Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Montenegro Havayolları ile 3 Gece Tivat - İstanbul

Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Montenegro Havayolları ile 3 Gece Tivat - İstanbul

 • Tercihe Bağlı 3*, 4* veya 5* Otellerde Tam Pansiyon, Yarım Pansiyon veya Oda Kahvaltı
 • 3 Gece 4 Gün
 • Air Montenegro Hava Yolları

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 25.08.2022 449.00 EUR
 • 08.09.2022 449.00 EUR Bu Fiyattan Son 4 Kişi
Kişi başı 449.00 EUR 'den itibaren 8526.51 TL

Tivat – Budva (3)

Tercihe Bağlı 3*, 4* veya 5* Otellerde Tam Pansiyon, Yarım Pansiyon veya Oda Kahvaltı Konaklama İmkanı ile,


 1. 1. Gün
  İstanbul – Tivat - Budva

  İstanbul havalimanı gidiş terminali, Air Montenegro havayolları kontuarında uçuşumuzdan 3 saat önce buluşma. Air Montenegro Havayolları tarifeli seferi ile saat 16:00’da Tivat’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 15:50’de varış. Tivat Karadağ'ın güneybatısında sahil şehri. Kotor Körfezi kıyısında yer almaktadır. Nüfusu 2011 sayımına göre 14.031 kişidir. Karadağ'ın en küçük belediyesidir. Şirin bir sayfiye kenti olan Tivat’ın havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla ile Budva’ya hareket ediyoruz.. Yürüyerek yapacağımız bu turumuzda muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva’yı göreceğiz. Ortaçağ kasabasını andıran sokaklar, küçük dükkan ve restoranları ile tarihi Stari Grad Budva'nın old town(eski şehir) diye bilinen tarihi merkezini gezeceğiz.otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

 2. 2. Gün
  Budva

  Sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Denizin, Güneşin ve Kumun tadını çıkarabilir yada muhteşem koyları ve doğası olan bu küçük ülkenin herhangibir şehrinde dolaşıp tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenlenecek olan Montenegro Harikaları turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.


  Ekstra Tur : Montenegro Harikaları Turu Kişi başı 50 Euro
  İlk durağımız Kotor, küçük fakat barındırdığı tarihi ve mimari eserler açısından oldukça önemli olan bu şehir 1979 yılından beri UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır.  Yürüyerek yapılacak şehir turumuzda, Venedik mimarisinin dokusunu taşıyan Kotor'un en önemli yapılarını görüyor ve devamında Kotor Körfezi'nin etrafını dolaşmaya başlayarak, eşsiz manzarasıyla kartpostallara fotoğraf olan Perast'ı ziyaret ediyoruz. ardından Bu körfezin nadide kıyılarındaki yolculuğumuzun diğer durağı Porto Montenegro'nun bulunduğu Tivat şehri. Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat'ın lüks kafelerinde dinlenebilir, günün yorgunluğunu yüzerek ya da sahilde yürüyerek atabilirsiniz.

 3. 3. Gün
  Budva

  Sabah alınacak kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Tara Kanyonu Rafting turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.


  Ekstra Tur : Tara Kanyonu Rafting Turu Kişi başı 50 Eur
  82 km uzunluğa sahip olan Tara Kanyonu’nun son 36 kilometresi Bosna-Hersek ile Karadağ arasında doğal sınırı oluşturmaktadır. Bu turumuza katılarak bu eşsiz kanyonda rafting yapabilir, aksiyon ve eğlence dolu bir gün geçirebilirsiniz.

 4. 4. Gün
  Budva – Tivat – İstanbul

  Sabah alınacak kahvaltının ardından, odaların boşaltılması ve Tivat havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj ve Bilet işlemlerinin ardından Air Montenegro havayollarının uçuşu ile saat 09:00 ‘da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 12:50’de istanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatinizde tekrar görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

25 Ağustos • 08 Eylül

Fotoğraflar