Filipinler Turu Yılbaşı Özel

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Singapur - Manila

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 11:45’de hazır bulunuyoruz. SINGAPUR HAVA YOLLARI kontuarında  işlemlerimizi yapıyoruz. Singapur  aktarmalı olarak Filipinler’in başkenti Manila’ya saat 14:25’de uçuyoruz. Geceleme uçakta.


2. Gün: Manila

Manila’ya  15:30’da  varıyoruz. Havaalanı transferimizin ardından şehir merkezindeki otelimize yerleşiyoruz.Otele yerleşir yerleşmez, eşyalarımızı bıraktıktan sonra bugün için serbest saatlerimiz olacak...Geceleme şehir merkezimizdeki otelimizde.


3. Gün: Manila - Bohol

Sabah  otelde kahvaltı /  uçuş saatimi 11:20 -  havalimanına hareket. otelimizi boşaltıp özel aracımızla havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz.adaları aşarak, muhteşem bir yolculukla Bohol’a ulaşacak. Bugün Filipinler’in doğal güzellikleri ve dünyanın en enteresan hayvanı tarsierleriyle ünlü Bohol’a ulaşıyoruz. Bohol, dünya mirası listesinde de kendine yer bulmuş Çikolata Tepeleri ile ünlü. Havaalanından transferimiz ile Panglao Adası’na geçiyoruz. Panglao köprüler ile Bohol Adası’na bağlanıyor. Adanın otellerinin bulunduğu, sırt çantalıların cirit attığı asıl konaklama bölgesi ise Panglao.Bugün hep beraber okyanusun güzelliklerini keşfediyoruz.  Tüm gün tropikal adanın keyfini çıkarıyoruz.


4. Gün: Bohol

Bugün erken saatlerde uyanıyoruz. Bohol’de bulunma sebebimiz olan Çikolata Tepeleri turu için hazırız.Panglao’dan özel araçlarımızla tura başlıyoruz. Önce Bohol’deki milli parka uğruyor ve dünyada sadece Güney Filipinler’deki adalarda Endonezya’nın belirli bölgelerinde bulunan, dünyanın en küçük maymun familyasından gelen “tarsier”leri görüyoruz. Rehberimiz bize bu sevimli hayvanlar hakkında bilgi veriyor. Milli parkta onları, orijinal yaşam alanlarında ziyaret ediyoruz.Daha sonrasında turumuza Çikolata Tepeleri adı verilen çok özel oluşumları ziyaretimizle devam ediyoruz. Adanın ortasında, büyük bir alana yayılmış olan, üzerinde bitki yetişmeyen yüzlerce tepeyi özel seyir teraslarından izliyor ve fotoğraflıyoruz. Bu tepeler hakkındaki efsaneleri dinliyoruz. Çikolata Tepeleri özel olarak korunan, dünya mirası listesine girebilmeyi başarmış bir alan. Filipinler’in en turistik noktalarından biri.Dileyen misafirlerimiz tur boyunca yapılacak olan çeşitli aktivitelerin en çılgınını, zipline deneyimini yaşayabilirler.Bu uzun ve yorucu turumuzun ardından otelimize geri dönüş.  Konaklama otelimizde.


5. Gün: Bohol - Cebu - Boracay

Sabah erken saatlerde uyanıyoruz. Bugün BOHOL adasından ayrılıyoruz, önce Tekne iskelesine gideceğiz , daha sonra yerel tekneler ile CEBU ya geçiyoruz.  Filipinlerin  en büyük şehirleri arasında yer alan CEBU  adasına varışımızı takiben panaromik şehir turumuz  yapılacak. Turumuz  sonrası, havalimanına geçiyoruz. BORACAY uçuşumuzu yapacağız.Akşam saatlerinde önce  yan ada  KATICLAN  havalimanına ulaşıyoruz, burdan deniz yolu ile Boracay adasına geçiyoruz.( Boracay adasında havalimanı yok- bu sebeple uçuşlar yan adaya iniyor, geçişler  oradan yapılıyor)Geceleme  Boracay da.Otelimizde.


6. Gün: Boracay

Boracay’da tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler.Konaklama otelimizde.


7. Gün: Boracay

Boracay’da tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz kısa zamanlı tekne turlarına katılabilirler.Konaklama otelimizde.


8. Gün: Boracay - El Nido

Boracay’da   son güğnümüz,  rehberimizin eşliğinde  vakitlice otelimizden ayrılıyoruz ve Caticlan Havalimanına yeniden geçiyoruz, Buradan yerel hava Yolu ile  EL NIDO (Palawan) uçuşumuzu  yapacağız. (SwiftAir)  15:20 16:25  varışımızı  takiben,  küçük otelimize yerleşiyoruz. Geceleme El NIDO  bölgesinde otelimizde.


9. Gün: El Nido

Bugün El Nido da serbest günümüz olacak..  Diyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği, tura  katılabilirler.

Extra TUR  /  TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ – LAGÜN TURU  -TEKNE TURU [ 85€ ]

Eşsiz  doğa so ve el değmemiş bakir  koylarında  Yüzme , tekne ile koyların ziyaretini kapsayan , yerel Geleneksel tekneler ile Tam gün sürecek, Öğle Yemekli Tekne Turumuz olacak .

