Bangkok Pattaya Turu Qatar Hava Yolları

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Bu turumuzda 2 gece Bangkok' ta , 3 gece Pattaya'da konaklama olacaktır.,

20 Ocak Uçak Saatleri 

20:45 Gidiş - 

07:10 Dönüş

Tur Programı

1. Gün: İstanbul-Doha-Bangkok

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş GeziMod kontuarında 11:00 de buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Qatar Havayollarının QR 244 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 13:05'te hareket  ediyoruz. Saat 17:15 de Doha ya varış ve uçak değişikliğinin ardından Qatar Havayollarının QR 830 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 20:20'de Bangkok a hareket ediyoruz


2. Gün: Bangkok

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:35'te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varıyoruz. Alanda bekleyen GeziMod rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket ediyoruz.  Yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelligini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuza katılabilirler. Geceleme Bangkok otelimizde.

Extra TurBangkok Kanallar Turu Kişi Başı : 25 Euro

Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok`un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Tay`lıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland`ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz.

Extra TurSea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Turu Kişi Başı : 15 Euro

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda önce Tayland`in en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı "if it swims we have it" yani "yüzüyorsa bizde vardir". Yemeğimizin ardından Bangkok`un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz.


3. Gün: Bangkok

Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman imkanımız var . Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turuna , akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show Turuna katılabilirler. Geceleme Bangkok otelimizde.

Extra Tur : Yüzen Çarşı Turu Kişi Başı : 40 Euro

CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turumuza katılıp, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı buluyoruz

Extra Tur : Siam Niramit Show Turu (Yemekli) Kişi Başı : 45 Euro

Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntülerini izliyoruz.


4. Gün: Bangkok-Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından Pattaya`ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi - MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU`muza katılabilirler. Turumuzun ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland`ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya`ya varış. Oda dağılımı ve yerleşmenin ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler, izleyebilirler. Geceleme otelinizde.

 

Extra Tur :Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 35 Euro Million Year Stone Park - Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı : 15 Euro

Çevresi tamamen orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı bulacak, Timsah Showlarını izleyebilecek, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulabileceksiniz.

Extra Tur : Alcazar Show Turu Kişi Başı :25 Euro

Tayland`ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.


5. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman geçiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU MERCAN ADASI TURU`muza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Extra Tur :Mercan Adası Turu Kişi Başı : 40 Euro

Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Turumuza öğle yemeği dahildir.  Menü : Balik, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...


6. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 25 Euro

Bu turumuzda 500 hektarlık bir alana kurulmuş olan botanik bahçe ve orkide bahçelerini gezecek, Geleneksel Thai Danslarını ve Evlilik Sermonisi gösterilerini izleyecek ardından Fillerin Resim yapmasına, Futbol ve basketbol oynamalarına tanıklık edeceğiz


7. Gün: Pattaya-Bangkok-Doha-İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından alışveriş için serbest zaman geçiriyoruz . GeziMod Rehberinin belirteceği saatte özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer, Pasaport ve bagaj işlemlerimizden sonra ve Qatar Havayolları QR 837 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:35'te Doha-ya hareket ediyoruz. 05:25'te Doha'ya varış ve uçak değişikliğinin ardından saat 07:10'da QR 243 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 11:55 te İstanbul Atatürk Havalimanına varıyoruz ve turumuzun sonu. Bir sonraki  GeziMod turumuzda görüşmek dileği ile...


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

• Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Belirtilen kategori otellerinde 5 Gece konaklama
• Şehir Vergileri
• Gümrük Vergileri
• Sabah kahvaltıları,

1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

• Programda ekstra olduğu belirtilen turlar

• Her türlü kişisel harcamalar

• Müze ve ören yeri giriş ücretleri

• Yurtdışı Çıkış Fonu (15 TL)

• Seyahat Sağlık Sigortası (0-65 Yaş 20 €, 65+ 40 €)


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 20, 21 Ocak

  Fiyatlar

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  20.01.2019 3*699.00 €849.00 € 699.00 €0 - 2 Yaş 299.00 €
  3 - 12 Yaş 679.00 €
  -
    4*799.00 €999.00 € 799.00 €0 - 2 Yaş 299.00 €
  3 - 12 Yaş 779.00 €
  -
    5*899.00 €1199.00 € 899.00 €0 - 2 Yaş 299.00 €
  3 - 12 Yaş 879.00 €
  -
  21.01.2019 3*699.00 €849.00 € 699.00 €0 - 2 Yaş 299.00 €
  3 - 12 Yaş 679.00 €
  -
    4*799.00 €999.00 € 799.00 €0 - 2 Yaş 299.00 €
  3 - 12 Yaş 779.00 €
  -
    5*899.00 €1199.00 € 899.00 €0 - 2 Yaş 299.00 €
  3 - 12 Yaş 879.00 €
  -

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  - Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir  ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
  - GEZİMOD, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
  - Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GEZİMOD sorumlu değildir.
  - Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
  - Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GEZİMOD sorumlu tutulamaz.
  - GEZİMOD, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
  - Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
  - GEZİMOD, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  - Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
  - Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 20 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
  - Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
  - Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
  - Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifin e herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  - Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GEZİMOD sorumlu tutulamaz.
  - Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
  - 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır.
  - Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
  - GEZİMOD konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GEZİMOD dan tazminat hakkı yoktur.
  - Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
  - Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.
  - Turlarda kullandığımız araçlar özel olarak turizm için tasarlanmış olup, yatar koltuk ve içerisinde klima (ısıtma ve soğutma) bulunmaktadır.
  - Katılımcı sayısına göre otobüs, midibüs, minibüs kullanılmaktadır.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri

  *Tura katılacak misafirlerimizin vize almaları gerekmemektedir. Vizesiz olan bu turumuza katılacak misafirlerimizin Pasaport bitiş süresinin Min. 6 ay olması gerekmektedir.


  Yorumlar


  Bangkok Pattaya Turu Qatar Hava Yolları Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu: