Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Belgrad

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 09:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 11:50’de Pegasus Havayolları’nın PC371 sefer sayılı uçağıyla Belgrada hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 11:35’de Belgrad a varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılış ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sırp Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme Belgrad otelimizde.

Sırp Gecesi Turu: 35 Euro


2. Gün: Belgrad

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Novi Sad - Sremski Karlovci turumuza katılabilirler. Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesinde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısını göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistanın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu 55 Euro


3. Gün: Belgrad - İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC372 sefer sayılı uçağı ile saat 12:45’de İstanbul a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na saat 16:30’da varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Belgrad gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

Belgrad’da seçilen otelde 2 gece konaklamalar

Sabah kahvaltıları

Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

Panoramik Belgrad şehir turu

Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Seyahat sağlık sigortası

Kişisel harcamalar

Ekstra turlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  Belgrad Turu Pegasus Havayolları İle Hakkındaki Düşünceleriniz