılan nehrin üzerine doğru duran Yalıboyu Evlerinin Cumbalarını izliyoruz. Ardından Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan içinde camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesini geziyoruz. Yeşil Irmak kenarında yer alan Amasya'da yaşamış Osmanlı Şehzadeleri adına yapılmış olan Şehzadeler Parkını geziyoruz. İçinde İlhanlılar Döneminde kalma 6 adet mumyanın en fazla ilgi çektiği Amasya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimiz sonrasında Helenistik Döneme ait olduğuna inanılan ve mitolojiye göre Ferhat’ın, Şirin’e kavuşmak adına dağları kazarak oluşturduğu ve bu adı taşıyan Ferhat ile Şirin Su Kanallarını ziyaret ediyoruz. Serbest zamanda Amasya Kalesi ve Kaya Mezarlarını panoramik olarak da görebilirsiniz. Gezilerimizin ardından Karadenizin bakir kalmış yaylalarından biri olan Perşembe Yaylasına doğru yola çıkıyoruz.  Buradan öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Tavsiyemiz Yayla etidir. Yemek sonrasında Meydanı, Menderesler, Seyir Tepesi, Karga Tepesi, Kümbet Şehitliği, Hediyelik Eşya Reyonları başlıca göreceğimiz yerler olacaktır.  Ayrıca Karadeniz Bölgesi’nin en geniş düzlüklerine sahip yaylası olarak da ön plana çıkmaktadır. g-Gezilerimizin ardından konaklayacağımız otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Yol Üstü Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Öğle Yemeği: Amasya veya Perşembe Yaylasında Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Ordu Anemon Otel, Balıktaşı Otel, Amazon Otel, Asteria Otel vb.

  Mola Tesisleri: Yol Üstü Tesisleri

  Rota: İstanbul - Amasya ( 690 km ) Amasya - Perşembe Yaylası ( 185 km) Perşembe Yaylası - Ordu ( 117 km)

  Toplam Kat Edilecek Mesaf: 992 km

  Otele Giriş Saati: 19.30 - 20.00

 3. GÜN
  ORDU - BOZTEPE – GİRESUN – TRABZON – AYASOFYA MÜZESİ – OF – SÜRMENE – UZUNGÖL

  Turumuz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, kirazın anavatanı olan Giresun’a ulaşıyoruz. Giresun’dan geçerken bir yanımızda yakın tarihimizin bir parçası, Milli Mücadelenin önemli isimlerinden Topal Osman’ın Mezarının da içinde bulunduğu Giresun Kalesi (Panoramik), diğer tarafımızda ise Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adasını (Panoramik) görerek Karadeniz’in incisi Trabzon’a varıyoruz. 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 de camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Kommenos Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini geziyoruz. Ardından Sürmene'ye doğru yol alıyoruz. Burada Çay Fabrikamızı ziyaret ediyoruz. Çay’ın dalından koparılıp bardaklarımıza gelişine dek izlediği süreci yerinde öğreniyoruz. Gıda Mühendisinden alacağımız bilgiler sonrasında dileyenler Hediyelik Çay alışverişini bu noktadan yapabilirler. Çay fabrikası ziyaretimiz sonrasında ise Karadeniz’in simgesi haline gelen Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’ü doyasıya yaşamanız için sizlere yeteri kadar bol serbest vakit veriyoruz. Serbest vakit sonrasında, dileyen misafirlerimizle Ekstra Yukarı Kaçkar Yaylaları Turu yapıyoruz (EKSTRA). Yüksek Kaçkar Yaylaları programımız kapsamında, Karaster – Lustra – Yaylaönü Yaylalarını görmek üzere yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde birçok yayla daha görme şansınız olacaktır. Karaster – Lustra- Yayla önünde vereceğimiz molalarda fotoğraflar çekebilir birçok güzelliği aynı anda görebilirsiniz. Havanın sisli olması durumunda ise Demirkapı ve Haldizen Yayla gezileri gerçekleştirilecektir.  Yüksek yayla gezilerimiz sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Uzungöl’den keyifli bir şekilde ayrılıp, otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Uzungöl veya Sürmene'de Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Rize Green Suada Otel, Ayder Sis Otel, Hilaz Otel, Çavuşoğlu Otel, Terzioğlu Otel vb.

