Bangkok Pattaya Turu Adana Çıkışlı

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

3* 4* ve 5* Otellerde, 5 Gece Konaklama Bulunmaktadır.

Tur Programı

1. Gün: Adana - Doha - Bangkok

Adana Havalimanı Dıs Hatlar gidis terminali GeziMod konturarında 10:00'da siz değerli misafirlerimiz ile buluşma  buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Qatar Havayollarının QR 439 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 12:25'te hareket . Saat 16:15'te Doha ya varış ve uçak değişikliğinin ardından Qatar Havayollarının QR 830 sefer sayılı tarifeli ucuşu ile saat 20:40'da Bangkoka hareket.


2. Gün: Bangkok

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 06:55'te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış.. Alanda bekleyen GeziMod rehberi ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket, yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelligini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turuna, akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show Turuna katılabilirler. Konaklama Otelimizde.
Ekstra Tur Yüzen Çarşı Turu  40 Euro 
CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turumuza katılıp, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylulerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı buluyoruz
Ekstra Tur  Siam Niramit Show Turu (Yemekli)   45 Euro 
Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntülerini izliyoruz.


3. Gün: Bangkok - Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından Pattaya`ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz GeziMod rehberinin extra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi - MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU`muza katılabilirler. Turumuzun ardindan Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland`ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya`ya varış. Oda dağılımı ve yerleşmenin ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. izleyebilirler. Konaklama otelinizde.
Ekstra Tur  Fil Safarisi 35 Euro , Million Year Stone Park - Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı  15 Euro 
Çevresi tamamem orjinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı bulacak, Timsah Showlarını izleyebilecek, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulabileceksiniz.
Ekstra Tur  Alcazar Show Turu 25 Euro 
Tayland`ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.


4. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU MERCAN ADASI TURU`muza katılabilirler. Geceleme otelimizde
Ekstra Tur Mercan Adası Turu Kişi Başı 40 Euro 
Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi... Turumuza öğle yemeği dahildir. Menü : Balik, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...


5. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz GeziMod rehberi ekstra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Konaklama otelimizde.
Ekstra Tur Nong Nooch Tropical Garden Turu 25 Euro 
Bu turumuzda 500 hektarlık bir alana kurulmuş olan botanik bahçe ve orkide bahçelerini gezecek, Geleneksel Thai Danslarını ve Evlilik Sermonisi gösterilerini izleyecek ardından Fillerin Resim yapmasına, Futbol ve basketbol oynamalarına tanıklık edeceğiz


6. Gün: Pattaya

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte özel aracimiz ile Bangkok havalimanına transfer, Pasaport ve bagaj işlemlerimizden sonra ve Qatar Havayolları QR 835 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 20:40'da Doha-ya hareket ediyoruz. 23:49'da Doha'ya varış ve uçak değişikliğinin ardından saat 07:20'de QR 438 sefer sayılı tarifeli ucusu ile Adana'ya hareket. Saat 11:25'te Adana Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile...


7. Gün: Pattaya - Bangkok - Doha - Adana

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından alışveriş için serbest zaman. GeziMod Rehberimizin belirteceği saatte özel aracimiz ile Bangkok havalimanına transfer, Pasaport ve bagaj işlemlerimizden sonra ve Qatar Havayolları QR 835 sefer sayılı tarifeli ucusu ile saat 20:40'da Doha-ya hareket ediyoruz. 23:49'da Doha'ya varış ve uçak değişikliğinin ardından saat 07:20'de QR 438 sefer sayılı tarifeli ucusu ile Adana'ya hareket. Saat 11:25'te Adana Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki GeziMod turumuzda görüşmek dileği ile...


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayolları ile Adana / Bangkok / Adana arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti


Bangkok Alan - Bangkok Otel - Pattaya Otel - Bangkok Alan arası tum transferler ( Otobusle )


Bangkok ta 1 gece otelde ve Pattaya da 4 gece tercih edilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar


Türkçe rehberlik hizmeti


Havalimanı vergisi

 

1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)

 
 Kişisel Harcamalar


 Seyahat Sağlık Sigortası  (65 Yaşa Kadar 40€ 65 Yaş Üstü 60€)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  - Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir  ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
  - GEZİMOD, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
  - Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GEZİMOD sorumlu değildir. 
  - Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
  - Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GEZİMOD sorumlu tutulamaz. 
  - GEZİMOD, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
  - Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
  - GEZİMOD, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  - Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
  - Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 20 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
  - Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
  - Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
  - Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifin e herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
  - Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GEZİMOD sorumlu tutulamaz. 
  - Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
  - 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
  - Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
  - GEZİMOD konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GEZİMOD dan tazminat hakkı yoktur. 
  - Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
  - Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

  - Turlarda kullandığımız araçlar özel olarak turizm için tasarlanmış olup, yatar koltuk ve içerisinde klima (ısıtma ve soğutma) bulunmaktadır. 

  - Katılımcı sayısına göre otobüs, midibüs, minibüs kullanılmaktadır. 


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri

  Pasaportunuzun  temdit süresi seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 Ay  olmalı ve pasaportunuzda enaz 2 adet boş vize sayfası bulunmalıdır. ( Eski tip pasaportlarda sadece ‘’vizeler’’ yazan bölümüne vize basılmakta ‘’ Gümrük ve Döviz Kayıtları’’ile ‘’Açıklamalar’’ yazan bölümlere vize tatbik edilmemektedir.) 
  Yırtılmış yada sökülmüş olan  pasaportlar vize başvurusunda konsolosluklar tarafından  kabul edilmediğinden dolayı pasaportunuzu mutlaka yenilemeniz gerekmektedir.
  Eski tip pasaportlarınızı süresi bitene kadar kullanılabileceğinizi, bununla beraber  Schengen ülkelerinin  ortak kararı  gereği  ilk  alındığı günden itibaren 10 yılı aşmış olan pasaportların vize başvurularının  kabul edilmediğini önemle hatırlatırız.    
  Tüm vize başvurularınızda Vize sayfaları dolmuş  veya iptal edilmiş olsa bile  eski pasaportlarınızı vize müracaatı  sırasında göstermenizin sizin için bir ‘’Referans’’olacağını unutmayınız.
  Vize hakkında detaylı bilgi ve evraklar için Seyahat Danışmanınızla görüşebilirsiniz.


  Yorumlar


  Bangkok Pattaya Turu Adana Çıkışlı Hakkındaki Düşünceleriniz