Elegant Portekiz Porto Lizbon

Elegant Portekiz Porto Lizbon

 • 3* ve 4* Oteller
 • 4 Gece 5 Gün
 • Türk Hava Yolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 27.07.2022 549.00 EUR Bu Fiyattan Son 1 Kişi
 • 30.08.2022 629.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 549.00 EUR 'den itibaren 9387.90 TL

Aviero Tekne + Sintra & Cascais + Lokal Rehber + Kulaklık

Kişi başı 55 €

Tur esnasında rehberimize ödenecektir

Tarihlere Göre Uçuş Saatleri

  TK1449 12APR  ISTOPO  1215 1510

                TK1760 16APR  LISIST     1625 2310

 

                TK1451 27JUL  ISTOPO   0820 1110

               TK1760 31JUL  LISIST      1625 2310

 

               TK1449 30AUG ISTOPO   1215 1510

                TK1760 03SEP   LISIST     1625 2310


 1. 1. Gün
  İSTANBUL - PORTO

  İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Porto’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Panoramik Porto şehir turunda; Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 2. 2. Gün
  PORTO

  Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başlıyoruz. Ardından misafirlerimiz ile Braga & Goimaraes turu. Braga; Portekiz’in 3. Büyük şehri olan Braga aynı zamanda İsa Tepesine ve Katedraline ev sahipliği yapan bu şehir Portekiz’in dini merkezidir. Portekiz’in tarihi şehri olan güzel küçük meydanlara ve dar sokaklara sahiptir. Goimaraes; 10. Yy ‘da Portekiz Kralı tarafından kurulan bu şehir Portekiz’in doğduğu yerdir. 10.yy’dan beri kendine has yapısını korumuş dini bir başkent olmuş küçük şirin bir yer olan burada zamanın durduğunu hissedeceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 3. 3. Gün
  PORTO - OBIDOS & FATIMA & NAZARE - LİZBON

  Kahvaltı ardından Lizbon’a hareket. Yol üstünde düzenlenecek olan Aviero (tekne turu dahil). Portekiz’in Venedik’i olarak bilinen Aviero turunda şehrin içinden geçen kanallar, Aviero Nehri Köprüsü, Aviero Üniversitesi, Eski Tren Garı ve Aviero Katedrali görülecek yerler arasındadır. Yol üzerinde Obidos & Nazare & Fatima turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Portekiz’in kutsal mekanı olarak bilinen Fatima, görülmeye değer sahiliyle, şirin bir balıkçı kasabası olan Nazare, iki katlı beyaz evleri ve sarmaşıklar ile sarılmış tarihi surları olan Obidos’u ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Lizbon’a transfer. Ardından misafirlerimiz ile Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 4. 4. Gün
  LİZBON

  Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başlıyoruz. Ardından Panoramik Lizbon şehir turu ile programımıza başlıyoruz. Bu turumuzda; Rossio Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama görülecek yerler arasındadır. Ardından misafirlerimiz ile Sintra & Cascais & Cabo da Roca & Estoril  turu. Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 5. 5. Gün
  LİZBON - İSTANBUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

27 Temmuz • 30 Ağustos

Fotoğraflar