  Rota: Ordu – Trabzon (182 km) Trabzon – Sürmene (42 km) Sürmene – Uzungöl (57 km) Uzungöl - Hopa ( 161 km )

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 442 Km

  Otele Giriş Saati: 19.00 - 20.00

 4. GÜN
  BORÇKA – KARAGÖL - FİYATA DAHİL BATUM TURU – GONİO (APSAROS KALESİ ) - ÇORUH NEHRİ - TİYATRO BİNASI - MEDEA HEYKELİ - LİMAN - MERYEM ANA KATEDRALİ – ORTACAMİİ – AVRUPA MEYDANI – POSEİDON ANITI – SARP BÖLGESİ - HOPA

  Turumuz, sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından başlıyor. Ekstra yapılacak olan Karagöl Turu için Borçka’ya ulaşıyoruz. Artvin'in ilçesi Borçka'ya vardığımızda minibüslerimize transfer olarak muhteşem ekosisteme sahip Karagöl’e ulaşıyoruz. (Ekstra) Denizden yüksekliği 1500 metrede bulunan ve 19.yy da bir heyelan sonucu Klaskur Deresinin önünün kapanmasıyla oluşmuş bir doğa harikası Karagöl’de göl kenarında çayınızı yudumlarken güzel manzaranın tadına doyamayacaksınız. Karagöl ve etrafı geçtiğimiz yıllarda Benim İçin Üzülme dizisine de ev sahipliği yapmıştı. Bölgeyi gezdikten sonra otobüsümüze geri dönüp otelimize yerleşiyoruz. (Karagöl’e turuna gelmeyecek olan misafirlerimiz Borçka Merkezde bekleyeceklerdir.) Sınır bölünmeden önce 18 köyden oluşan, sınır bölündükten sonra ise 6 köyden (Camili – Düzenli – Efeler - Kayalar – Maral – Uğur) oluşan Artvin'in ilçesi Borçka, en son Benim İçin Üzülme dizisine ev sahipliği yapmıştır. Borçka’da yapacağımız panoramik gezinin ardından Batum gezimiz için Sarp Sınır Kapısına gidiyoruz. Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan / Adjara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın On iki Havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio - Apsaros Kalesi'nin muhteşem surları hemen girişte bizleri selamlıyor. Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar uzanıp, kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Şehir merkezine ulaştıktan sonra, Doğu’nun Las Vegas’ı olarak adlandırılan Batum’u gezmeye başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde güzel bir yürüyüş turu bizleri bekliyor. Bu yürüyüşte Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni (Panoramik), Tarihi Orta Camii, Rus Ortodoks Kilisesi, Ermeni Ortodoks Kilisesi, Poseidon Anıtı, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Ardından Sarp Sınır Kapısı'ndan çıkış işlemlerini yapıp otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  NOT: GÜRCİSTAN DEVLETİNİN ALMIŞ OLDUĞU KARAR NETİCESİNDE BATUM SINIR KAPIMIZ OLAN SARP SINIR KAPISI GEÇİŞLERE KAPATILMIŞTIR. AÇILMASI DURUMUNDA BATUM'A GEÇİŞ OLACAKTIR.

  NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir. Gürcü memurları zaman zaman 10 yıldan eski olan kimlikleri kabul etmemektedir.

  DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 50 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ  NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR. MUTLAKA YANINZDA ÇİPLİ YENİ NUFÜS CÜZDANI VEYA PASAPORT BULUNDURMANIZ GEREKMEKTEDİR.

