Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

BÜYÜLEYİCİ VAHA: DUBAİ Emirates Havayolları ile 4 Gece 6 Gün

BÜYÜLEYİCİ VAHA: DUBAİ Emirates Havayolları ile 4 Gece 6 Gün

4 Gece 6 Gün 4* ve 5* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

   

  PLAJ OTELLERİNDE KONAKLAMA İMKANI!

  DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL!

   


  1. 1. Gün
   İSTANBUL - DUBAİ

   İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Emirates Hava Yolları kontuarı önünde saat 20.15’te buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Emirates Hava Yolları’nın EK118 sefer sayılı uçuşu ile saat 23.20’te Dubai’ye uçuş. Geceleme uçakta.

  2. 2. Gün
   İSTANBUL - DUBAİ

   Yerel saat ile 04.50’te Dubai’ye iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile panoramik Dubai Şehir Turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek (Haliç), Altın ve Baharat Çarşıları, Dubai Şeyhi’nin sarayı, gökdelenleri ile meşhur Sheikh Zayed Caddesi, dünyanın süper lüks oteli Burj Al Arab göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize transfer. Gecelememiz Dubai’deki otelimizde. 

  3. 3. Gün
   DUBAİ

   Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra 4X4 Araçlarla Çölde Safari Turuna katılabilirler. Gecelememiz Dubai’deki otelimizde. 

    

   → 4X4 Araçlarla Çölde Safari Turu | 95 USD Kişi Başı

   Öğleden sonra her biri 6 kişi alan 4X4 jiplerle otelimizden hareket ediyoruz. Yaklaşık 40 dk sonra asfalt yoldan ayrılarak safari yapacağımız çöl içerisine giriyoruz. Safari sırasında kısa bir fotoğraf molası vereceğiz. Safari sonrası araçlarımızla akşam yemeğimizi alacağımız Bedevi kampına hareket ediyoruz. Gün batımını izleyebileceğiz Bedevi kampında, açık büfe yemekler, alkolsüz içecekler, kısa bir deve sürüşü ve oryantal şov ile eşsiz bir tecrübe yaşayacağız. Turumuzun ardından Dubai’ye ve otelimize dönüyoruz.

  4. 4. Gün
   DUBAİ

   Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra akşam yemekli Dhow Cruise Tekne Turuna katılabilirler. Gecelememiz Dubai’deki otelimizde.

    

   → Akşam yemekli Dhow Cruise Tekne Turu | 80 USD Kişi Başı

   Akşam rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle akşam yemeğimizi alacağımız ahşap Dhow Cruise (ahşap tekne)’a gidiyoruz. Dubai Creek üzerinde yaklaşık 2 saat seyirle yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Bu turumuz sırasında sınırlı alkolsüz içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz.

  5. 5. Gün
   DUBAİ

   Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Abu Dhabi Turuna katılabilirler. Gecelememiz Dubai’deki otelimizde. 

    

   → Abu Dhabi Turu | 65 USD Kişi Başı

   Kahvaltı sonrası hareket edeceğimiz bu turumuzda, Dubai’ye yaklaşık 2 saat mesafede yer alan Yedi Emirliğin başkentini yakından tanıyacağız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği emirliğin en görkemli malikanelerine, saraylarına sahip olmasının yanında oldukça modern bir görünüme sahip olmasıdır. Büyük bir ada olup köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken çoğunlukla müstakil evlerden oluşan mimarisine hayran olacaksınız. Abu Dhabi’nin süper lüks oteli Emirates Palace, Marina Mall, 40.000 kişinin aynı anda ibadet edebilmesini sağlayacak şekilde tasarlanan ve 82 farklı boyutta kubbesi olan dünyanın en büyük 4. camiisi Sheikh Zayed Camiisi de göreceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Turumuzun ardından Dubai’ye ve otelimize dönüyoruz.

  6. 6. Gün
   DUBAİ - İSTANBUL

   Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Emirates Hava Yolları’nın EK117 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.00’da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 21.35’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz. 

  Daha Fazla Gün Görüntüle

  Tur Tarihleri

  Fotoğraflar

  Kampanyalar

  Yorumlar

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?