Barcelona - Valencia - Madrid ( Ekstra Turlar Dahil Promosyon)

Barcelona - Valencia - Madrid ( Ekstra Turlar Dahil Promosyon)

 • 3* ve 4* Oteller
 • 4 Gece 5 Gün
 • Pegasus Havayolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 04.11.2022 499.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 12.11.2022 499.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 06.12.2022 399.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 14.12.2022 429.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 22.12.2022 429.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 30.12.2022 499.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 399.00 EUR 'den itibaren 6822.90 TL

Girona & Figueras & Dali Müzesi Girişi + Lokal Rehber + Toledo Turu

Kişi başı 45€

Tur esnasında rehberimize ödenecektir.


 1. 1. Gün
  İSTANBUL – BARCELONA

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan iki buçuk saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir. Pegasus Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Barcelona'ya hareket. Barcelona'ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Barcelona panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Gotik Mahallesi, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 2. 2. Gün
  BARCELONA

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından misafirlerimiz ile Girona & Figueras & Dali Müzesi turu. Girona & Figueras & Dali Müzesi turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 3. 3. Gün
  BARCELONA – VALENCİA

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Valencia’ya hareket. Valencia’ya varış ve Valencia panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. Y.Y da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 4. 4. Gün
  VALENCİA – TOLEDO – MADRİD

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Madrid’e hareket. Ardından yolumuzun üzerinde Toledo turunu gerçekleştiriyoruz. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişot’un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid’e transfer ve panoramik Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur bitimi günümüz alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman.Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 5. 5. Gün
  MADRİD – İSTANBUL

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

04, 12 Kasım • 06, 14, 22, 30 Aralık

Fotoğraflar