İzmir Çıkışlı Tayland - Bangkok Pattaya Turu

İzmir Çıkışlı Tayland - Bangkok Pattaya Turu

 • 3* Oteller
 • 5 Gece Konaklama
 • Qatar Hava Yolları

 1. GÜN
  İzmir - İstanbul - Doha - Bangkok

  İzmir Havaalınında uçuşumuzdan 2 saat önce iç hatlar terminalinde buluşma. Belirtilen havayolu ile İstanbula hareket Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş GeziMod kontuarında 11:00 de buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Qatar Havayollarının QR 240 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 13:20'de hareket  ediyoruz. Saat 17:30 da Doha ya varış ve uçak değişikliğinin ardından Qatar Havayollarının QR 830 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 20:40'da Bangkok a hareket ediyoruz

 2. GÜN
  Bangkok

  Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:35'te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varıyoruz. Alanda bekleyen GeziMod rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket ediyoruz.  Yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelligini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuza katılabilirler. Geceleme Bangkok otelimizde.

   

  Extra Tur : Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro

   

  Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok`un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay`lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland`ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz.

   

  Extra Tur : Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Turu Kişi Başı : 15 Euro

   

  Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda önce Tayland`in en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı "if it swims we have it" yani "yüzüyorsa bizde vardir". Yemeğimizin ardından Bangkok`un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz.

 3. GÜN
  Bangkok

  Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman imkanımız var . Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turuna , akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show Turuna katılabilirler. Geceleme Bangkok otelimizde.

   

  Extra Tur : Yüzen Çarşı Turu Kişi Başı : 40 Euro

   

  CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turumuza katılıp, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı buluyoruz

   

  Extra Tur : Siam Niramit Show Turu (Yemekli) Kişi Başı : 45 Euro

   

  Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntülerini izliyoruz

 4. GÜN
  Bangkok - Pattaya

  Sabah kahvaltımızın ardından Pattaya`ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi - MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU`muza katılabilirler. Turumuzun ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland`ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya`ya varış. Oda dağılımı ve yerleşmenin ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler, izleyebilirler. Geceleme otelinizde.

   

  Extra Tur :Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 35 Euro Million Year Stone Park - Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı : 15 Euro

   

  Çevresi tamamen orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı bulacak, Timsah Showlarını izleyebilecek, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulabileceksiniz.

   

  Extra Tur : Alcazar Show Turu Kişi Başı :25 Euro

   

  Tayland`ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle

   

  dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz..

 5. GÜN
  Pattaya

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman geçiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU MERCAN ADASI TURU`muza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

   

  Extra Tur :Mercan Adası Turu Kişi Başı : 40 Euro

   

  Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Turumuza öğle yemeği dahildir.  Menü : Balik, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler..

 6. GÜN
  Pattaya

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

   

  Extra Tur : Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 25 Euro

   

  Bu turumuzda 500 hektarlık bir alana kurulmuş olan botanik bahçe ve orkide bahçelerini gezecek, Geleneksel Thai Danslarını ve Evlilik Sermonisi gösterilerini izleyecek ardından Fillerin Resim yapmasına, Futbol ve basketbol oynamalarına tanıklık edeceğiz

 7. GÜN
  Pattaya - Bangkok - Doha - İstanbul - İzmir

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından alışveriş için serbest zaman geçiriyoruz . GeziMod Rehberinin belirteceği saatte özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer, Pasaport ve bagaj işlemlerimizden sonra ve Qatar Havayolları QR 837 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:35'te Doha-ya hareket ediyoruz. 04:45'te Doha'ya varış ve uçak değişikliğinin ardından saat 07:15'te QR 239 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 12:00 de İstanbul Atatürk Havalimanına varıyoruz.  Varışımızı takiben belirtilen havayolu ile İzmir ’e hareket Varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

Fotoğraflar

Ulaşım Bilgileri

Qatar Hava Yolları

Fiyata Dahil Olanlar

• Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Belirtilen kategori otellerinde 5 Gece konaklama
• Şehir Vergileri
• Gümrük Vergileri
• Sabah kahvaltıları,