  ALTERNATİF PROGRAM: Batum’a geçemeyen ya da geçmek istemeyen misafirlerimiz, arzu ederlerse Ekstra Mençuna Şelalesi turumuza katılabilirler (Katılımcı sayısının minumum 10 kişi olması gerekir). Arhavi’den bineceğimiz minibüsümüz Çiftekemer Köprüsü’nden geçerek Küçükköy’e ulaşacaktır. Küçükköy’de minibüslerimizden inerek asma köprüden karşıya geçip çok keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek yolculuğumuzda Botanik Parkı andıran ağaçların arasından geçeceğiz. Yine aynı rota üzerinde çay bahçelerinin arasından geçecek ve isterseniz çay kesimi etkinliğimize katılabilirsiniz. Lazca anlamı “Ulaşılamaz” olan Mençuna’ya vardığımızda göreceğimiz manzara ise tek kelimeyle harika olacak. Bu muhteşem turun ardından Arhavi’ye geri dönerek grubumuzla ve otobüsümüzle buluşuyoruz. Mençuna Şelalesi Turu: Ekstra

  Sabah Kahvaltısı: Otelde  Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Batum'da Yöresel Lezzetler (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Terzioğlu Otel, Sis Otel, Hilaz Otel, Green Suada Otel vb.

  Rota: Hopa - Borçka (26 km) Borçka - Batum ( 62 km) Batum - Hopa ( 36 km) Batum İçi ( 10 km) Hopa - Ardeşen ( 44 km)

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 178 Km

  Otele Giriş Saati: 19.30 - 20.30  (Gümrük Kapısının Yoğunluğuna Bağlı Olarak Değişebilir)

 5. GÜN
  AYDER YAYLASI – GELİN DÜVENİ ŞELALESİ - FIRTINA DERESİ – ZİLKALE – RAFTİNG - RİZE – RİZE BEZİ ATÖLYESİ - SÜRMENE BIÇAK MAĞAZASI - MAÇKA

  Turumuz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Dünyadaki cennet Ayder Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Deresi’ni takip ederken kestane, kızılağaç, doğu ladini gibi Doğu Karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek Hala Deresi’nin yanındaki tarihi Osmanlı Taş köprülerinden Mikron veya Kale Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Kaçkar Dağları’nın en güzel noktasından biri olan Ayder Yaylasında keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gelin Düveni Şelalesi ve diğer şelaleleri görüyoruz. Galerdüzü ve Kalegon gezileri sonrası yaylada serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla keyifli bir sohbet yapabilirsiniz. Ayder Yaylasında kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Karadenizin en güzel vadilerinden Fırtına Deresi’nin yanında öğle yemeği için mola veriyoruz. Keyifli öğle yemeğinin ardından

  Arzu eden konuklarımız için farklı tur alternatiflerimizi değerlendiriyoruz.

  1.Seçenek Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu: Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına vadisini oluşturan önemli vadilerden olan Çat Vadisi’ne giriş yapıyoruz. İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek SEVDALUK dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü görüyoruz. Burada vadi içerisinde onlarcası olan Taş Köprülerden, geniş ve uzun olanlarından birinde fotoğraf molası vereceğiz. Bu bölgede bulunan ve ülkemizin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarının arasından Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt, Çat Deresi’nden ise 100 mt. yükseklikte bulunan Zilkale’de geçireceğimiz zamanda, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Güzel dakikaların ardından daha da yukarı tırmanıp, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Yaşayacağımız hoş dakikaların ardından Şenyuva Köyü’ne dönerek sizlere çay molası veriyoruz. Harika manzaraya karşı çaylarınızı yudumladıktan sonra minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz. Ekstra

  2.Seçenek: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda RAFTİNG (Ekstra)

  Fırtına Vadisinin Ardından tarihin eski çağlarından beri Rize’de hanımların elleriyle dokuduğu, günümüzde ise modern üretime sahip Rize Bezi Atölyesi’ni ziyaret ediyoruz. Rize gezilerimizi tamamladıktan Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene Bıçağı Mağazasına gidiyoruz. Sürmene Bıçağı hakkında da bilgi aldıktan ve alışverişimizi yaptıktan sonra, Maçka'ya doğru yol alıyoruz. Keyifli geçen günümüzün ardından otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Büyük Sümela Otel, İvme Otel, Gümüşkayak Otel vb.

