Adriyatik Kıyıları ve Budva Turu

Adriyatik Kıyıları ve Budva Turu

 • 3* Oteller
 • 4 Gece 5 Gün
 • Pegasus Hava Yolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 28.06.2021 479.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 05.07.2021 479.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 19.07.2021 509.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 09.08.2021 479.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 23.08.2021 479.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 06.09.2021 449.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 20.09.2021 449.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 04.10.2021 429.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 18.10.2021 429.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi
Kişi başı 429.00'den itibaren 4461.60 TL

EKSTRA TURLAR VE ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL!

Pegasus Havayolları ile 4 gece


 1. GÜN
  İSTANBUL – TİRAN – PODGORİCA

  İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC 281 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 09.55 ’de Tiran’a uçuş. Yerel saat ile 10.40 ’da Tiran Havalimanı ‘na varışımız ardından panoramik şehir turumuzu düzenlemek üzere Tiran şehir merkezine hareket ediyoruz. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Tiran şehir turumuzda, İskender Bey Meydanı, İskender Bey Heykeli, Ulusal Tarih Müzesi, Kültür Sarayı, Ethem Bey Camii ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tiran’da şehrin merkezinde kişisel aktiviteler ve ihtiyaçlar için sunacağımız serbest zaman ardından Podgorica bölgesindeki otelimize transfer, odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 2. GÜN
  İŞKODRA GÖLÜ – VİRPAZAR – BAR – SVETİ STEFAN – BUDVA – PODGORİCA

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün İşkodra Gölü, Virpazar, Bar, Sveti Stefan, Budva turlarımızı gerçekleştireceğiz. Gezimizde ilk durağımız Karadağ’ın Virpazar kasabası olacaktır. İşkodra Gölü kıyısındaki bu sakin ve şirin kasabayı görerek, göl kıyısında mola vereceğiz. Daha sonra Adriyatik Denizi kıyısında konumlanan tarihi ve turistik şehir Bar’a gideceğiz. Bir liman şehri olan Bar’da Stari Bar’ı (Eski Bar) ziyaret ederek tarihi kaleyi, Osmanlı döneminden kalan camileri ve küçük Bar çarşısını göreceğiz. Daha sonra Budva’ya doğru yola devam ederek yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’ya varışımızla birlikte gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda, Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kale panoramik olarak görülecektir. Budva turu sonrasında Podgorica bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 3. GÜN
  CETİNJE – BUDVA SAHİLLERİ – KOTOR – PODGORİCA

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün Cetinje, plajları ile ünlü Budva sahilleri ve Kotor turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Turumuzda ilk olarak, Karadağ’ın eski krallık başkenti Cetinje’yi göreceğiz. Cetinje’de tarihi Sırp Manastırı’nı, kralın müze haline dönüştürülmüş evini ve Cetinje meydanını göreceğiz. Daha sonra yola devam ederek Budva şehir merkeze varacağız. Budva’da sunacağımız serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz Slovenska, Mogren ya da Sveti Nikola (Hawai) plajlarında denize girme imkanına sahip olacaklar. Ardından UNESCO Dünya Doğa ve Tarih Mirası Listesi ‘nde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u, Kotor Körfezi ‘ni ve tarihi kale şehrini gezeceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Adriyatik Denizi kıyısında yer alan, Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kotor’da kişisel gezi ve aktiviteleriniz için sunulacak serbest zamanın ardından Podgorica bölgesindeki otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 4. GÜN
  TİVAT – PORTO MONTENEGRO – BUDVA SAHİLLERİ – PODGORİCA

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün Budva sahilleri, Tivat, Porto Montenegro turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuzda ilk olarak Tivat şehrine gideceğiz. Burada Karadağ’ın Monaco’su sayılan Porto Montenegro’yu yürüyerek geçeceğiz. Sunulacak serbest zamanın ardından Budva şehir merkezine transfer. Budva’da sunacağımız serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz Slovenska, Mogren ya da Sveti Nikola (Hawai) plajlarında denize girme imkanına sahip olacaklar. Akşam saatlerinde Podgorica bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 5. GÜN
  PODGORİCA – TİRAN – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte, İstanbul’a gerçekleşecek uçuşumuz için Tiran Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ‘nın PC 284 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 16.30 ‘da İstanbul’a uçuyoruz. TSİ 19.10 ‘da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

28 Haziran • 05, 19 Temmuz • 09, 23 Ağustos • 06, 20 Eylül • 04, 18 Ekim

Fotoğraflar