[ Bu koylarda aylık giriş izinleri düzenleniyor-İzin verilen koylara gezi yapacağız ]

Geceleme  otelimizde.


10. Gün: Palawan - Puerto Princesa

Bu sabah El Nido daki otelimizden ayrılıyoruz. Palawan adasının orta  bölgesindeki Puerto Princesa  kentine doğru yola çıkacağız, yolculuğumuz 6-7 saat  sürecektir.  Günün  en önemli aktivitesi   MAĞRA TEKNE TURU olacak ,  Küçük kanolar ile turu  yaptıktan sonra  Palawan havalimanı bölgesine yakın otelimize geçiyoruz.  Geceleme otelimizde.


11. Gün: Palawan - Manila

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası Manila  uçuşumuzu  yapacağız.

Varışı takiben,MANILA  ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. , Manila Şehir Turu için otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Manila Körfezi’nin kenarında bulunan Filipinler’in kültürel merkezine gidiyoruz. Filipinler’in ulusal kahramanının infaz edildiği Rizal parkı ve 17. Yüzyıldaki İspanyol Hükümetinin ikameti olan Santiago Kalesini göreceksiniz. Sonrasında Manila Katedrali ve 17. Yüzyıl Manila evlerinin bir replikası olan “Casa Manila” gezilecek. San Agustin kilisesi ve müzesini gördükten sonra şehrin iş merkezi olan Makati şehri ve Manila’nın ilk havalimanını panoramik olarak geziyoruz.  Şehir turu sonrası  otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.


12. Gün: Villa Escudero - Singapur

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası uçak saatimize kadar  serbest saatimiz olacaktır, arzu eden misafirlerimiz için,EXTRA turumuzda

VILLA ESCUARDO TURU -ÖĞLE YEMEKLİ [80€]

Manila kent merkezinden dışarıya çıkıyoruz, yaklaşık 2,5 saat kara yolu mesafesinde olan Hindistan cevizi ekim bölgesi- özel bir   doğal güzellik ve eğlence  bölgesine gideceğiz , yerliler buraya ‘’ Villa Escudero’’ ŞELALE ismini vermişler. Ve özellikler  haftasonlarında , şehirden bunalan Filipinliler ve turistlerin  uğrak bir bölgesi konumunda.Dikkat!, yanınıza Mutlaka Mayo-şort-terlik+ havlu alınız. Islak bir gün olacak. Bölgesel manda arabası ile park bölgesine giriş yapacağız. Masaların Suların içerisinde olduğu yerel restoranda  ÖĞLE YEMEĞİ alacağız,  arzu edenler  yüzebilecekler. Çok relax ve eğlenceli bir gün bizi  bekliyor. Turumuzun sonunda yeniden Manila ‘ya döneceğiz. Havalimanına geçiyoruz,  Uçuş saatimiz 19:00  , Singapur  aktarmalı olarak dönüş yolculuğumuz başlıyor, geceleme uçakta.


13. Gün: İstanbul

İstanbul Atatürk Havalimanına a varış saatimiz 08:25


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

ANA UÇUŞ : İstanbul/ Manila/İstanbul arası Ekonomi Class Uçak Bileti 1 PARÇA bagaj

Ara Uçak Manila- Bohol Bileti

Ara Uçak Cebu- Borakay Bileti

Ara Uçak Borakay – El Nido Bileti

Ara Uçak Palawan-Manila Bileti

Bohol- Cebu Ferry Bileti

Borakay- Caticklan arası İki Yönlü Ferry Bileti

BORACAY AKŞAM YEMEĞİ

KONAKLAMA OTELLER 3 ve 4YILDIZLI DIR.

TÜM OTELLERDE KAHVALTILAR DAHİLDİR.

PANAROMİK MANİLA ŞEHİR TURU

BOHOL ÇİKOLATA TEPELERİ TURU

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

FİLİPİNLER TÜRKİYE’DEN VİZE İSTEMİYOR ANCAK ADALARIN KENDİLERİNE ÖZEL “AYAKBASTI” PARA UYGULAMALARI OLUYOR. BUNLAR 7-15 DOLAR ARASINDA DEĞİŞEN RAKAMLAR.

Extra  belirtilen Turlar.

FİLİPİNLER İÇ HAT UÇUŞLARINDA VALİZ AĞIRLIKLARI ÇOK SIKI DENETLENİYOR. BU KONUDA OLUŞABİLECEK EKSTRA MASRAFLAR.

TR- YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15 TL )

Bu tur  için  Kişi  Başı 80€  bahşiler  havalimanında toplanmaktadır.

EXTRA TURLAR:

TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ – LAGÜN TURU  -TEKNE TURU [ 85€ ]

VILLA ESCUARDO TURU -ÖĞLE YEMEKLİ [80€]

165€-TOPLAM (Lütfen çıkıştan önce katılımınızı teyit ediniz -erken ayarlanması lazımdır )

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 27 Aralık

  Fiyatlar

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  27.12.2019 3* Ve 4* Oteller1799.00 €2040.00 € 1799.00 €--Taksitler »

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  Filipinler Turu Yılbaşı Özel Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu: