Bangkok Pattaya Turu Sömestre Özel Mahan Air

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: İstanbul-Tahran-Bangkok

İstanbul Havalimanı Dıs Hatlar gidis terminali GEZİMOD kontuarı önünde 08:00`de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının W5117 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 10:35'de Tahran`a hareket . Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. 2 saat 30 dakika boyunca Business Lounge hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ardından Mahan Havayollarının W5051 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 21:45`de Bangkok`a hareket ediyoruz. Gecelememiz  uçakta  olacak.


2. Gün: Bangkok

Sabah uçakta ikram edilen kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:45 da Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varıyoruz. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket, yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelligini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde

Extra Tur : Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro

Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok`un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay`lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland`ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz

Extra Tur : Sea Food Market ve Patpong Gece Pazari Turu Kişi Başı : 15 Euro

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda once Tayland`in en buyuk deniz mahsulleri restoranina gidecek burda gunluk getirilen deniz mahsullerinden secerek istedigimiz sekilde pisirterek keyifli bir yemek yiyecegiz. Bu restoranin slogani "if it swims we have it" yani "yuzuyorsa bizde vardir". Yemegimizin ardından Bangkok`un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geciyoruz. Unlü alışveriş ve barlar sokağında guzel vakit gecireceksiniz.


3. Gün: Bangkok

Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zamanımızı değerlendiriyoruz  sonrasında, dileyen misafirlerimiz gün içerisinde GeziMod rehberi  extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turuna , akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show Turuna katılabilirler.Geceleme için otelimize geçiş yapıyoruz.

Extra Tur : Yüzen Çarşı Turu Kişi Başı : 50 Euro

CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turumuza katılıp, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylulerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı buluyoruz…

Extra Tur : Siam Niramit Show Turu (Yemekli) Kişi Başı : 50 Euro

Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntülerini izliyoruz.


4. Gün: Bangkok-Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından Pattaya`ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi - MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU`muza katılabilirler. Turumuzun ardindan Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher  fabrikası ziyareti ve ardından Tayland`ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya`ya varış. Oda dağılımı ve yerleşmenin ardından serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. izleyebilirler. Gecelememiz otelimizde.

Extra Tur : Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 35 Euro Million Year Stone Park - Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı : 20 Euro
Çevresi tamamen orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı bulacak, Timsah Showlarını izleyebilecek, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulabileceksiniz.

Extra Tur : Alcazar Show Turu Kişi Başı :35 Euro

Tayland`ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz


5. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanı değerlendirdikten sonra, Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU MERCAN ADASI TURU`muza katılabilirler.Gecelememiz otelimizde…

Extra Tur :Mercan Adası Turu Kişi Başı : 45 Euro

Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Turumuza öğle yemeği dahildir. Menü : Balik, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...


6. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanımız var. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Gecelememiz otelimizde.

Extra Tur : Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 35 Euro

Bu turumuzda 500 hektarlık bir alana kurulmuş olan botanik bahçe ve orkide bahçelerini gezecek, Geleneksel Thai Danslarını ve Evlilik Sermonisi gösterilerini izleyecek ardından Fillerin Resim yapmasına, Futbol ve basketbol oynamalarına tanıklık edeceğiz


7. Gün: Pattaya-Bangkok-Tahran

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 22:00`da Tahran`a hareket Gecelememiz uçak içinde olacak…


8. Gün: Tahran-İstanbul

Gece yerel saat ile 02:30`da Tahran İmam Hwumeyni Havalimanına varış. 2 saat 30 dakika boyunca Business Lounge hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Saat 06:50`de Mahan Havayollarının W5112 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 08:35'de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir başka GEZİMOD  organizasyonunda  görüşmek üzere…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Mahan Havayolları ile IST-IKA-BKK / BKK-IKA-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri

Uçak içi ücretsiz ikramlar

Havalimanı vergisi

Bangkok Havalimanı / Bangkok Hotel / Pattya Otel / Bangkok Havalimanı transferleri

Bangkok’ta 2 gece, Pattaya’da 3 gece tercih edilecek otellerde kahvaltı dahil konaklamalar

Panoramik Bangkok şehir turu

Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)

Kişisel Harcamalar

Seyahat Sağlık Sigortası (0-65 Yaş 40 €, 65+ 60 €)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  - Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir  ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
  - GEZİMOD, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
  - Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GEZİMOD sorumlu değildir.
  - Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
  - Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GEZİMOD sorumlu tutulamaz.
  - GEZİMOD, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  - Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
  - GEZİMOD, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  - Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
  - Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 20 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  - Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
  - Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
  - Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifin e herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  - Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GEZİMOD sorumlu tutulamaz.
  - Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
  - 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır.
  - Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
  - GEZİMOD konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GEZİMOD dan tazminat hakkı yoktur.
  - Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
  - Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

  - Turlarda kullandığımız araçlar özel olarak turizm için tasarlanmış olup, yatar koltuk ve içerisinde klima (ısıtma ve soğutma) bulunmaktadır.

  - Katılımcı sayısına göre otobüs, midibüs, minibüs kullanılmaktadır. 


  İptal Şartları

  59-31 gün önce yapılan iptallerde rezervasyon bedelinin %25’i no-show olarak yansıtılır.

  30 günden az bir süre kala yapılan iptallerde rezervasyon bedelinin %100’ü no-show olarak yansıtılır.

  30-07 gün önce isim değişikliği 100€ değişiklik bedeli karşılığında yapılabilir


  Vize Bilgileri

  Bu turumuza katılacak misafirlerimizin vize almaları gerekmemektedir. Turumuz vizesiz olup, pasaport geçerlilik tarihinin Min: 6 Ay olması gerekmektedir.


  Yorumlar


  Bangkok Pattaya Turu Sömestre Özel Mahan Air Hakkındaki Düşünceleriniz