  Rota: Ardeşen – Ayder ( 41 km) Ayder - Rize (84 km) Rize  – Maçka (101 km)

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 226 Km

  Otele Giriş Saati: 19.30 - 20.00

 6. GÜN
  SÜMELA MANASTIRI – MAÇKA – ALTINDERE MİLLİ PARKI TELKARİ ATÖLYESİ – ATATÜRK KÖŞKÜ – ORDU - BOZTEPE

  Turumuz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Altındere Milli Parkına gidiyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Gözleri renkli olmayan konuklarımız üzülmesin yeşili seyrederken gözleriniz yeşil tonunu alacak. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırı mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz 1250 mt yükseklikteki Sümela Manastırı’nı gezerken rehberimizin anlatımlarından sonra bir kez daha büyüleneceksiniz. (Sümela Manastırı'nda yapılan restorasyon çalışmaları nedeniyle manastır, 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren geçici süreyle ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından, tur tarihinde manastırın kapalı olması durumunda Sümela Manastırı’nın Altındere Milli Parkı içerisinden panoramik fotoğrafı alınacaktır.) Gezilerimiz sonrasında  Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz. Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ve Mağazası gezisinin ardından  20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü'nü geziyoruz. Ulu Önder bu köşktü 1924 ve 1930’da iki kez ziyaret etmiş,1937 yılında burada kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek. Atatürk Köşk’ü sonrasında, Meşhur akçaabat köftesini tadmak için Akçaabat'taki restaurantımıza gidiyoruz. Ardından Ordu'ya doğru yola çıkıyoruz. Ordu'ya vardığımızda rehberimizden aldığımız bilgiler eşliğinde isteyen misafirlerimiz ile Ordu kentinin sembolü olan Boztepe’ye (Teleferik ile Ekstra) çıkıyoruz.  Serbest zamanımızın ardından bulunan otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Ordu Anemon Otel, Balıktaşı Otel vb.

  Rota: Maçka - Sümela Manastırı ( 19 km) Sümela Manastırı - Atatürk Köşkü ( 45 km) Atatürk Köşkü - Ordu ( 188 km)

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 251 Km

  Otele Giriş Saati: 19.00 - 20.00

 7. GÜN
  SAMSUN – ATATÜRK HEYKELİ – BANDIRMA VAPURU - DÖNÜŞ

  Turumuz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında başlıyor. İlk olarak Kurtuluş mücadesinin ilk adımlarının atıldığı Samsun'a gidiyoruz. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun' da ilk ayak bastıkları Tütün İskelesi’ne hareket ediyoruz. Mustafa Kemal ve 18 silah arkadaşının Bandırma Vapuru ile Samsun’a yaptıkları yolculuk sonunda karaya ayak basışlarını temsil eden heykellerinin donattığı iskelede, Kurtuluş Savaşı’nın başlangıç hikâyesini dinleyerek, tarihi yerinde yaşama fırsatı buluyoruz.  Sonrasında gezimize Doğupark alanında yer alan Bandırma Vapuru ve Açık Hava Müzesi ile devam ediyoruz. Burada, Bandırma Vapuru’nun birebir boyutlarına uygun olarak yapılan maketini gezip, sergi salonlarındaki değerli eserleri  gördükten sonra Samsun Meydanında bulunan ATATÜRK Heykelini görüyoruz. Heykelin ilginç hikâyesini rehberimizden dinledikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından İstanbul’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul'a varıyor ve bir başka Gezimod organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Hoşcakalın…

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Konaklama: DİKKAT DÖNÜŞ GÜNÜ. BUGÜN OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

  Rota: Ordu - Samsun ( 160 km) Samsun – İstanbul (760 km)

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 920 Km

  TOPLAM TUR MESAFESİ: 3009 Km

  Varış Saati: 22.00 - 23.00

   

  Covid – 19 Kapsamında Alınan Önlemler 

  Bütün turlarımızda kişisel Hijyen Seti verilecektir. ( Maske,Dezenfektan veya Kolonya)
   
  Turlar Öncesi Araçlarımız dezenfekte edilecektir.
   
  Turlar öncesi rehber ve kaptanlarımız sağlık taramasından geçirilecektir.
   
  Turlarda kullanılan Otel, Restaurant ve Alışveriş mekanları dezenfekte edilecektir.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

17, 22, 23, 24, 29, 30, 31 Ekim

Fotoğraflar