Büyük İtalya Türk Hava Yolları Napoli Milano

Büyük İtalya Türk Hava Yolları Napoli Milano

 • 3* ve 4* Oteller
 • 7 Gece 8 Gün
 • Türk Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 20.08.2022 699.00 EUR
 • 28.08.2022 699.00 EUR
 • 04.09.2022 699.00 EUR
 • 17.09.2022 649.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 09.10.2022 599.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 23.10.2022 549.00 EUR
 • 05.11.2022 499.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 19.11.2022 449.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 03.12.2022 399.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 17.12.2022 399.00 EUR Bu Fiyattan Son 3 Kişi
Kişi başı 399.00 EUR 'den itibaren 7577.01 TL
Avantajlı Maxi ekstra tur paketi:
Pompei (45 Eur)
Outlet ve Göller (45 Eur)
Roma Gece Turu (25 Eur)
Siena(35 Eur)
Pisa & Portofino (90 Eur)
Bologna (25 Eur)
Verona-Garda (50 Eur)
TOPLAM 315 EURO YERİNE 280 EURO !!!
 
Avantajlı Eco ekstra tur paketi:
Siena(35 Eur)
Bologna (25 Eur)
Verona-Garda (50 Eur)
TOPLAM 110 EURO YERİNE 80 EURO !!!

 1. 1. Gün
  İSTANBUL – NAPOLİ

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli
  misafirlerimiz ile saat 04.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1879
  sayılı tarifeli seferi ile saat 07.30’da Napoli’ye uçuş. Yerel saat ile 08.50’de varış. Varışımızı takiben
  havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Şehir turumuzda
  Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17 Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo
  (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San
  Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve
  UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler
  arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pompei Antik
  Kenti turuna (45€) katılma imkanı. Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması
  sonucunda 18 Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası
  ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Turumuz sonrası otelimize
  transfer.
   

 2. 2. Gün
  NAPOLİ – ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Roma’ya varışımızı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde

   

 3. 3. Gün
  ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi turuna (45 €) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı, Dünya’nın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalya’nın en ünlü Outlet’i olan Castel Romano Outlet’e varışımızın ardından serbest zaman. Tur sonrası otelimize veya tercihen kent merkezine transfer. Akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu (25€)’na katılma imkanı. Tur sonrası otelimize transfer.  Geceleme otelimizde

 4. 4. Gün
  ROMA - FLORANSA

  Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Siena turuna katılma imkanı (35 Euro). Şehir turumuzda UNESCO dünya kültür mirası olan bu kent sizi adeta zamanda yüzyıllar öncesine götürecek. San Domenico kilisesi, Duomo Katedrali, Palio yarışlarının yapıldığı Piazza del Campo, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokaklar görülecek yerler arasındadır.  Siena’nın görülmesinin ardından Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer. 

 5. 5. Gün
  FLORANSA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pisa, Portofino (90 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra şarkılara konu olan dünyaca ünlü Portofino kasabasına tekne ile gidilecektir. Milli park içinde yeralan bu küçük beldeye doyamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

 6. 6. Gün
  FLORANSA - VENEDİK

  Sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna (25€) turuna katılma imkanı. Bologna şehir turumuzda Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi,Eski Borsa Binası, Avrupanın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otele transfer. 

 7. 7. Gün
  VENEDİK - MİLANO

  Sabah kahvaltısının Milano’ya hareket. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona-Garda Gölü turuna katılma imkanı (50€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Julietin evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verona turumuzun ardından Kuzey İtalya’nın en güzel göllerinden birisi olan Garda Gölü’nü ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Milano’ya hareket. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 8. 8. Gün
  MİLANO - İSTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Malpensa Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1874 sayılı tarifeli seferi ile saat 10.45’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 14.40’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

20, 28 Ağustos • 04, 17 Eylül • 09, 23 Ekim • 05, 19 Kasım • 03, 17 Aralık

Fotoğraflar