Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece Şok Promosyon

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Belgrad

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali Gezimod kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1083 tarifeli seferi ile saat 19:45'te Belgrad`a hareket. 19:25'te Varışa istinaden pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla Otelimize doğru hareket ediyoruz. Serbest zaman ve Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Belgrad gece hayatının tadını çıkartabilir.


2. Gün: Belgrad

Sabah uyandırma ve kahvaltının ardından Şehir turumuz için hareket. Beyaz şehir anlamına gelen Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen, Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan(Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Osmanlı`ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilises ve Cumhuriyet meydanı görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından Serbest zaman dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Tekne turumuza katılabilirler.Geceleme Otelimizde.

Ekstra Tur :Sava ve Tuna Nehirleri Tekne Gezisi : 25 Euro

Bu turumuzda Sava ve Tuna nehirleri üzerinde özel teknemiz ile gezecek, Belgrad`ın güzel yüzünü birde sular üzerinden görme fırsatı elde edebileceksiniz.


3. Gün: Belgrad

Sabah kahvaltının ardından Serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Zemun - Avala Kulesi ve Tito`nun mezarı turumuza katılabilirler.

Ekstra Tur :Zemun & Avala Kulesi & Tito Mezarı Turu & Tesla Müzesi : 70 Euro

Bu turumuzda ilk olarak Zemun'a gidiyoruz. Zemun`da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, zemun parkı, göreceğiz. Ardından mimar Ugljesa Bogunovic ve Slobodan Janjic tarafından tasarlanmış olan Avala Kulesi'ne gidiyoruz.1999 senesinde Nato tarafından bombalanmış ve tekrardan 2010 senesinde yeniden açılmış olan kuleyi gezdikten sonra, 2.Yugoslavya`nın kurucusu Hırvat asıllı, Maraşel Tito`nun anıt mezarını ziyaret edeceğiz.13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Başkanlığına seçilen ve Yugoslavya'yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren. 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen ama şaibesi hala süren Tito`nun mezar ziyaretimizden sonra ki Tesla müzesi. Sırp kökenli Amerikalı mucit, fizikçi ve elektrofizik uzman olan Nikola Tesla, dünyadaki bilim ve teknoloji yapısını tam anlamıyla kökünden değiştirebilecek birçok kullanılan ve kullanılmayan deneye/buluşa da imza atmıştır. Özellikle elektriğin kablosuz taşınabilmesi gibi bir buluşu ve bunu kanıtlaması onun ne kadar benzersiz bir mucit olduğunu açıklar. Bu müzeye hayran kalacağınıza eminiz. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme Belgrad`daki otelimizde..


4. Gün: Belgrad - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1083 tarifeli seferi ile 09:10 'te Istanbul Atatürk Havalimanına hareket. 13:00'da Varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Gezimod organizasyonunda tekrar görüşmek dileğiyle..


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları`nın tarifeli seferi ile İstanbul - Belgrad gidiş / dönüş uçak bileti

Uçuş süresince ücretsiz ikramlar

Havalimanı vergileri

Seçilecek otellerde 3 gece konaklamalar

Sabah kahvaltıları

Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

Belgrad şehir turu

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı pulu

Seyahat sigortası

Kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  Belgrad Turu Türk Havayolları İle 3 Gece Şok Promosyon Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu: